O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Dejan Savićević, Andrij Mykołajowycz Szewczenko, Ronaldinho Gaúcho
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, AC Milan
  • Barcelonie kibicuję od 1999

Statystyki

  • Dni w serwisie 1976
  • Liczba komentarzy 2784
  • Polecenia 5485

Komentarze

0

@Encore Neymar, o ile glowa pozwoli bedzie się z sezonu na sezon zmieniał. W końcu przestanie być skrzydłowym i zacznie grac na teoche innej pozycji. Bazuje na technice i szybkości, a to z wiekiem mija, przynajmniej to drugie. Nie wiem czy my potrzebujemy takiej wersji Neymara, nam trzeba typowego skrzydłowego, potrafiącego zrobic roznice.

1

@kerouac dokładnie, nie sądzę by jedna osoba byla w stanie zmienić wszystko, tym bardziej nie uważam by ktoś taki jak Xavi miał stac się decyzyjny dla wielu obszarów. Bedzie nowy zarząd, dadzą mu się realizować w sekcji pierwszej drużyny piłkarskiej i na tym jego wpływy się skończą. Tak samo jak Pepa, Enrique, którzy przeciez z Barceloną wygrali sporo.

0

@messiandiniesta problem w tym, że często te najsłabsze jednostki nie wykazują żadnej chęci współpracy i ułatwienia sobie i społeczeństwu życia. Nie wykazują żadnej inicjatywy podjęcia pracy, czy nawet starania się o nią. Nie mam absolutnie nic przeciwko przekazywaniu moich pieniędzy potrzebujacym, ale chce mieć pewność, że grupa ludzi je otrzymująca, wykazała chęć zmiany i poprawy zycia sobie, a w szczególności tym najmłodszym. Mamy się wspierać, nie tylko w grupie ludzi sobie najbliższych, ale dajmy spokoj z rozdawnictwem, które tylko ciągnie cały ogół w dół.

0

@MontelQ nam Polakom, nie wszystkim, wystarczy poluzować i zaczynamy świetnie udawać, że czegoś nie ma.

1

@ricardo0705 stary, to nie chrzciny, czy komunia. Dasz tyle na ile Cie stać, nie ma cennika. Jeśli stac Cie na 500, co uważam za bardzo dużo, to daj 500, jesli obecnie przy panującej sytuacji cienko u Ciebie z kasą, to rodzice powinni zrozumieć jesli dasz mniej. Wydaje mi się, że jak w domu jest taka impreza, to raczej nie wydali majątku na jej organizacje, wiec będą in plus.

Zobacz wszystkie

118

Umtiti nawet kierowców nie przepuszcza na drodze, z każdym na czołowe, nie ważne czy to boisko czy jezdnia :)

112


Łza się w oku kręci :)

112

Człowiek który poświęcił sie dla dobra zespołu. Tak w skrócie podsumować można jego karierę u nas. Z defensywnego pomocnika stał sie wybitnym jak na swoje warunki obrońcą, wszystko dlatego, że takiego go potrzebowała Barcelona. Całe Barcelonismo żyje transferami i zmianami w klubie, ale mam nadzieję, ze to wszystko nie wpłynie na odpowiednie pożegnanie, jednego z moich ulubionych graczy Barcelony. Wielki, jak na swój wzrost, El Jefecito!

109

Mam wrażenie, że Messi stał się ofiarą własnych umiejętności. Braki wyróżnień w tych wszystkich plebiscytach, to dowód na to, że jego osiągnięcia często są mierzone w zupełnie innej skali niż pozostałych piłkarzy.

101

Ale smieszki z oceniajacych, darowali byscie sobie Panowie pisanie o tym, ze zapomnieliscie kto przez tyle lat na prawej stronie robil smiglo z przecienikow, kto tak wiele razy asystowal Krolowi futbolu... bo mlody Roberto moze i zagral b. Dobrze ale duzo chleba jescze chlopak musi zjesc zeby wejsc w buty Alvesa. 5!

Media

Liga typerów

1 maciek2164 109 pkt
2 _KrAtOs_ 108 pkt
3 lefreux 106 pkt
4 Bagdad 106 pkt
5 KingLeonidas 105 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?