O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3061
  • Liczba komentarzy 2724
  • Polecenia 5248

Komentarze

0

@kluivert9 jeden lepszy sezon i znowu wrócą

0

@Baros1990 wymienione zespoły jak metallica to nie muzyka popularna. Lady gaga kiedyś może i była gwiazdą pop ale to stare dzieje. Jak mój komentarz był głupi to jak nazwać Twój gdzie uważasz, że piosenkarki typu teylor nie mają wokalu i yalentu tylko ładny tyłek?
Idiotyczny? Głupi? Umniejszający? Wybierz sobie
Ja nauczę się pisać, a Ty proszę naucz się szacunku do czyjegoś talentu i pracy, bo jak widać w domu nie nauczyli i teraz chodzi taki ponświecie i głosi farmazony

0

@Aragorn33 karny był słuszny dla realu nie przesadzaj. Młody kosi nogą jak kosą, w piłkę nie trafia

0

@Baros1990 zespoły rockowe zawsze będą mniej popularne niż pop. Lady gada nie jest już na topie w tym nowoczesnym popie. Teraz króluje Harry styles czy oczywiście taylor Swift.
,,jedna z miliona laseczek robiąca karierę na cyckach"- jak ktoś ma takie podejście jak Ty teraz to ja się nie dziwię, że nie ogarnia jakie gwiazdy są zapraszane. Widać po takim komentarzu jaką masz wiedzę, więc dalsza dyskusja nie ma sensu. Miłego klasyku

0

@kigani Dlaczego Karol G to wstyd? uargumentuj proszę

Zobacz wszystkie

106

@masq Twój komentarz wyjaśnia tylko tyle, że nie masz zielonego pojęcia o tym z czym wiąże się choroba jaką jest alkoholizm i jak zachowuje się mózg alkoholika. Radzę poczytać, zanim następnym razem wypuścisz do sieci taki bełkot, który jest po prostu obrzydliwy. Co to ma być ?!
Jednych i drugich do wora, wór do jeziora. ". - bez komentarza.
btw co trzeba mieć w głowie by sprzedawać mieszkanie nie mając gotowego i wyremontowanego drugiego?

80

@Lionel_Messi10 prezydent jest od zarządzania a nie od związków. Pique co jak co ale biznesy to potrafi robić i z tego go oceniajmy, a nie z jego życia prywatnego, które akurat nie powinno nikogo obchodzić.
A mieć za prezydenta takiego oddanego dla tego klubo gościa, który ma ogrom kontaktów i głowę do biznesu to skarb. Dodatkowo gość ma temperament i potrafi podostrzyć jak trzeba.

61

czyli ludzka wolność wyceniona na 27 euro dziennie.

58

@Limit_l3ss nazwać Messiego darmozjadem to wyższy poziom odklejenia i głupoty

58

Barca szaleje :D

Media

Sonda

Jaką ocenę wystawił(a)byś Lewandowskiemu w dwumeczu z PSG?