O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Dejan Savićević, Andrij Mykołajowycz Szewczenko, Ronaldinho Gaúcho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, AC Milan
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie 2437
  • Liczba komentarzy 3342
  • Polecenia 6208

Komentarze

0

@pstrasiu potencjał, zawodnik przed 30, który nie odpalił od 3 lat. Znamy różne definicje potencjału w piłce, bo on swój już dawno prze#ebał.

0

@Coutinho007 na przestrzeni czasu zmieni się jego sposób grania jeszcze kilka razy i nie jest powiedziane, że nie wejdzie w buty rozgrywającego. Chłopak jest młody i myślę, że jeszcze szuka swojego stylu w dorosłej piłce.

13

Ale zapełnić stadion na ponad 90k widzów, to trzeba naprawdę ogromnej zachęty i wabika jakim jeszcze jakiś czas temu były wielkie gwiazdy piłki. Dzisiaj niestety Barcelona może liczyć na tych najwierniejszych, którzy niezależnie od tego kto będzie grał, zawsze przychodzić będą. No i kolejny ważny czynnik, to niedziela wieczór. Hiszpanie też pracują, nie każdemu chce się jechac na mecz I po północy wrócić do domu z perspektywa tego, że za chwile trzeba wstać i iść do pracy. Myślę, że jeszcze chwilę poczekamy na pelne trybuny na Camp Nou.

1

Pierdoly takie gwiżdże. W innej lidze byłoby to granie ciałem, nie mówiąc już, że w angielskiej w większości meczów śmialiby się z gościa którego wywrócił taki dzieciak. Nieporozumienie.

1

My będziemy pięknie grac, będziemy się chwalić pięknymi zagraniami, a strzelać będą przeciwnicy.

Zobacz wszystkie

118

Umtiti nawet kierowców nie przepuszcza na drodze, z każdym na czołowe, nie ważne czy to boisko czy jezdnia :)

112


Łza się w oku kręci :)

112

Człowiek który poświęcił sie dla dobra zespołu. Tak w skrócie podsumować można jego karierę u nas. Z defensywnego pomocnika stał sie wybitnym jak na swoje warunki obrońcą, wszystko dlatego, że takiego go potrzebowała Barcelona. Całe Barcelonismo żyje transferami i zmianami w klubie, ale mam nadzieję, ze to wszystko nie wpłynie na odpowiednie pożegnanie, jednego z moich ulubionych graczy Barcelony. Wielki, jak na swój wzrost, El Jefecito!

109

Mam wrażenie, że Messi stał się ofiarą własnych umiejętności. Braki wyróżnień w tych wszystkich plebiscytach, to dowód na to, że jego osiągnięcia często są mierzone w zupełnie innej skali niż pozostałych piłkarzy.

101

Ale smieszki z oceniajacych, darowali byscie sobie Panowie pisanie o tym, ze zapomnieliscie kto przez tyle lat na prawej stronie robil smiglo z przecienikow, kto tak wiele razy asystowal Krolowi futbolu... bo mlody Roberto moze i zagral b. Dobrze ale duzo chleba jescze chlopak musi zjesc zeby wejsc w buty Alvesa. 5!