Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 Jak chcieli głosy wyborców Konferencji to Trzaskowski deklarował swoją obecność na wspaniałym marszu niepodległości xD obrzydliwe polityczne kreatury od prawa do lewa
0
@AmigoBlancos Lubiłem tego grajka. Byłem wkurzony, kiedy trafił do Realu.
4
@fanRealuAlespoko Ja 2 litry mineralnej wczoraj, dziś jak młody Bóg. Woda mineralna TOP Do tego wątroba nie płacze:)
1
@Tomo1989 Mnie dziwią ludzie, którzy chwalą się ile to nie wypili.
1
@Emhyr Ronaldinho, Henry, Salah
5
@ousmanedembele10 Odkrycie Xaviego? Przecież Koeman na niego już stawiał i naciskał na jego pozostanie w klubie. Nawet po pracy w pierwszym zespole dawał mu indywidualne zlecenia. Nawet pozwolił odejść Firpo żeby Balde grał na zmianę z Albą.
0
@require Jeśli ma takie problemu z chrząstka to nie przejdzie badań medycznych. Zastanów się co piszesz.
1
@damianfcb105 No cóż, Pep nalegał na Ibre. Inter zrobił świetny biznes - dostał kasę i mega napadziora, który pracuje dla zespołu.
0
@RomanHoffer Najważniejsze, że możesz wyciągnąć wnioski i odciąć się od tego. Jeśli czujesz, że nie panujesz nad tym - warto rozważyć czy nie jesteś hazardzistą. Choć z opisu wynika, że jesteś świadom i teraz płacisz za swoje błędy. Życzę odbicia się finansowo i odejścia od bukmacherki w takim wydaniu.
1
@xavi890 Lewy strzela jeszcze karne. Zobaczymy jakie będzie miał statystyki po 2 sezonach.
1
@sendesara Po drodze pamiętam przynajmniej jedna ciężką kontuzję podczas klubowych MŚ. Mogę się mylić, ale po niej nie doszedł w pełni do siebie.
0
@Xpert77 Odnoszę się tylko i wyłącznie do komentarzy w stylu kopiuj wklej. Co innego podawanie statystyk, wyrażanie opinii, a co innego pisanie codziennie ile dni temu Leo wygrał MŚ bo to jest SPAM.
0
@negreanu Ciekawych tematów nie brakuje :)
2
@Firestone Mam to samo zdanie. Spam to spam. Historyjek o złomie nie czytam bo po prostu mnie nie śmieszą, ale przynajmniej zawsze są czymś nowym. Nie są wrzucane kilka razy dziennie. Jakby historie o złomie pisali messiarze, to byłoby to samo tylko data by się zmieniła w storce :)
15
@dariooo Właśnie ta uniwersalność dała mu skład w kadrze Barcelony. Łatał gdzie był potrzebny. Nigdy nie miał wypłaty jak gwiazdor i nie narzekał. Takich piłkarzy też warto mieć w kadrze.
6
@fcbkrk123 Może w Valencii. U nas klasowy grajek, ale upchnięty na skrzydle. Tam tracił na swoim instynkcie strzeleckim. U nas w trzech sezonach strzelał kolejno 18, 5 i 10 bramek w lidze. Łącznie w 77 spotkaniach. Nie są to jakieś kosmiczne liczby. Niestety u nas często rasowi napastnicy byli ustawiani na skrzydle.
0
@HarveySpecter Treningi w Barcelonie odcisnęły piętno :D w Bayernie był ordnung i siłka, w Barcelonie maniana, pogaszone światła na siłce i picie coli ;)
14
Wchodzi człowiek na La bambe, a tam bitwa. Kto ma lepszy kontent: pisanie wymyślonych historyjek o skupie złomu czy codzienne wrzucanie przypominajki przez fanboyow Messiego, że wygrał Mundial ileś dni temu. Historyjki o złomie wedlug messiarzy nie mogą śmieszyć, ale z kolei jeśli nie rozumie się spamu o Lionelu Andresie Messim Cukininim to się jest smutnym człowiekiem:D Tak w skrócie relacja z pola bitwy.
2
@Donnie_Darko Najwięcej wzmianek wrzucają fanboye Leo, którzy chcą go 'masakrowac '.
0
"Francja 4:0 Holandia: Mekambe i Griezmann gorzko przywitali Koemana w roli trenera Oranje." To jest jakaś rubryka beczkowa czy co?
1
@JarekS Byłby świetnie, jakby przyszedł. Choć nie powiem - bardzo lubię Christensena. Byłoby mi szkoda jego odejścia.
0
@Gall Polecam kompilacje jak wchodził do drużyny. Pierwsze bramki i asysty. Nie twierdzę, że był szybki jak Dembele,.ale bez problemu gubił obrońców startem z miejsca.
0
Kolejny podkreśla, że treningi w Barcelonie na poziomie fizycznym odstają. Myślę, że nie jest to przypadek. Piłkarze żeby się rozwijać fizycznie, muszą w siebie sami inwestować w czasie wolnym. Liczba kontuzji mięśniowych w tym sezonie - chyba mówi za siebie. Lewy terminator w Bayernie - u nas po połowie sezonu wygląda fizycznie jak cień.
1
@HarveySpecter Chcesz powiedzieć , że Koeman był dobrze traktowany? Porównaj jak traktował Koemana, a jak się wypowiada o Xavim. Oczywiście,.nie byłem fanem Holendra, ale swoje zrobił. Zabrali mu najlepszych grajków i potrafił zbierać punkty jakimiś Minguezami, Moribami. Xavi się boi w.ciagu sezonu dać pół godziny Torre. W ogóle boi się dawać szansę rezerwowym - robi to dopiero z musu jak z Kessie.
3
@trolownik Depay powiedział, że szkoda, że nie ma jego kolegi na zgrupowaniu. Podkreślił jednak, że to łagodna kontuzja i szybko powróci do siebie.
0
@Boro79 Nie może zagrać, i czemu miałby w ogóle grać w podstawie jak to jakiś słabiak;)
0
@JarekS Martwi, że Romero ma wieści odnośnie Martineza. Oczywiście, to tylko wiadomości od dobrze poinformowanego dziennikarza, ale jednak często ma rację.
0
@Sheva77 Tutaj często ludzie przeginają w różne strony. Jak było info, ze do nas przychodzi to większość nazywała go odpadem z Chelsea, że placek bez mantalu. Szkoda, że nie bierzemy Rudigera itp. no i powyjasniał wielu pseudo ekspertów, to teraz część go idealizuje:)
34
@P33ck Jeśli takie masz myślenie o dziecku, które nawet nie jest winne tej sytuacji to może lepiej dla świata nie rób swoich.
1
@Bobert_Kubicki Robert może sobie zmienić klub jak mi nie pasuje ;)