- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1580 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1580 Culés
3
"Z oświadczenia majątkowego Dawida Kacprzyka, radnego warszawskiej dzielnicy Ursus i lekarza pracującego w publicznej ochronie zdrowia, wynika, że w 2025 roku osiągnął on dochód sięgający niemal 1,6 mln zł."
A Wy jak tam biedaki? To jest przyszłość narodu! 28 letni lekarz pracował PRZEZ CAŁY ROK po 16 godzin dziennie, dzień w dzień, bez wyjątku a Wy to pewnie jeszcze urlopy wykorzystujecie.
0
@Conradxc A ty chciałbyś tak pracować? Nie rozumiem o co ci chodzi? Kasy pewnie zazdroscisz,ale samej pracy i wysiłku włożonego w zdobycie wykształcenia to juz niekoniecznie,co?
7
@maroon chodzi o to, że to złodziej i czego nie rozumiesz?
0
@cracker Złodziej,bo pracował po 16 godzin bez urlopów? Aha. Ok
1
@maroon Jak to jest trolling to dałem się nabrać
0
@maroon Nie, nie chciałbym. Zastanawia mnie legalność takiego procederu. Jak 28 letni lekarz BEZ SPECJALIZACJI, zarobił ponad 1,5mln złotych w publicznym szpitalu. Druga kwestia, która mnie bardzo mocno zastanawia to to jak wygląda jakość świadczonych przez niego usług, jeżeli gość pracuje przez cały rok po 16h dziennie. Serio, nic Cie w tym nie zastanawia?xD
1
@pride1899 to jest coś na granicy. Niby na poważnie, ale jak by co to zawsze może powiedzieć, że trollował :D
0
@Conradxc No trochę to hardcorowe. Ale kim ja jestem aby to kwestionować? Wiadomo nie od dziś,że lekarze czasem znajdują czas na drzemki podczas dyżurów.
0
@maroon Dobra, najwyżej wyjdę na głupka. Pan lekarz jest radnym KO, został szefem SOR bez specjalizacji co normalnie się nie zdarza, poza publicznym szpitalem jest zatrudniony w 3 placówkach prywatnych. Zgodnie z grafikiem pracował w 2025 średnio 13h dziennie, w tym rzekomo 96h bez przerwy. Oczywiście przedstawiony grafik nie ma sensu ponieważ w czasie kiedy miał być w szpitalu jeździł udzielać wywiadów w TV albo brał udział w sesjach rady miasta.
1
@pride1899 otóż to. Dokładnie o to mi chodziło w pierwszym poście :D
1
@pride1899 No i ok. To trochę zmienia postać rzeczy i wygląda inaczej niż tamten lakoniczny opis. Rozumiem,że zostaną wyciągnięte konsekwencje?
0
@maroon Otóż nie, nie doszukano sie żadnych nieprawidłowości xDD
0
@Conradxc no co uśmiechnijcie się Brygada
Co tacy smutni?
1
@cracker Koles nie ogarnia xDDDDDD ewidentnie
0
@Conradxc Aha. Czyli mam wierzyć takim doniesieniom, a nie służbom które to sprawdzały?
0
@maroon Na pewno członkostwo w partii rządzącej nie ma tu nic do rzeczy