Conradxc
Dołączył/a: luty 2018
Kraków
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
33
@koziar "z dobrym rozczytaniem rywali" ahahahaha XDD. Kogo rozczytaliśmy? Nawet Arabia stworzyła DWA RAZY więcej sytuacji bramkowych. Uratowało nas to, że nie potrafili wykończyć sytuacji oraz świetna dyspozycja bramkarza na turnieju.
29
@Faro czy ludzie nabrali szacunku do Macedonii po pokonaniu Włoch? Szacunku nie zbuduje pojedynczy wynik, zwłaszcza jeżeli będzie on w takim stylu w jakim zagraliśmy z Meksykiem czy też z Arabią.
0
Komentarz usunięty
27
@Roxi a gdzie miał zrobić ruch, do boku? Przecież ściąga buta przy pomocy drugiego buta, musisz "zablokować" pietę. Trzeba być srogim zjebem żeby doszukiwać sie tutaj jakiegoś drugiego dna.
@Encore bo jeżeli ktoś poprosił Messiego o koszulkę to normalnym zwyczajem jest zabranie koszulki przeciwnika? Nawet jeżeli sam jej nie chciał.
6
@ranger3120 obrzydliwe...
1
@FabianMrozek Sobieski znalazł sie na grafice za poprowadzenie polskiej husarii do zwycięstwa pod Preston.
3
To się nazywa golazo. Nie to co ten Maderczyk, tylko z karnych. Goat!
0
@Profesorek karnego też trzeba umieć strzelić, co pokazały ostatnie mecze.
@Firestone @TheNekro94
Panowie, osobiście też preferuje Lionela aczkolwiek nie możecie zaprzeczyć iż taki rozwój sytuacji byłby niezłym "zwrotem" akcji.
4
Argentyna odpada w fazie grupowej, Portugalia prowadzona przez bezrobotnego Kriszcziano zdobywa złoto i debata na temat najlepszego piłkarza w historii zostaje zamknięta.
1
@PatrychoO Urugwaj lub Kanada.
0
@Viscael11Barca z czego wynikła ta trudna sytuacja? Z tego że sie kopie po czole jak junior. Powinien to wykończyć w pierwszym tempie, gdy dostał dogranie na stuprocentową sytuację.
0
@Viscael11Barca co Ty za bzdury wygadujesz. Nie wykreował ich swoim ZAGRANIEM, bo zagranie jest celowe, tylko swoją nieporadnością i fatalną formą.
3
@against_modern_football ciężko stwierdzić. Oba usmarowane kałem :(
0
@FcPortoFan1999 Robercik poprosił Czesia żeby zdjął wszystkich którzy mogą mu bramkę ukraść :/
0
@chavez w meczu Meksyk - Polska był tragiczny poziom, tutaj czuję obrzydzenie jak patrzę co ten frędzel wyprawia z tym sędziowaniem.
0
Najgorszy mecz turnieju czy coś może konkurować z tym spektaklem?
0
@cchesterr43 Panie, nie obrażaj Pan. Co Pan tutaj porównuję jakąś Argentynę do naszego potwora.
2
@Bartula hej! tutaj chodzi o Twoje zdrowie, martwimy sie o Ciebie. Stosunek analny wymaga podjęcia odpowiednich kroków. Zwłaszcza gdy jesteś "z przodu".
1
@Wojcio myślałeś, że Państwo przekazało 2 MLD złotych na telewizję, która nie będzie ich lizała po jajkach?
1
@Stoiczkow jeżeli oglądasz na komputerze to czy nie lepsze byłoby użycie oprogramowania VPN(ustawienie na Polskę) i korzystanie z c+? W sumie skoro i tak płacisz tym złodziejom to szkoda żebyś sie męczył z jakimiś streamami.
7
@MESSIah16 "no to Messiah16 nie mając co napisać, wrzuca jakiś wątek z sędzinami który nijak ma sie do tematu". Może nie tyle jesteś odklejony, co po prostu nie masz zielonego pojęcia o otaczającym Cie świecie. Jeszcze ta idiotyczna logika, którą prezentujesz jest wisienką na torcie. Otóż ptysiu kolorowy, wsparcie powinno być okazywane W S Z Y S T K I M. Nie działa to tak, że "moja grupa jest mojsza niż twojsza". Może z czasem zrozumiesz, gdy już zaczniesz samodzielnie myśleć zamiast powielać te głupoty.
17
@MESSIah16 to czemu nie grają z opaską "All lives matter"? Zginęło blisko 7 tysięcy osób przy budowach stadionu, dlaczego piłkarze nie wspierają rodzin osób zmarłych przy organizacji tej śmieciowej imprezy? Ktokolwiek wsparł tych, którzy w ucieczce przed głodem/bezdomnością podjęli sie takiej pracy? Uwielbiam to wybiórcze wsparcie.
11
@antymadridista100 Messi > Cristiano. Nie ma o czym dyskutować.
1
@okiemtypera_lucaxx95 właściwie to ciekawy punkt widzenia. Nie myślałem o tym w ten sposób. Faktycznie jest to "zadra" teraz a z perspektywy czasu jedynie statystyka. Zdrówka!
0
@okiemtypera_lucaxx95 naprawdę nie ma dla Ciebie różnicy pomiędzy odpadnięciem w 1/4 z jedną z czołowych drużyn w europie a nie wyjściem z grupy, w której punkty zdobyło sie tylko z drużyną która straciła 24 bramki i remisem z Interem?
0
@tristan87 niestety, StulejanMrozek zablokował ten transfer na ostatnim posiedzeniu zarządu.
1
@norbi77 dlatego takie porównania w przypadku młodych graczy są największym przejawem głupoty jaki może być. Weźmy dla przykładu Fatiego, jeszcze nie tak dawno był okrzyknięty nowym Messim, a teraz? Chłopak po kontuzji nie wrócił nawet w 1/3 do tego co było przed kontuzją. Nie będzie drugiego Messiego, nie będzie drugiego Neymara, nie będzie drugiego Ronaldo.
2
@WiemJak elegancko zrobiona flaga, na białym tle nie udowodnisz gdzie góra a gdzie dół. To i to leży w Europie :D
0
@dafik85 wstawaj fafik, zabrudziłeś pościel. Nawet wśród kibiców Realów nie panuje taki hurraoptymizm jak u Ciebie, także chyba coś ściemniasz z tym avatarem. Ba, osobiście nawet nie jestem pewien że Real awansuje bo takiej pewności mieć nie można. Liverpool to fantastyczna drużyna, a jak to @jedrek7000 stwierdził, za pół roku mogą być wahania formy :DD
0
@jedrek7000 JĘDRULA! Odpowiedz na pytanie, ile to jest pół roku? 6 miesięcy czy 3 miesiące :DDD