O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Dejan Savićević, Andrij Mykołajowycz Szewczenko, Ronaldinho Gaúcho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, AC Milan
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie 1873
  • Liczba komentarzy 2732
  • Polecenia 5385

Komentarze

1

@MaTt_BarcaFan ale po co ta ironia i przesmiewczość? Napisałem coś co Cię urazilo?

0

@AdiKingu96 nawet w takim okresie jak ten widać jak każdy myśli tylko o swoim interesie, nie zważając na konsekwencje jakie ich zachowanie niesie ze sobą. Ludzie korzystają jak tylko mogą z obecnej sytuacji. Pracuje w miejscu gdzie przychodzą klienci, płacić, podpisywać umowy itd. Myślisz, że liczą się z tym zagrożeniem? Absolutnie wcale. Starsze osoby wręcz denerwują się, że staramy sie ograniczać pewną funkcyjnosc. Straszne to jest.

0

@NeroTFP ja pracuje obecnie w salonie jednego z operatorów sieci komórkowych, salon znajduje się przy ulicy i nie jest zamknięty. Funkcjonuje z delikatnymi zmianami zasad co do obsługi, ale nawet sobie nie wyobrażacie z jakimi pierdolami ludzie przychodzą. Z czymś co spokojnie mogło by zaczekać, jednak wychodza z założenia, że teraz mniej ludzi to szybciej załatwią.

0

@Dardanel mega szacunek dla tego gościa, mimo, że stracą sporą możliwość zarobku, to koleś nie łamie się pod presją.

0

@Lord_Vader upadek trenera, gdzie nie pójdzie to kiepściutko.

Zobacz wszystkie

118

Umtiti nawet kierowców nie przepuszcza na drodze, z każdym na czołowe, nie ważne czy to boisko czy jezdnia :)

112


Łza się w oku kręci :)

112

Człowiek który poświęcił sie dla dobra zespołu. Tak w skrócie podsumować można jego karierę u nas. Z defensywnego pomocnika stał sie wybitnym jak na swoje warunki obrońcą, wszystko dlatego, że takiego go potrzebowała Barcelona. Całe Barcelonismo żyje transferami i zmianami w klubie, ale mam nadzieję, ze to wszystko nie wpłynie na odpowiednie pożegnanie, jednego z moich ulubionych graczy Barcelony. Wielki, jak na swój wzrost, El Jefecito!

109

Mam wrażenie, że Messi stał się ofiarą własnych umiejętności. Braki wyróżnień w tych wszystkich plebiscytach, to dowód na to, że jego osiągnięcia często są mierzone w zupełnie innej skali niż pozostałych piłkarzy.

101

Ale smieszki z oceniajacych, darowali byscie sobie Panowie pisanie o tym, ze zapomnieliscie kto przez tyle lat na prawej stronie robil smiglo z przecienikow, kto tak wiele razy asystowal Krolowi futbolu... bo mlody Roberto moze i zagral b. Dobrze ale duzo chleba jescze chlopak musi zjesc zeby wejsc w buty Alvesa. 5!