Brat Leo Messiego: Nie wrócimy do Barcelony, a jeśli tak, to wyrzucimy Laportę

Dariusz Maruszczak

8 lutego 2023, 16:28

159 komentarzy

Fot. Getty Images

Użytkownik Twittera „Martinminan_”, który jest socio Barcelony, a obserwuje go 55 tysięcy ludzi, podzielił się historią wychwyconą przez niego na Twitchu dotyczącą Leo Messiego. Brat Argentyńczyka przyznaje w nagraniu, że piłkarz nie wróci do Dumy Katalonii, a także krytykuje władze klubu na czele z Joanem Laportą.

– Mam w domu wycinek Sportu, który mówi „Messi powinien wrócić do Barcelony”, i podpisałem go „hahaha, nie wrócimy do Barcelony”, a jeśli to zrobimy, zrobimy wielkie porządki. W tym wyrzucenie Joana Laporty, niewdzięcznego za to wszystko, co Leo dał Barcelonie – powiedział Matias Messi podczas transmisji na żywo na Twitchu siostrzeńca Leo - Tomiego.

– Nie wiem, jak twoim, ale moim zdaniem Barcelona zaczęła być znana dzięki Messiemu. Wcześniej nikt jej nie znał, bardziej znany był Real. Ten, kto miał okazję przylecieć do Barcelony i wejść do muzeum, wie, że to muzeum Messiego. Nie jest dobre, gdy odpłacają ci w ten sposób.

– Ludzie go nie wsparli. Powinni byli wyjść na ulicę czy coś, żeby Laporta odszedł, a Messi został. Katalończycy to zdrajcy. Moja mama powiedziała kiedyś Leo „odpłacą ci jak Ronaldinho” – dodał. Poniżej nagranie, na którym Matias wypowiada te słowa.

Ponadto Matias był jeszcze zapytany, czy woli Pedriego, czy Gaviego. – Nie podoba mi się żaden z nich, gdybym musiał, to wybrałbym Gaviego. To buntowniczy pomocnik, który walczy ze wszystkimi, ale w dowolnym momencie może sprawić, że będziesz grał w jednego mniej.

Matias Messi jest najbardziej kontrowersyjną osobą w całej rodzinie i nie zwykł gryźć się w język. W 2017 roku zainteresowała się nim policja, ponieważ rozbił swoją łódź, a na pokładzie znaleziono broń oraz ślady krwi. Brat piłkarza wytłumaczył, że należą one do niego, ale sąd i tak skazał go na dwa i pół roku pozbawienia wolności za nielegalne posiadanie pistoletu. Na jego szczęście nie musiał iść do więzienia, ponieważ dzięki ugodzie z prokuraturą miał odpracować tę karę społecznie.

Aktualizacja

16:49 Według ASa otoczenie Leo zapewnia, że słowa Matiasa to jego osobiste poglądy i nie muszą pokrywać się z opinią piłkarza PSG.

17:20 Barcelona jest zaskoczona, ale zapewnia, że nie chce komentować sprawy. Siostrzeniec Messiego usunął z Twitcha transmisję na żywo, w której Matias wypowiada się źle na temat Barcelony i Laporty.

17:39 Dziennikarz Achraf Ben Ayad: Leo zawsze szanował klub i nigdy nie widziałem, żeby stawiał się ponad nim. Dlatego tym, który podpisuje się pod tymi słowami, jest jego brat. W tym przypadku tylko on.

9:05 Matias Messi na Instagramie:

Chcę się zrehabilitować za to, co powiedziałem w mediach społecznościowych, byłem tylko z synem i przyjaciółmi, robiąc sobie żarty. Jak mogę tak myśleć o tak wielkim klubie jak Barcelona i jego historii, która dała tak wiele mojej rodzinie i Leo. Dla nas Katalonia jest naszym drugim domem i to jest wiedza powszechna. Jest mi bardzo przykro i przepraszam wszystkich, a szczególnie wszystkich barcelonistów.

Na koniec chcę powiedzieć, że z mediów społecznościowych mam tylko profil na Instagramie!!!

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Brat Messiego i siostra Ronaldo - związek idealny :ooo

@Conradxc narodziłby się Antychryst

@Conradxc A weź...
konto usunięte

@Conradxc Powstalby twor o urodzie Viniciusa, inteligencji Dembele i pokorze Mbappe.

@El dominatore dzięki bambaryło, próbowałem sobie to wyobrazić, teraz ten obraz będzie ze mną przez cały dzień.
« Powrót do wszystkich komentarzy