3

A tu dalej chcemy Lewego czy szukamy skrzydłowych... a to obrona jest tragiczna.
Tymbardziej, że Dembele ma odejść to jeszcze trzeba wydać kolejne miliony na skrzydłowego :/

0

Ja mam plan.
Zamieniamy Traore na Traore, wysyłamy Traore z A-League do Wolverhampton. A potem sprowadzamy "naszego" Traore, którego zostawiliśmy w A-League. Kupujemy go za 1 milion, a potem sprzedajemy go za 30 baniek. Więc końcowo wychodzimy 29 baniek na plusie, dobre nie? Co może się nie udać.

0

@Survier No tak, ale dużo razy zbiegał chociaż to do linii bocznej, a na strzał też parę razy schodził.
Napisałeś to tak, jakby to była jego wina.
Dlatego tak zrozumiałem :)

1

Co się stało? Chwile mnie nie było...

2

@arasz1819 To nieźle musi z tego wora cuchnąć.

7

@pacior95 A co on? Maszyna?
Fajnie gra z Dembele, pokazuje się na pozycję. Coś tam też podryblował. Dla mnie na plus występ.

1

@Survier Nie, ma sobie sam podać.

5

Właśnie takich dryblingów Dembele brakowało mi w tym sezonie.

0

@Pablit Top? Przecież jak on doskakuję do rywala na plecy, to odrazu go obejmuje, a gdyby ten spróbuje go przejść to sprowadza go na ziemie.

1

@Messibestplayerintheworld Ja się o podwyżce nie wypowiadałem, ale ok.
Fajnie jakby podpisał na warunkach Barcy, ja nie mówie, że na 30mln zasługuje.

6

Śmiechy z Dembele, ale ile on miał takich akcji w sezonie jak przed chwilą? Z 4.

1

I CO? Goat strzela!!!

1

Jest i dwóch Traore :D

0

Ale ładnie podryblował.

1

@PawkoFCB Bardzo dziękuje. Bo on z Izraela, ta? Ale to chyba bez znaczenia. Ale fajnie będzie zobaczyć Janusza.

0

Dembele w kosmos po raz pierwszy.

1

@Worny Możliwe bo komentator coś tam mówił. Chociaż ja słyszałem Gavi :]

1

@ranger3120 A kiedy ten IEM?

0

Dembele na lewej, ulala.

0

@ranger3120 Widziałem u Pago, ale nie wiedziałem czy na serio.
Wychodzi, że tak. Spoko, ale chyba Snax>Maden, było by lepszą wymianą.

2

Tosciki zrobione to odpalamy Barce. Oby coś pograli chłopaki.

1

@Jakchcesz Haalandem niech się podzielą z Barcelona.

0

@Worny Bramkarz- Casillas
Obrońca - Maguire
Pomocnik- David Silva
Napastnik- Aguero*

1

@Rust_Cohle I niech tu teraz Real wygra...
Nie dość, że madryciak zostanie to jeszcze to oznacza wygranie przez Madryt LM.
Aaa no i najważniejsze, że taka barwna postać która dodaje kolorów tej czarno-białej LaRambli odleciała by z tej strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Oby się zgodził, w tym starciu trzymam za ciebie i twój LFC kciuki.
Ale też tyle stracić w razie porażki, przydałby się bet za parę kafli na Madryt :]

0

@Rust_Cohle Aktualnie Barca nie ma skrzydłowego o jego profilu. Ansu już się nie nadaje na skrzydło, więc przy odejściu Dembele zostajemy z 3 napastnikami (Ferran, Ansu*, Auba). Jak przyjdzie Lewy to on będzie grał, a wtedy co?
Ferran-Lewy-Ansu? Średnio to widzę.
Musi przynajmniej przyjść Raphinia by stwarzać pozory skrzydłowego z profilem Francuza.
Chociaż nie widziałem go w akcji więc ciężko ocenić.
W dodatku Dembele jest obunoźny (haha), a taki Raphinia to chyba tak średnio.
Na prawej mógłby schodzić do środka, ale dzida do linii końcowej, to tak średnio.
Dembele daje więcej możliwośći, ale zobaczymy.

0

@Sulimo Bo nie jest z Rakowa.

0

@Rewolucja123 Nie, wolałbym łatwiejszego (na papierze przynajmniej) rywala. I po prostu bym nie chciał by Leo musiał grać przeciwko Barcy kiedykolwiek.

1

@Katalonbar Ja właśnie nie chce psg.
Ale taki Milan, no no.

3

@Lionel_Messi10 Fvk obstawiałem wareczke.

3

@taris Bo zostaje :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?