O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2003

Statystyki

  • Dni w serwisie 3474
  • Liczba komentarzy 2461
  • Polecenia 11961

Komentarze

20

Krzysztof "nie mam dwubiegunowości" Stanowski xD


0

@SuperPatsonFCB jest też sam sobie winien, zacznijmy od tego, że każdy widział jak gramy, a mamy na papierze lepszych piłkarzy niż niejedna reprezentacja a wyglądaliśmy, jakby nasza kadra pierwszy raz w piłkę grała.

Co do pytań i tych słynnych żartów, coś Czesiu powiedział, poszło to w internet, później wymyślił historyjkę, że było inaczej, co było kłamstwem, wyszedł na idiotę i się jeszcze bardziej obraził. Wypowiedzi piłkarzy i sztabu też mogły denerwować, bo wychodziło, że my to w piłkę nie potrafimy grać i w sumie nie wiadomo, po co tam jesteśmy.

Jakbym miał odpowiedzieć za @koksik2700, to np. pytanie dziennikarza o to, czy jest zadowolony z naszego stylu itd. Co raczej nie było nic dziwnym po takim paździerzu, jaki nam zaserwowali, to ten wyskakuje wyłączenie z awansem i wielką obrazą majestatu oraz kiedy był ostatnio awans a na koniec pyta, czy ten chce z niego zrobić durnia. Jak sobie nie radzi z presją i krytyką i nie potrafi trzymać nerwów, to tym bardziej to nie jest miejsce dla niego.

Czy się to komuś podoba, czy nie Michniewicz nie radzi sobie ani na konfach, narzekali na Wuja, że się zamyka na innych, a tu nie jest lepiej, w meczach też słabo, ten awans to kupa szczęścia i nic więcej, tylko to go uratowało, chociaż inni i tak by dostali za taką parodię gry mimo awansu.

0

Nasz Czesio zawsze taki nerwowy był? Co widzę, jakieś pytanie o nasz styl itp. to się chłop odpala i broni się wyłącznie awansem. Jasne fajny awans i się cieszę z niego, ale prawda jest taka, że mieliśmy dużo szczęścia i decydowały kartki xD

Statystyki są dla nas brutalne, będziemy chyba najsłabszym zespołem w tej fazie MŚ.

Ciężko się go słucha, a widzę, że konstruktywnej krytyki nie przyjmuje. Po takim meczu jak wczoraj czy Meksykiem, taki np. Wuja byłby jechany do spodu, a po wczoraj mimo awansu Stanowski nagrałby z 8 odcinków na Brzęczka. Ogólnie widzę, że Stanowski robi takie fikołki logiczne, żeby Czesia bronić, że powinien zostać mianowany oficjalnie hipokrytą roku.

Do tego widzę, że po awansie Czesiowi się przedłużył kontrakt, co dla mnie nie jest niczym pozytywnym.

Michniewicz niby miał być tym trenerem, który potrafi ustawić taktycznie zespół na mocniejszego rywala i coś ugrać, no i ugrał, bo awans jest, tylko ja tam nie widziałem, żebyśmy o czymś w tym meczu decydowali.

2

Leo, come to Barca ;)


27

Ale to będzie chodziło, wiem Leo, że chcesz wygrać MŚ, też bym chciał, żebyś wygrał, ale tej maszyny nikt i nic już nie zatrzyma.


Zobacz wszystkie

239

Coś jakby Pani lekkich obyczajów o cnocie mówiła xD

119

Że tak powiem, w punkt :)


112

@Stagiryta mogę się mylić, ale wydaje mi się, że to impreza z założenia po narodzinach, a nie w trakcie

89

kpina i tyle. UEFA to dno.

77

pozazdrościć agenta, negocjacje prowadzone po mistrzowsku, w nagrodę powinien dostać wypowiedzeniem w twarz

Media

REKLAMA

Sonda

Która z wymienionych reprezentacji uzyska najlepszy wynik na mundialu?