4

Nie ma co ukrywać, ten transfer nie był dobrym posunięciem, nawet gdyby grał dobrze, to nadal uważam, że to nie jest klasa piłkarza za 150 baniek. Jeżeli pozostanie zdrowy, to powinniśmy wykorzystać go do momentu pozyskania kogoś w jego miejsce, pozniej pożegnać się i skończyć z tymi obawami, że każde zwarcie skonczy sie kontuzją. Jeśli w styczniu pozyskamy nowego ofensywnego pilkarza, a Fati będzie zdrowy, to należałoby Komara przyspawać do ławki i życzyć powodzenia.

10

Sporo o dyspozycji Depaya mówi fakt, że ludzi chcialiby teraz Braithwaita za niego w ataku.

0

@pauletaa a co podoba ci się gra Depaya? Gość jest mega słaby, gra jakby nie miał mózgu. Przyjęcie kierunkowe super, po czym wali kiks roku. Wolę żeby ten klub reprezentował wychowanek, a nie taki gość. Dla mnie tacy piłkarze zajmują tylko miejsce. Na wszystkie występy dotychczasowe, może dwa miał dobre i jeden imponujący, zbawca z niego żaden.

0

Zezlomowac i odstawić z powrotem do tej ligi farmerskiej Depaya. Przecież to kryminał, 3 sytuacje z których nawet Arkadio Milik ładuje chociaż jedną bramkę, a ten pozer kur*a popisuje się zamiast uderzyć porządnie i celnie.

1

@Kinginiesta z tego samego powodu dla którego Villareal nie dostał czerwonej. Kiepski sędzia.

1

Boże, ile sytuacji, zemsci się jak nie będą wykorzystywać.

1

Brak minimum żółtej to kpina, sędzia przy kolejnym kontakcie Parejo wyciągnie żółtą, musi.

0

@PatrykBarca wszystko się zgadza, ambicje, finanse, ale w tym wszystkim widzę jeden problem w ostatnim czasie, destabilizacja i katastrofalne błędy w zarządzaniu. Co z tego, że większą marka, jak temu który tam rządzi coś odwali i odpali Papszuna po jednym sezonie? Trener Rakowa buduje ten projekt od podstaw, jest bardziej partnerem Świerczewskiego niż jego pracownikiem. Gwarantuje Ci, że nie zmieni otoczenia. Wiem co, w tym przypadku, pisze.

0

@Vebrol najważniejsze, że stabilne miejsce do pracy. Tam akurat sposób zarządzania jest dużo bardziej przemyślany. Trener ma sporo do powiedzenia, a właściciel i prezes mocno liczą się z tym co mówi Papszun.

1

@amanter owszem, nie polega na bieganiu, ale z drugiej strony w nowoczesnym futbolu wygrywają głównie te zespoły, które biegają. Messi nie zakłada pressingu, to jego kilometry rozkładają się na reszte zespołu. Wczoraj wybitnie było widać jak słabo radzi sobie zespół który musi nadrabiać za jednego piłkarza. Kiedyś nie musiał biegać, ważniejsze było mądre poruszanie się po boisku, dziś taka mądrość można nadrobić i jednocześnie pobić kilometrami. Messi bedzie miał dni, gdzie nie da rywalowi szans, ale z takim zespołem jak City, Liverpool, Bayern zostaną pokazane wszystkie braki zespołu w którym gra Messi. W Barcelonie wiedzieli jak grać z Messim, w PSG się chyba jeszcze uczą.

0

@GeneralXavi z czystej ciekawości, jesteś w stanie powiedzieć ile Cie wychodziła dieta miesięcznie?

0

Tak jak i w przypadku Moriby uważałem, tak i w jego, to Barcelona dała mu wypłynąć na szerokie wody i miłym byłoby spojrzeć na klub łaskawie, bez oczekiwań większych niż Barca może dać. Jeśli odejdzie, to trudno, nie zapłacze za nim nikt, teraz jest najlepszy czas żeby pokazać, kto jest tu dla kasy, a kto bo kocha ten klub.

0

@daniel32778 obaj goście bazują na szybkości, przy czym jeden gra, a drugi w szpitalu leży. Gdyby obaj grali, a Dembeke nie przelezał tyle czasu w szpitalu, to dzisiaj mówilibyśmy o dwóch równorzędnych sobie graczach.

0

@PeteR10 dlatego ten gość gra swoje, kiedy drużyna piłkę ma. Brak jej jeszcze bardziej uwydatnia taką ambiwalencję boiskową Messiego. Wiadomo, człapie już od kilku lat, ale jedna lub dwie akcje i może zamknąć gęby wszystkim.

1

@derlysy1979 Panie, to teraz go musiałeś załamać taką ceną xD

3

@jaras121 bo kolega @pauletaa bardziej z tych oszczędnych, co to woli "je*ać biedę" po swojemu xD i oglądać na ruskich streamach, albo innych Abdulskich.

0

Lepszy napastnik i Depay w takiej dyspozycji jest zabetonowany do ławki.

1

Im dłużej oglada sie Depaya, tym bardziej czlowiek ma wrażenie, że się pomylił. Może gorsza dyspozycja dnia? Oby.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Puyolex No jakby sobie przygryzł, to dramat xD

0

@maniak33333 aplikacja nc+go jest już od kilku miesięcy nie wspierana i często wywala jakieś błędy, mnie np dekoder nie chce nagrać zdalnie przez apke. Obecnie platforma canal plus wspiera tylko canal plus online przez stronę.

34

Dobrze bedzie znów zobaczyć tą mordkę w naszym trykocie!

0

@Lucassito czym innym jest łapanie doświadczenia na zasadzie minut, a czym innym tyrac ich od dechy do dechy w każdym meczu. Nie każdemu juniorowi bedzie służyć granie pełnych spotkań, takim czymś można więcej stracić niż zyskać. Wprowadzanie piłkarza w młodym wieku musi być stopniowe, a nie jak u nas, z tego są tylko kontuzje, wypalenie i mental taki, że szkoda gadać. Nie każdy młody chlopak ma psyche że stali i udźwignie taki bagaż. Doświadczenie jest potrzebne, a Alves je ma. Jako gość który ma wielu młodym wskazać drogę bedzie idealny.

7

Bo był z drobną kontuzją?

0

Ta sytuacja w momencie gdybyśmy mieli kase byłaby kuriozalna, ale nie ma co udawać, nie mamy jej i trzeba sięgać po tańsze opcje na chwilę. Jeśli Alves czuje się mocny i na siłach, to niech wjeżdża i to pokaże.

0

@Elvisek No świadczy, bo ta bieda jest. Nie ma co wkręcać wszystkich, że jej nie ma skoro nie stać nas na rozwiązania które obecnie stosuje większość topowych zespołów. Nie stać nas na rozrzutność i taki sposób konstruowania umow jest nieunikniony żeby wyjść na prostą i zaoszczędzić. Wolę tak zarządzany klub niż w stylu "zastaw się, a postaw się".

2

@domin1515 The walking dead.

0

To się nagrał. Chociaż tyle, że ma 19 lat, więc nie musi to oznaczać, że taka czeka go kariera.

0

@Khajio to już bardziej kwestia siły charakteru. Są ludzie, którzy żyją pracą i Są rewelacyjni w tym co robią. Brazylijczycy, to akurat przykład średnio sfokusowanych ludzi na czymś innym niż przyjemności, więc nie koniecznie ten przykład jest tak w 100% trafiony, ale sporo racji możesz mieć. Absolutnie nie pisze o całym pokoleniu, ale dla wielu młodszych wiekiem pewne rzeczy to nadal zabawa, mimo tak ogromnych pieniędzy. W wielu zawodach sprawdzą się to świetnie, bo mlodzi osiągają sukcesy na arenach międzynarodowych, jednak piłka, w moim mniemaniu takim zawodem nie jest.

1

@koksik2700 to trochę charakterystyka tego pokolenia pilkarzy. Nie chce wyjść na boomera, ale takie mam wrażenie, że w wielu zespołach mierzą się z tym samym problemem. Piłkarze mocno identyfikują się z tym, że po meczu należy odciąć się od futbolu i zająć się swoim życiem. Błąd, wykonując taki zawód, chcąc być najlepszy, musisz się nim pasjonować i nim żyć, przed w trakcie i po meczu.

Media