0



oesu, ale śmiechłem :DDD

0

@Rust_Cohle bo zamiast wrzucić w avatar logo The Reeds to masz ogólnikowe PL, musiałem zgadywać. Jasne że mają co wspominać, chociaż co prawda poza ostatnim rokiem to na arenie międzynarodowej była posucha przez długi czas.

1

@Rust_Cohle a to kibice Chelsea mają jakiekolwiek wspomnienia?xD

13

@DonMatteo901 miód na moje serduszko

7

@Kuba_1 oczywiście, że zabolała. Ronaldo nie jest aż tak głupi, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że stracił wszystkie argumenty w walce o tytuł GOAT. W przypadku jego ego to prawdopodobnie jak "drzazga w siusiaku".

1

@Faro Jeżeli nie będziesz nadpisywał pojemności dysku to najzwyczajniej w świecie weź najtańszy. Parametry będą słabsze ale w takich okolicznościach nie potrzebujesz demona prędkości.

1

@Faro to zależy od tego w jaki sposób chcesz te dane zapisywać. Jeżeli przykładowo będziesz ten dysk zapełniał, następnie usuwał dane i znowu zapełniał i tak w kółko to lepiej dopłacić do dysku z lepszymi parametrami zapisu/odczytu (czyli droższy). Natomiast jeżeli chcesz go kupić i zapełnisz go dopiero po np. roku czy dwóch to nie ma sensu przepłacać. Plus tak jak wspomniał @RobiS, jeżeli możesz sobie pozwolić na to aby dysk był na kieszeni to SSD będzie idealnym rozwiązaniem.

1

@cules100pro nie, generalnie większość rzeczy które są poleasingowe/powystawowe to duże ryzyko.

8

@marian_konopka "real market czerwony i karny z dupy" xDDDDDDD. Kto rok jako dzban zakończył, ten wazonem w nowym roku nie zostanie.
@Kubix93 czerwona ewidentna, nawet nie da sie wytłumaczyć tego cofnięcia kartki po konsultacji VAR'u. To jest jakaś abstrakcja wyższego rzędu. Powinny być upublicznione nagrania/rozmowy/uzasadnienia dla takich sytuacji.

0

@Cygan BRC komu ukradłeś?

0

Komentarz usunięty

0

@Wojcio Wojtuś, oddychaj! A teraz powtarzaj na głos. Słońce jest żółte, a trawa zielona.

0

@Kgorecki2500 podobno Czesław Michniewicz szuka posady jako selekcjoner.

1

@goldmetaxa jacy zawodnicy? Fati był okrzyknięty nowym Messim, Gavi i Pedri to wierne "kopie" Iniesty i Xaviego. W ataku jest "zwycięzca" złotej piłki.

1

@Hawajczyk bardzo trafna analiza. Generalnie to co doprowadziło Portugalczyka na szczyt, pociągnęło go również na dno - czyli jego ego.

3

@Destroyer_of_Worlds ale po co? Netflix to jedna z najgorszych platform aktualnie. Plus sam fakt, że trzeba tyle zachodu aby korzystać z tego szrotu to aż sie odechciewa.

0

@Graves Real:
Iker
Carva - Ramos - Alaba - Carlos
Zidane - Makelele - Modric
Ozil - Raul - Ronaldo

Barcelona:
Mats
Alves - Puyol - Pique - Alba
Xavi - Ronaldinho - Iniesta
Messi - Suarez - Neymar

0

@BartqRKO jak wygląda kwestia tytułów w NBA? Czy mają one jakieś odpowiedniki jak w piłce nożnej? Przykładowo MŚ jest uważane za jedno z najważniejszych, aczkolwiek w ogóle nie mogę sobie przypomnieć aby kiedykolwiek było głośno o MŚ w koszykówce. Czy w przypadku NBA jest jakiś inny priorytet co do tytułów?

0

@michal26 @fart @Roni/VEB @MadafakinGuy A widzicie, to całkiem ciekawa sprawa. Jestem kompletnie zielony w tematach NBA/Koszykówki, a mimo to jakoś tak utarło mi sie, że Kobe był w czołówce. Prawdopodobnie przez to iż Shaq dość często wymieniał go w jednym rzędzie z MJ'em. A co sądzicie o Luce Donciciu? Gdyby utrzymał/rozwinął sie jako koszykarz i prezentował poziom taki jak teraz/wyższy to będzie mógł walczyć o miano TOP3 w historii? Kibicuje mu ze względu na "białe korzenie" :D

0

@fart Jordan i drugi Lebron czy jednak zamyka podium a przed nim Czarna Mamba i MJ?

3

@Criss18Barca a Cristiano tego nie zrobił? W piłce współczesnej to duet Messi i Cristiano >>>>> ktokolwiek.

1

Komentarz usunięty

15

@Medium to jest wręcz zadziwiające co fanbojstwo robi z mózgu :D

0

@koziar eh, ten paskudny Doncic madryciok jeden :/

1

@Rl9k1nG dopóki nie masz problemów z temperaturą to nie wymieniasz. Wymiana pasty dla sztuki to strata czasu/pieniędzy.

0

Komentarz usunięty

1

@AllBundy i gdzie pójdzie? Chłop ma 28 lat, bliżej mu do końca kariery.
@LeoMessi1994 nie wskoczy na top poziom bo to przeciętny piłkarz.

1

@DonCarletto post w wigilię? Czyś Ty jest poważny? Masz Ty godność człowieka? Nie wyobrażam sobie picia alkoholu na umór bez odpowiedniego podkładu. A idź Pan... żeś Pan tylko obrzydził dzisiejszy proces upodlenia.

0

@Danny Gaucho masz na myśli, że przytoczyłem NAJWAŻNIEJSZE rozgrywki w Europie? Nawet jeżeli spojrzysz na to przez pryzmat 9 sezonów to zdobycie 27 bramek jest bardzo słabym wynikiem. Gdzie chociażby Haaland w 23 meczach zdobył więcej bramek niż Suarez.

1

@against_modern_football LM Trofea:
Benzema (podstawowy napastnik, odnośniki do Nacho i porównania z Maldinim to debilizm wyższego rzędu): 5
Suarez: 1

Złota piłka:
Benzema 1
Suarez 0

Bramki i asysty w lidze mistrzów:
Benzema 86+29 = 115
Suarez 27+25 = 52

Benzema miał wkład w zwycięstwa swojej drużyny. W tym ostatnia Liga Mistrzów gdzie właściwie razem z Thibo ugrali to we dwójkę. Suarez jest/był fantastycznym napastnikiem ale Benzema w niczym mu nie ustępuje. Gdybyś w czasach prime Messiego/Iniesty/Xaviego/Neymara postawił na szpicy Benzeme to też by strzelał masę goli. Natomiast gdybyś postawił Suareza w roli Benzemy, to wątpię aby Urugwajczyk dał to samo swojej drużynie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?