0

@VbamboeB ale Mbappe nigdy sie nie zbliży do Messiego czy nawet do CR7. To ile oni zdobyli na przestrzeni całej kariery, tak wiele lat bycia na totalnym topie. Wyobrażasz sobie, że Mbappe za 12 lat jedzie na kolejne MŚ?

0

@El Plutoninho no dobra, czyli jak z Jordanią Messi strzeli hat-tricka to napiszesz że te bramki sie nie liczą bo jest to drużyna niżej notowana niż Uzbekistan?

0

@Comentateiro to samo było z Fatim, już był drugim Messim, już liczyliście ile to złotych piłek chłopak zgarnie. Jakoś szczególnie nie dziwi mnie to, że nie rozumiesz zestawiania CR7 i Messiego, wielu rzeczy nie rozumiesz, ale jeszcze trochę życia przed Tobą.

0

@El Plutoninho no to tym bardziej, niby tier wyżej a widziałeś co wyprawiał Zidane na bramce? Przecież w okręgówce byś pewnie znalazł solidniejszego bramkarza, obrona też sie raczej nie popisała :D

1

@Filipem ale co to ma do rzeczy? Chłopie, można Ronaldo nie lubić ale sam fakt, że jest na tym Mundialu w wieku 41 lat i strzela bramki to całkiem niezłe osiągnięcie. Postawiłbym na to kilka złotych, że już nie zobaczymy za życia takich graczy jak on czy Messi.

5

Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTa
Ronaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn wyczyn, każdy by tak mógł.

La Rambla nie zawodzi XD

0

@Schoogs no to bierzcie tego Czułameniego, wszyscy szczęśliwi.

0

@clyde skąd ta zazdrość?:(

50

@Borneo następnym razem przed takim wysrywem, wrzuć to w chatgpt i poproś żeby Ci zredagowało wypowiedź bo brzmisz jak jakaś 70 letnia Kryśka z fejsbuka.

0

@Kgorecki2500 git? Chłopie, jeżeli Ty w wieku 23 lat masz takie wyniki to raczej kalectwo niż powód do dumy xDD

4

@xvcWinterSoldier A czemu kanał zero miałby mieć podjazd do kanału sportowego? K0 ma zupełnie inne założenie niż KS. To tak jakbyś powiedział, że KS nie ma podjazdu do K0 w tematach politycznych xD

2

@Deviler ogólnie tak, ale jest też kilka bardzo spoko miejsc. Chociaż większość to typowe gastro pod turystów więc i jakość tragiczna.

1

@blakkudium no i git, chłop taki taki Vasquez na obronie.

0

Shieeeeeeeet, żodyn sie nie spodziewał, że jednak p. Dawid Kacprzyk trochę podkoloryzował faktury. Mój kraj taki piękny.

@maroon jak to było? "Aha. Czyli mam wierzyć takim doniesieniom, a nie służbom które to sprawdzały?"

0

@maroon Otóż nie, nie doszukano sie żadnych nieprawidłowości xDD

1

@pride1899 otóż to. Dokładnie o to mi chodziło w pierwszym poście :D

0

@maroon Nie, nie chciałbym. Zastanawia mnie legalność takiego procederu. Jak 28 letni lekarz BEZ SPECJALIZACJI, zarobił ponad 1,5mln złotych w publicznym szpitalu. Druga kwestia, która mnie bardzo mocno zastanawia to to jak wygląda jakość świadczonych przez niego usług, jeżeli gość pracuje przez cały rok po 16h dziennie. Serio, nic Cie w tym nie zastanawia?xD

3

"Z oświadczenia majątkowego Dawida Kacprzyka, radnego warszawskiej dzielnicy Ursus i lekarza pracującego w publicznej ochronie zdrowia, wynika, że w 2025 roku osiągnął on dochód sięgający niemal 1,6 mln zł."

A Wy jak tam biedaki? To jest przyszłość narodu! 28 letni lekarz pracował PRZEZ CAŁY ROK po 16 godzin dziennie, dzień w dzień, bez wyjątku a Wy to pewnie jeszcze urlopy wykorzystujecie.

1

@blakkudium nie ma szans aby BvB pozbyło sie obu w jednym okienku :D

0

@marcin62 a skąd ta pewność, że była to "zbrodnia" na tle narodowościowym? Skąd wiesz, że to nie są jakieś zwykłe patusy, które nawet nie wiedziały jakiego pochodzenia jest właściciel?

3

@blakkudium halo Malanowski i partnerzy, jest sprawa do rozwiązania.

2

@Roobo może czas mu szybko zleciał?xD

1

@[Oli] co to w ogóle za idiotyczne tłumaczenie? Reprezentacja Hiszpanii do lat 12 jest pewnie wyżej wyceniana niż cała dorosła reprezentacja Zielonego Przylądka. WSTYDEM dla Hiszpanów i niczym więcej jest remis w takim meczu. Bramkarz to 40 letni (iksDE) gość, który jest wyceniany na 40k $.

1

@blakkudium szkoda :/ dobry grajek.

5

@Eklerek chłopak będzie przywoływał to wspomnienie podczas każdej pamięciówki xD

10

@ACRAB95 dwuch albo nawet czech, cienszko stwierdzic.

1

@blakkudium Fulham solidnie powalczy o spadek w przyszłym sezonie XD

0

@Esteban_ lepiej być madryciakiem niż fanem takiego asłuchalnego muzycznego ścieku xD
@LeszekFCB a dobra, sentino i taco na avatarze, czego ja sie spodziewałem xDD

0

Komentarz usunięty

5

@NeroTFP1
> ciężko sie na to patrzy
> wrzucę żeby inni też na to patrzyli

to niezła logika xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?