3

@Batys Ostatni mecz, kontrakt nie podpisany, tyle. Nie widziałem komentarzy, że jest słaby. Do ludzi to dotarło bo kontrakt nie podpisany, a Psg puka do drzwi.

2

Dembele prawie asysta, a potem piękny powrót. WOW.

1

@barcelonaLM Cały napad tragicznie, Dembele przynajmniej coś popróbował.

4

Nie mam nic do Minguezy, ale nieee.
Życzę mu odejścia i rowinięcia jak Cucurella, może nie prawy obrońca, ale też boczny.

3

Już nawet strzał bliżej bramki... oddajemy perełkę
( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Co Ćwiąkała właśnie powiedział?? Sam sobie odpowiedział...
> Dembele ma mniej kontuzji
> Dembele prosi o piłkę do nogi

1

@norbi77 Akurat Lautaro fajny grajek, widziałbym go w Barcy. Tymbardziej po ostatnich miesiącach w Argentynie.
Z tym pomocnikiem ( za małą kwotę) czy skrzydłowym lipa :/

1

Jest i Ousmane!!!

1

Xavi nie chce Dembele, to ma psikusa...

1

@bartas97 Czyli dochodzimy do tego samego :)
@norbi77 A już nawet nie skrzydłowy. Napastnik który zrobi coś więcej niż Lewy? Jest taki na rynku?

2

@bartas97 Ale skrzydłowy może zrobić coś z niczego, chociażby Dembele. O to chodziło chyba.
Jakiś skrzydłowy sam może coś zdziałać, a Lewy nie zejdzie ci po piłkę na 20 metr.

1

Ale nas porobili, brawa...

3

Przydałby się Osmanik

1

@hoody Ale trafiłeś w czas, ale to prawda. Będzie brakować Busiego.

2

Ładny strzał Ferrana.

1

Podnieś się... Ferran. Ufff...

2

@KrychaFCB W meczu o nic?

1

@Messibestplayerintheworld Antony jedynie.

1

@VegetaPolska A skąd wiesz, że Mbappe go nie chce? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Bykunn Ale jednak musi obniżyc wymagania by dołączyć do Barcy.

3

Oby Navi wygrało 2 i 3 mapę. Nie mogę patrzeć na tego Karrigana.

2

@Janiama 3-1 Barca

1

Jazda NaVi! Faze bez kasy.

0

@derlysy1979 A teraz sam sobie coś wmówiłeś o dramacie ?¿
Mogę ci jeszcze powiedzieć o tym jak nie lubię, gdy rower jedzie po ścieżce dla pieszych. Powinno cię to uszczęśliwić...

0

@derlysy1979 Ja nie robię żadnej dramy, normalnie odpowiadam. Ty po prostu próbujesz mi wmówić, że nic się nie zmieni patrząc na siebie... wtf.

1

@FC1899Barca Tez myśle, że Torre może dobrze wejść. Jednak musimy mieć szeroką, ale rownież mocną.
Ten Antony z Lewym też wyglądają trochę nie realistycznie, ale fajnie by było.

0

@FC1899Barca Pomoc trochę "biedna".
Nico ostatnio słabo, Torre też nie wiadomo, a Solera nie widziałem w Valenci, a bestia raczej nie jest.
Edit. Aa jeszcze Kessiego brakuje.

0

@derlysy1979 Dla mnie ogromne, ty natomiast piszesz o sobie. Tobie to nic nie zmieni, jednak ja nie jestem tobą ;)

0

@Rust_Cohle A myślisz, że ja chce żebyś mnie zaczepiał? Haha.
Po prostu bawi mnie jak grałeś kozaka, a teraz się spiąłeś o głupie "to ty płaczesz".
Ta dyskusją i tak do niczego nie prowadzi, bo byś musiał zejść na mój poziom, a dla ciebie to pewnie za wiele :) nq

1

@Rust_Cohle "to ty jedynie od dłuższego czasu umiesz się podpinać pod moje wymiany zdań/sprzeczki z kimś." Masz obsesję na moim punktcie? Jak chce napisać post to piszę. Ja pamiętam tylko jedną taką sytuację, chyba ktoś jest przewrażliwiony, ale spokojnie już uciekam, bo mnie zaraz wyjaśnisz.
Taki kozak byłeś, a teraz jak ci napisałem, że płaczesz to od przychlastów wyzywasz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?