@adi7adi8 Odpowiedź dlaczego Cancelo buja sie na wypożyczeniu w Barcelonie. Barca będzie ostatnim frajerem jeśli wyłoży za niego jakiekolwiek pieniądze, nawet Balde nie znizyl sie do takiego poziomu.

@Alan_fcbfan Zgadzam się z tym co napisałeś ale zapomniałeś jeszcze wspomnieć o notorycznych kontuzjach Pedriego.

2

@MesQueUnClub96 strzelili bramkę na 2:1

0

@Vito9 Co ma poziom rozgrywek i ćwierćfinal LM do tego karygodnego błędu jakiego dopuścił się Araujo? Usprawiedliwiasz 25 latka grajacego w piłkę od dzieciaka, a od kilku lat piłkarza Barcelony tym, ze nie ma doświadczenia na takim poziomie LM bo to według CIEBIE "specyficzne doświadczenie", mówisz tak jakbys conajmniej kiedyś zagrał w ćwierćfinale LM... Są dwie możliwości, albo facet nie zna przepisów albo ma na tyle ograniczone myślenie, że wolal osłabić drużynę w 30 minucie niz pozwolić napastnikowi strzelić bramkę ale dokończyć mecz. Ja bym stawiał jednak na tą drugą opcję i tu doświadczenie nie gra żadnego znaczenia. Dla mnie i dla znacznej większości sytuacja 0-1, amatorski błąd za którego powinien siedzieć na ławce do końca sezonu i temat uważam za zamknięty.

Zobacz wszystkie

126

To jak w końcu jest? Jeszcze niedawno było info ze wrócił już do Austrii xD

124

Skoro piłkarze są karani w ten sposób to sędziowie też powinni. Dzis arbiter pozwalał piłkarzom Athleticu na zapasy. Dogrywka nie przypominała meczu piłki nożnej, a bardziej mecz rugby