La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1705 Culés

0

Jak u was działa post na wigilię, przestrzegany, czy wy**bane?
Ja osobiście pierogów, albo uszek bez mięsa nie jestem w stanie ruszyć xD.

3

@DonCarletto
Trzymam

3

@DonCarletto nie ma w dzień wigilii nakazu postu, ale rodzina tradycyjnie nigdy mięsa w ten dzień nie jada. U teściowej wjeżdżają za to zawsze roladki wołowe na kolację. Uszka i pierogi tylko z miesem

2

@DonCarletto Niestety trzymają. Gdyby odemnie to zależało to byłaby pieczeń polana sosem z mięsa. Niestety jestem tchórzem i pantoflem.

0

@pt9 Ja generalnie nie lubię takich konwenansów, że spytałbyś kogoś dlaczego wgl to robimy, to by ci odpowiedzieli: Wsm to nie mam pojęcia, ale tradycja to tradycja i c*uj xD.

1

@DonCarletto post w wigilię? Czyś Ty jest poważny? Masz Ty godność człowieka? Nie wyobrażam sobie picia alkoholu na umór bez odpowiedniego podkładu. A idź Pan... żeś Pan tylko obrzydził dzisiejszy proces upodlenia.

0

@Conradxc Ja postu nie mam, i nigdy nie zamierzam mieć xD. Pytam tylko jak robi innych jest.

6

@DonCarletto wywalone jaja, życie za krótkie żeby się przejmować nakazami „bo tak wypada”

0

@Allbi +1 (znaki)

1

@DonCarletto po co i na co ? A Biskupy brzuchy z głodu mają ....:)

« Powrót do wszystkich komentarzy