O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Dejan Savićević, Andrij Mykołajowycz Szewczenko, Ronaldinho Gaúcho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, AC Milan
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie 2788
  • Liczba komentarzy 3702
  • Polecenia 6874

Komentarze

0

@urbipl ORO level pro. Internet jest straszny.

0

@marcin62 trzeba się liczyć z błędami, bo nie zdarzają się one od dziś. Sędzia odwalił maniane, ale my też nie zaprezentowaliśmy się tak, jak się tego od Barcelony oczekuje. Możemy wieszać psy na arbitrze, ale od zespołu też trzeba więcej wymagać.

7

Jednym jest zostać okradzionym z gola i nie mieć odgwizdanego karnego, ale jeśli chodzi o kwestie taktyczne, czy samej gry zawodników, to już tutaj możemy winić tylko siebie za nieporadność. Dostajemy od zamurowanego Interu bramkę w pierwszej połowie, więc pewnym jest, że mając taki wynik nagle nie zaczną grać otwartej piłki i nie pójdą z nami na wymianę. Druga połowa powinna zacząć się od zmiany taktyki i wpuszczenia między innymi Balde i Fatiego. Rafinha słabe zawody, a trener go uporczywie trzyma do 63 minuty. Oczywiście można tu mówić o kradzieży i będzie to w pełni uzasadnione, ale ta Barcelona mimo wszystko powinna pokazać Interowi gdzie jego miejsce, nie może być tak, że zespół przeciwny się muruje i to wystarczy na Barcelone, trener musi znaleźć sposób na to, bo w rezultacie to dosłownie każdy zespół może tak z nami zagrać, nawet ten z dołu tabeli i wygrać.

0

Ale wcisnął, no to się robi nerwowo

1

Karny jak nic, innej opcji nie ma

Zobacz wszystkie

118

Umtiti nawet kierowców nie przepuszcza na drodze, z każdym na czołowe, nie ważne czy to boisko czy jezdnia :)

112


Łza się w oku kręci :)

112

Człowiek który poświęcił sie dla dobra zespołu. Tak w skrócie podsumować można jego karierę u nas. Z defensywnego pomocnika stał sie wybitnym jak na swoje warunki obrońcą, wszystko dlatego, że takiego go potrzebowała Barcelona. Całe Barcelonismo żyje transferami i zmianami w klubie, ale mam nadzieję, ze to wszystko nie wpłynie na odpowiednie pożegnanie, jednego z moich ulubionych graczy Barcelony. Wielki, jak na swój wzrost, El Jefecito!

109

Mam wrażenie, że Messi stał się ofiarą własnych umiejętności. Braki wyróżnień w tych wszystkich plebiscytach, to dowód na to, że jego osiągnięcia często są mierzone w zupełnie innej skali niż pozostałych piłkarzy.

102

Ale smieszki z oceniajacych, darowali byscie sobie Panowie pisanie o tym, ze zapomnieliscie kto przez tyle lat na prawej stronie robil smiglo z przecienikow, kto tak wiele razy asystowal Krolowi futbolu... bo mlody Roberto moze i zagral b. Dobrze ale duzo chleba jescze chlopak musi zjesc zeby wejsc w buty Alvesa. 5!