0



ŁO BABEN! Toż to jest cringe w czystej postaci.

0

@HarveySpecter oesu, ale Cie zezłomowali, chociaż swoimi debilnymi postami mocno im w tym pomogłeś xDD

82

Brat Messiego i siostra Ronaldo - związek idealny :ooo

2

Komentarz usunięty

3

@bartas97 no cóż, może gdyby stary muran poświęcił więcej czasu synowi, niż na struganie głupa w internecie to możnaby tego uniknąć. Mam nadzieję, że będzie to jakiś punkt zwrotny w tych pato galach i wreszcie ludzie zaczną myśleć choćby w stopniu minimalnym.

2

@MESSIah16 PSG to mimo wszystko tonący okręt. Chelsea wygrała 2x LM na przestrzeni 20 lat rządów Abramowicza. To samo będzie z PSG, piłkarzy możesz kusić pieniędzmi w perspektywie krótkofalowej, ale w pewnym momencie będziesz ściągał do klubu wyłącznie "podstarzałe" gwiazdeczki, które chcą dorobić w europie do dobrej emerytury. Jestem niemalże pewien, że Mokebe odejdzie na przestrzeni dwóch-trzech lat jeżeli PSG nie wygra LM, a odejście tego bambetla uruchomi reakcje łańcuchową upadku Paryżan i zostania przeciętniakiem jak Chelsea.

1

@ChampsElysees kibice Barcelony żyją tym Żuniorem bardziej niż kibice Realu :DDD

6

@rafi509 czy to ten sam król co niesłusznie oskarżył w mediach społecznościowych policjanta a później nie miał odwagi przyznać sie do błędu?:D Z Lebrona to taki król nba jak z Ronaldo GOAT.

0

@Medium całkiem fajna dupka z tej arabskiej czekoladki.

2

@Gappeq spróbuj Lagavulina 8yo.

2

@osa91 otóż to, idealnie żeś Pan to podsumował.
@Krzysztof1987 coś w tym jest, niesamowicie ciężko sie go ogląda w tym sezonie, nawet jako kibic Realu.

0

@partymaker nic sie nie dobierają, PSG czy City nie poniesie żadnych odczuwalnych kar za to.

0

@Roni/VEB 355kg RAW?
@HighestInTheRoom widziałem kilka filmików tego gościa, nie wygląda legitnie :D

1

@TheNekro94 oczywiście, że kłuty. 350kg to jest ciężar daleko poza naturalnymi możliwościami.

0

@Ostatnikrwawygang chyba nie wiesz co znaczy hipergamia, a jeżeli wiesz to gratuluję, użyłeś go w złym kontekście.

@JimMorrisonFCB ale nikt tu nie mówi, że mają sie rodzić tylko w bogatych rodzinach. Po prostu nie zgadzam sie z teorią, że przez każdego kto nie chce zakładać rodziny przemawia hedonizm, nie da sie spłycić tak poważnego problemu do jednego zdania. Temat jest dużo bardziej złożony i skomplikowany.

1

@Ghostface też większość życia spędziłem w mieszkaniu 60m2, spanie w jednym pokoju z rodzeństwem nie jest komfortowe a tym bardziej "fajne". Jeżeli uważasz że rata kredytu hipotecznego to 1,8 - 2,5 tysiąca to chyba mówisz o kredycie z wpłatą własną rzędu 50%. Przy kredycie 500 000 zł i wpłacie własnej rzędu 10% rata kredytu wyniesie około 3,5k. Nazywaj to hedonizmem, ja chce dla swoich dzieci czegoś więcej niż to co sam miałem.

0

@mrboom a to nie jest tak, że do 79.5 mają limit? Z tego co wyczytałem to Papito aktualnie waży prawie 90, czyli musi zbić 10kg do walki.

1

@Tomek54321 ale to że dzban prowadzi to konto to już widać po samej nazwie. Pewnie El Jarek na swoim alter ego wrzuca tam posty.

0

@Coutinho007 po czym wnosisz, że transfer Bellinghama nie jest możliwy do zrealizowania?

0

@bartekvisca czaję, tylko z drugiej strony to freak fight był i obaj byli bez oficjalnego doświadczenia w MMA, także nie sądzę żeby to aż tak wypaczyło wynik walki, gdyby odbyła sie ona w formule MMA. Z tym KSW to też taka dziwna sprawa, chcieli zakontraktować gościa medialnego, powszechnie lubianego i szanowanego. W moim mniemaniu, Kawulski po prostu zobaczył że freaki im uciekają pod kątem oglądalności.
@mrboom obawiam sie, że Dubiel jest zbyt "lekki" dla Jarka. Prawdopodobnie nie będzie tutaj żadnego oporu przy powaleniu czy w zapasach. Jednak tak jak wspomniałeś, to może być spoko opcja na przetarcie szlaków.

5

@gaucho104 byku, ale to co Ty teraz porównujesz. Jeżeli Twój tata pracował za granicą w czasach naszej komuny to nie wywodzisz sie z "biedy" czy nawet nie żyłeś w ciężkich warunkach. Jeżeli każde z Was miało wszystko, dostęp do zajęć poza lekcyjnych i wyższej edukacji to wybacz, ale bliżej Ci do "burżuazji" niż do biedy.

1

@mrboom ale ja sie z Tobą zgadzam, że Papito zdejmie Dubiela na strzała, jednak w moim odczuciu wynika to bardziej z różnicy w warunkach fizycznych. Jarek to jest dzik na dzikami w HL. Niemniej w moim odczuciu, po pierwsze to wyrządzili Jarkowi "krzywdę" że dostał z Owcą walkę w boksie zamiast w MMA. Zauważ że trenuje MMA od x lat(?) a nie stoczył ani jednej walki. Gdzie żaden trening nie da Ci takiego doświadczenia jakie zapewni walka.

0

@mrboom nie ma żadnego doświadczenia w MMA, trenuje od kilkunastu miesięcy z wyłączeniem na kontuzję kolana, w pojedynku z Owcą jego "stójka" też była dość chaotyczna.

0

@mateusz1989VeB jakiego potencjału Pashy? Pasha posiada jedynie potencjał marketingowy. Jeżeli chodzi o poziom sportowy w MMA to jest bardzo słaby. Natomiast sama walka nie ma sensu bo Pasha fizycznie zjada Dubiela.

10

@gaucho104 pracując sam przy ósemce dzieci zapewnił wam co najwyżej egzystencję. Wybacz, że chciałbym dla swoich dzieci coś więcej niż kanapka z masłem i siedmioro rodzeństwa na 50m2. Pośród tej ósemki, ilu z Was mogło pójść na studia? Rozwijać swoje pasje których np. nie zapewniał system szkolnictwa?

"czyli w bogatych krajach to edukacja sprawia że mniej dzieci się rodzi?" czytasz w ogóle ze zrozumieniem co napisałem? Między innymi edukacja wpływa na bogactwo. Jest znacznie większy odsetek ludzi wykształconych wśród osób bogatych. Sam fakt, że uważasz iż in-vitro zapewnia "stworzenie" dziecka idealnego jest najlepszym podsumowaniem tego jaki jest owoc posiadania ósemki dzieci.

1

@gaucho104 "A co do biedy to właśnie jest tendencja że w biednych krajach rodzi się więcej dzieci, także ten argument z pewnością jest nietrafiony." XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD. Nie no, ten argument to jest hit. Po prostu mistrz nad mistrzami, Janusz wśród Januszy. W biednych krajach rodzi sie więcej dzieci ponieważ mają: ograniczony dostęp do edukacji/ograniczony dostęp do antykoncepcji/ubogi rozwój cywilizacji. W Afryce Subsaharyjskiej, statystycznie 1 na 36 dzieci umiera w ciągu pierwszego miesiąca życia, natomiast w krajach o wysokich dochodach - 1 na 333. Nawet nie będę dodawał ile dzieci umiera z głodu w tych "biednych" krajach.

4

@galix22 11k netto to wyliczenie według zarobków średniej krajowej netto. Jak sam dobrze wiesz, a jak ja również wspomniałem, wątpię aby to miało przełożenie na realia. Niemniej pozostała część wyliczeń pozostaje taka sama. Jeżeli para zarobi 7-8k netto łącznie to w dalszym ciągu mają około 5-6k wydatków stałych.

@gaucho104 "Prawdziwy facet musi stawiać czoła temu co napotka a nie marudzić jak jest źle."

W takim razie nie masz bladego pojęcia kim jest prawdziwy facet. Stawić czoła to możesz problemom gdy nie masz innego wyjścia. Jeżeli pakujesz sie w problematyczną sytuację z własnego wyboru to jesteś lekkomyślnym głupcem a nie prawdziwym facetem. Gratuluję podejścia jeżeli będziesz posiadał dziecko tylko dla chęci posiadania. Świadomy wybór posiadania dziecka w momencie w którym ledwo będziesz wiązał koniec z końcem to czysta głupota a nie przejaw dojrzałości.

0

@Tridente2015 to prawda, pizga okrutnie ale cóż, takie życie. Z dwojga złego lepiej żeby mistrza zdobyła Barca niż Kotletico.

4

@MesQueUnClub_87 nie zgodzę sie iż głównym czynnikiem jest wygoda. Na podstawie prostej "kalkulacji". Jesteś w związku małżeńskim. Wynajmujecie mieszkanie. Oboje zarabiacie 5,5k netto co daje łącznie 11k netto (teoretycznie minimalnie powyżej średniej, chociaż śmiem mocno wątpić iż statystyczny polak zarabia 5,5k netto na umowie o prace). Postanowiliście że jednak nie chcecie już dłużej wynajmować mieszkania, a Wasz pierworodny powinien dorastać w domu. Nie macie działki, więc musicie ją kupić. Działka + dom (nic fikuśnego, funkcjonalny dom 120-140m2) wzięte w kredyt to rata miesięczna prawdopodobnie około 4k pln. Zakładając że macie jeden samochód, paliwo + opłaty roczne + przeciętne koszty amortyzacji i mamy kolejne 300-500zł miesięcznie. Niech jedzenie za dwie osoby wyniesie 1k pln (chociaż to i tak raczej mało). Przy tak podstawowych "dobrach" i racie kredytu, pensja jednego z małżonków jest całkowicie "zajęta". Jeżeli doliczysz do tego rachunek za telefon/internet/koszty utrzymania dziecka/"przyjemności"/niespodziewany dentysta/wyjście ma miasto lub do kina/wakacje(?) to problem bardziej polega na tym, że raczej nikt nie chce żyć w nadziei że uda mu sie przetrwać od pierwszego do pierwszego.
@VandaI jaką wymówką? Bieda to nie jest coś subiektywnego. Wybacz, że nie każdy jest na tyle głupi aby płodzić dzieci i żyć z socjalu lub nie być w stanie zapewnić swojemu dziecku chociaż minimum komfortu w życiu.

3

@kamil9040 Hedonizm xDDD. Kto Ci takich głupot nakładł do głowy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?