Conradxc
Dołączył/a: luty 2018
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AFA90 wydaje mi sie, że to odrobinę inny "kaliber" problemu. Faul w trakcie meczu to część gry. Czasami nawet nie jest on robiony celowo, po prostu adrenalina/emocje buzują i robisz coś pod wpływem impulsu. Polowanie na Messiego? To nie do końca to samo co z faulami wobec Viniego. Brazylijczyka nakrywa czapką wielu dobrych obrońców (chociażby Arajuo który ostatnio zjadł go jak juniora). Messiego natomiast niemalże nie da sie pokryć w sposób zgodny z przepisami. Natomiast w tej sytuacji mówimy o świadomym haśle, które jest przesycone rasizmem, do tego ta "imitacja" Viniego zwisająca z mostu? Nie ma nawet tego jak porównywać do tego co wymieniłeś.
0
@Mixtape powiedziałbym że jest większa szansa na odpadnięcie niż na awans. Z taką grą to w trzeciej lidze byłoby ciężko o punkty/awans.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@clyde czy dla osoby która nigdy nie miała styczności z The Last Of Us ma to sens aby zacząć od serialu? Czy jednak są watki z odniesieniem do innych produkcji?
5
Gratulacje Panowie i Panie. Wygrała drużyna o dwie klasy lepsza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RivaldoVitorBorba tak jak @Bogan wspomniał, Bitlocker to jedna z wielu możliwości do zabezpieczenia dysku.
2
@RivaldoVitorBorba w jakim celu oddałeś laptopa do wymiany matrycy z dostępem do danych? Wypinasz dyski lub zabezpieczasz je hasłem (chociaż to można również obejść). Nie jest możliwe aby windows sam wygenerował użytkownika bo było coś grzebane przy bebechach.
14
@TheNekro94 nie, nie oddajesz towaru, matołku. Oddajesz okładkę/formę fizyczną książki. Natomiast produktem jest "własność intelektualna" autora, czyli TREŚĆ. W posiadanie której wszedłeś, w momencie w którym przeczytałeś książkę. Tego w żaden sposób nie możesz zwrócić, dlatego zwykłym złodziejstwem jest pozbawienie kogoś pieniędzy na które w pełni zasłużył swoją pracą, poprzez takie januszowe praktyki jak te z głównego wątku.
73
@Nano22 bo nie każdy ma mentalność złodzieja?
0
@foczkyyyhg wybacz, weekend zacząłem trochę zbyt wcześnie :(
2
@NaFazieHitman Kidawa byłaby idealnym prezydentem... w rękach partii rządzącej. Wypełniłaby każdy rozkaz, aż po same kule :c
2
@foczkyyyhg Real i zabawa xDD. Kulawy Bombele z jedną nogą kręciłby paralitykiem i sabotażystą jakim jest Carvajal z Odriozolą. Prawa i lewa strona obrony Realu to sie nadaje do tarcia chrzanu w tym momencie. Alaba też ostatnimi czasy słabiutko. Jeżeli Osman będzie miał swój dzień to jeszcze hat-tricka dziubnie.
0
@Criss18Barca https://swiat-whisky.sklep.pl/single-malt-whisky-japonska/4058-togouchi-pure-malt-japanese-whisky-40-07l.html
0
@AlexDark00 Ferran jest tak słaby, że nawet nie potrafi dojść do sytuacji stuprocentowej. Przestań szkalować Polaka Rodaka, bezbeku.
8
@VegetaPolska "Teraz mój inicjał podała w grupce osób z którą lubi pisać czy gadać." He? Rozważałeś wizytę u specjalisty? Te głosy w Twojej głowie to nie jest coś normalnego. Można to leczyć.
3
@against_modern_football "Bo my nie mamy mentalności podporządkowania się pod idiotyczne przepisy rządzących" AHAHAHAHAHA. Chyba sie z siusiolem na łby pozamieniałeś, że wyskoczyłeś z takim stwierdzeniem. Od LAT rząd Cie pacyfikuje w anus, przy pomocy dziesiątek tragicznych ustaw, a Ty twierdzisz że nie mamy mentalności podporządkowania sie.
15
@Azi Co za różnica? Wyświadczył społeczeństwu przysługę. Niezależnie od tego jakbyś to ubrał w słowa. Teraz miejmy nadzieje, że sąd go uniewinni i będzie "happy end".
4
@Kgorecki2500 pogadaj z @VegetaPolska, razem możecie mieć wszystko.
0
@PatrykBarca bo Arsenal to drużyna przeciętna. Teraz mają fantastyczny sezon, Leicester też taki miało, nie tak dawno. Kanonierzy to drużyna która ostatni raz zdobyła mistrzostwo w sezonie 2003/2004. Ostatnie dziesięć lat to raczej pasmo porażek niż sukcesów. Barcelona to zespół z wyższej ligi, nawet nie ma co zestawiać oczekiwań wobec Blaugrany do tych z Arsenalem.
4
@PatrykBarca naprawdę porównujesz Barcelonę do Arsenalu? Arsenal to klub który na każdej płaszczyźnie mógłby marzyć aby być tam gdzie była/jest Barcelona.
0
@LewoSkrzydlowy11 o, szybko zareagowali i Cie zbanowali. Szacuneczek dla redakcji :DDD
0
@Medium kompilacja Lautaro Martineza z poprzednich MŚ byłaby dłuższa, gdyby uwzględnić sytuację gdzie "prawie" strzelił gola.
16
@Rust_Cohle @VegetaPolska pozostał wierny ideałom, 20 lat później a on nadal nie maca.
28
@PatrychoO o uju złoty, sroga propaganda wjechała. Prezentację Kriszciano oglądało więcej osób niż finał MŚ :DDDD. Do tych statystyk to chyba doliczyli wszystkie wielbłądy i kozy w państwach arabskich.
0
@MESSIah16 doprecyzuj proces. Klikasz instaluj i komputer nie odpowiada? PPM > uruchom jako administrator. Upewnij sie również, że pobrałeś wersję 32/64 bit.
13
@JimMorrisonFCB tak, to człowiek parzystokopytny :DD
1
@lucca87 prawie Ci sie udało być zabawnym, jeszcze odrobinkę i następnym razem sie uda.
0
@neeed ciężko sie dziwić Chelsea. 120 milionów klauzuli to niesamowicie dużo za takiego piłkarza.
0
@insp1re https://www.morele.net/laptop-lenovo-ideapad-gaming-3-15ach6-82k200qypb-10100724/
Co prawda 200 zł drożej ale masz dedykowany układ graficzny, który pozwoli Ci na dużo lepsze wyniki i możliwości.