O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Dejan Savićević, Andrij Mykołajowycz Szewczenko, Ronaldinho Gaúcho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, AC Milan
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie 2199
  • Liczba komentarzy 3028
  • Polecenia 5727

Komentarze

1

@wisnia1234 jak ci się odechciewa czegoś to tego nie rób. Nic wbrew swojej woli, ale nie piszcz jak panienka jak drużynie zacznie iść lepiej i wróci na dobre tory cały klub. Kibicem się jest, nie bywa.

0

@Bykunn Białystok.

0

@Qexi wiesz mnie się wydaje, że czy my kogokolwiek kupimy bedzie zależeć od ryzyka jakie w stanie bedzie podjąć nowy prezydent. Jakiś czas temu blokowały nas kwestie płac, założeń budżetowych itd. Nowa ekipa zarządzająca wytyczy nowe cele, sprzeda, o ile to możliwe, kogo nie będzie widzieć w planach i wtedy ewentualnie określi co możemy, a czego nie możemy zrobić na rynku transferowym. Najpierw trzeba będzie nieźle posprzątać ten bałagan, a wtedy dopiero się okaże na jakie ruchy nas stać. Laporta o tym wspominał, że ciężko określić projekt i plan działań jak się nie ma pełnej kontroli i wglądu w to co zostało w klubie zrobione.

0

@Ratamahatta ja myślę, że w końcu klub powinien zacząć traktować pilkarzy jak pracowników, a nie jak do tej pory, czyli bawiąc się z nimi i popuszczając na każdym kroku. Takiemu Dembele trzeba uświadomić stan rzeczy, że za chwile może sobie szukać pracodawcy. Alternatywą jest Ansu, który wracając po kontuzji pewnie posadzi na ławie Dembele, Koeman nie grał jednym i drugim w tym samym czasie i raczej nie zacznie. Podobne zdanie mam co do reszty, poblokowanych mentalnie zawodników. Cou, Griezmann, czy Frankie - tak on też nie gra na miarę tego co prezentował w Ajaxie. Zawodnikom się wydaje, że przy obecnej sytuacji to oni rozdają karty, tak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, ale tak nie jest, bo obecnie żaden klub nie zainteresuje się którymkolwiek z wymienionych za takie pieniądze. Więc kto tu rządzi? Piłkarze czy klub?

0

@Tomo1989 ja sie obawiam, że nowy prezydent bedzie musiał nieźle zaryzykować, faktycznie zadłużyć się bardziej na poczet nowego projektu i po cichu liczyć, że to wypali. Ciężko jest mi sobie wyobrazić, że sprzedajemy pilkarzy drogich w utrzymaniu, nikogo nie kupujemy i gramy tym co zostanie. Można tak zrobić, ale wtedy też trzeba liczyć, że nagle piłkarskie młode talenty eksplodują talentem, a szansa na to jest tak samo prawdopodobna jak podjęcie ryzyka w/w.

Zobacz wszystkie

118

Umtiti nawet kierowców nie przepuszcza na drodze, z każdym na czołowe, nie ważne czy to boisko czy jezdnia :)

112


Łza się w oku kręci :)

112

Człowiek który poświęcił sie dla dobra zespołu. Tak w skrócie podsumować można jego karierę u nas. Z defensywnego pomocnika stał sie wybitnym jak na swoje warunki obrońcą, wszystko dlatego, że takiego go potrzebowała Barcelona. Całe Barcelonismo żyje transferami i zmianami w klubie, ale mam nadzieję, ze to wszystko nie wpłynie na odpowiednie pożegnanie, jednego z moich ulubionych graczy Barcelony. Wielki, jak na swój wzrost, El Jefecito!

109

Mam wrażenie, że Messi stał się ofiarą własnych umiejętności. Braki wyróżnień w tych wszystkich plebiscytach, to dowód na to, że jego osiągnięcia często są mierzone w zupełnie innej skali niż pozostałych piłkarzy.

101

Ale smieszki z oceniajacych, darowali byscie sobie Panowie pisanie o tym, ze zapomnieliscie kto przez tyle lat na prawej stronie robil smiglo z przecienikow, kto tak wiele razy asystowal Krolowi futbolu... bo mlody Roberto moze i zagral b. Dobrze ale duzo chleba jescze chlopak musi zjesc zeby wejsc w buty Alvesa. 5!