0

A nie mówiłeś tego samego o Messim?:D

1

@tristan87 i jeszcze ten Zelensky na pianinie, top topów.

4

@Lionel_Messi10 potężna Xabineta.

1

@Krzysztof1987 a jakby Ci powiedziała, że pierdzi brokatem to też byś uwierzył?:D

0

Kotletico rozkłada dzisiaj nogi, stawiajcie piwnice u rodziców.

0

@Ojciec5tkidzieci chciałbym dożyć czasów, w których takie zachowania będą karane na równi z morderstwem.

0

Czawi Kołelo XD

0

@tadzik447 o, ktoś nagrał film o Dodim :o

0

@pt9 idź do okulisty, masz astygmatyzm xD

0

@tristan87 pewnie tak, chociaż to i tak absurdalne, że "minimalny" wymiar kary w tych obu przypadkach jest tak podobny.

0

@tristan87 ten kraj to jest zlepek gówna i dykty. Ginekolog za gwałt dostał 2 lata w zawieszeniu na 4, a chłop za skopanie babci dostanie 5 lat, przy areszcie na trzy miesiące.

6

@barcanawieki zgadzam sie. Białe > czarne. Michałki to doskonały przykład.

2

@DaPidejpi ty ruska onuco!@!@! jak śmiesz nie pozwalać, żeby Saszka pluł Ci w twarz i mówił, że to Ty jesteś gościem w swoim kraju. No cóż, miejmy nadzieję że niedługo spór na ukrainie sie rozwiąże w tym czy w innym kierunku, i ukraińska swołocz wróci do siebie.

9

@WALDEMAROS1920 też pomyśl o prywatnej wizycie, a najlepiej zacznij w tej kolejności:
1) psycholog,
2) psychiatra,
3) polonista,
4) Pacześ albo Lotek, żebyś zatrzymał te karuzelę śmiechu.

0

@Ghostface akurat jedynym który wyszedł na ćwierćinteligenta to jesteś Ty. Gdybyś chociaż raz sprawdził o czym mówisz, to wiedziałbyś jakie są podziały, zależnie od wartości. Możesz mieć wartości optymalne i suboptymalne, jak wygooglujesz definicję to możesz być w szoku, bo nie są to synonimy. Co do badań, to po prostu sprawdziłem to na sobie. 2k jednostek dziennie nie zapewniało mi stężenia witaminy we krwi na poziomie optymalnym. A różnica pomiędzy optymalnym poziomem a suboptymalnym jest bardzo duża.

1

@Ghostface żadne 2-4k nie będzie optymalne. Nie będziesz miał optymalnego stężenia we krwi przy takiej dawce.
@Mario96w zależy od organizmu, ale u mnie 8k wystarczyło aby wejść z poziomu suboptymalnego na optymalny.

7

@Greenalley nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. NIE MA Varu w fazie grupowej, zaczyna sie on późniejszych etapów rozgrywek, w zeszłym sezonie były to dopiero ćwierćfinały.

2

A był takim kocurem w FM 2k22 i 2k23.

7

@Rewolucja123 jak go nie widział, jak sekundę przed tym gestykuluje w kierunku Yamala i pokazuje mu, że mógł podać?

1

@Takitamx przecież Pique to populista, pewnie nawet on sam w głębi duszy sie nie zgadza z tym co powiedział. Gość robi grunt pod przyszłą prezesurę w FCB.

0

@MikeBajson przestań, nawet jako kibic Realu jestem zdania, że to zwykła wtopa jakich jest kilka na przestrzeni sezonu, normalne dla każdej drużyny. Nie ma nawet takiej opcji, że Barcelona przegra z Antwerp.

0

@tbas właśnie problem polega na tym, że lekarz z medicover kompletnie mnie olał bo wszystkie wyniki cholesterolu/estradiolu/testosteronu całkowitego/wolnego/prolaktyny/kortyzolu/alatu/aspatu miałem w normie, nawet witaminy i minerały sprawdzałem. Wiek to 31 lat. Testosteron w normie tylko oscyluje w dolnej granicy i od jakiegoś czasu zaczynam odczuwać skutki tego problemu. Dlatego właśnie pytam o TRT bo jest prowadzone pod okiem lekarzy, nie pozwoliłbym jakiemuś koksowi bawić sie poziomem moich hormonów.

0

@TheNekro94 badałem trzy tygodnie z rzędu, dwa razy wyszło dosłownie na styku dolnej granicy, a raz poniżej dolnej normy o kilka dziesiątych.

2

Czołem La Ramblo. Przychodzę do Was po pomoc. Nie zgłębiając sie super szczególnie w temat, chciałbym zapytać czy ktoś z Was stosował TRT, oraz czy ktoś z Was borykał sie z problemem niskiego testosteronu mimo wysokiej aktywności fizycznej i zbilansowanej diety, wiek też nie jest tu powodem. Uprzedzając część "porad" to alkoholu nie piję od blisko roku, papierosów nie palę, kibicuję Realowi ale tego nie zmienię, więc tak, śmieszki też możemy odpuścić. Problem jest dość "powszechny", ważny a często pomijany w społeczeństwie.

1

@DonCarletto i jeszcze ten opis: "cuda, cuda ogłaszają". Co za klauny XD

1

@MateuszDoniec chylę czoła w geście uznania za wzmiankę, że Jude może być aktualnie najlepszym piłkarzem świata.

0

@mientusek1407 wydaje mi sie, że jest bardzo mała szansa na to aby w najbliższym czasie pojawiło sie trio, które poziomem nawiąże do Xaviego/Iniesty/Busiego lub Modricia/Kroosa/Casemiro, także tutaj nawet bym nie szedł w porównania. Może byś zrobił zlepek bardzo mocnej trójki środkowych pomocników, ale aktualnie najlepsi na świecie na tych pozycjach grają w Realu i Barcelonie. Jednak z całą pewnością Real ma potencjał aby mieć całkiem mocny środek, jeżeli Jude będzie grał tak jak gra, Cama będzie wystawiany na nominalnej pozycji, a Tchou zacznie grać swoje to całkiem solidna trójka, chociaż brakuje mi tutaj kogoś finezyjnego, taki zdrowy Pedri uzupełniłby ten środek idealnie.

1

@cuttersomething najczęściej sie kłócą o ogumienie.

1

@karolup czy jesteś spokrewniony z @VegetaPolska? Macie bardzo "dziwne" problemy.

"Błagam Was, doradźcie cokolwiek".
Chciałbym Ci doradzić Tworki, Partyzantów 2/4, 05-802 Pruszków.

0

@Arys myślę, że większość kibiców Realu rozważyłaby oddanie historii Benza, Cr'a, Raula i Zidana za posiadanie Messiego w klubie przez tyle lat :D

Media

Sonda

Kto Twoim zdaniem powinien dostać szansę pod nieobecność Gaviego?