O sobie

  • Zainteresowania Piłka
  • Ulubiony zawodnik Messi,Ronaldinho,van Basten
  • Ulubione zespoły Barcelona,Pogoń Szczecin
  • Barcelonie kibicuję od 1991

Statystyki

  • Dni w serwisie 1377
  • Liczba komentarzy 261
  • Polecenia 530

Komentarze

0

@tristan87 Tylko dlaczego czekali aż tyle czasu od ostatniego meczu?

0

@mientusek1407 Jeszcze pozbył bym się Coutinho. Liczyłem,że jak wróci z Bayernu to u nas będzie grał naprawdę na wysokim poziomie. Tak się nie stało i myślę,że już u nas formy nie znajdzie.

1

@Deraxium Nie od razu Rzym zbudowano. Jesteśmy w trakcie odbudowy drużyny. Wejść na szczyt jest w miarę łatwo,gorzej się tam utrzymać. Chociaż nam się to udawało dosyc długo. Ja zawsze będę z drużyną,nieważne jakie będą wyniki. Skrytykować zawsze można. Ale nie marudzić ciągle. Wczoraj wygrali i zasługuja na pochwały. Nie tylko na marudzenie jak w twoim przypadku.

0

Ter Stegen dostaje taką samą ocenę co Braithwaite? Kogoś poniosło. Przecież on po wejściu był zagubiony. Proszę przypomnieć sobie jego przyjęcie zaraz po wejściu przy lini bocznej.

2

@Coutinho007 jego przyjęcie piłki zaraz po wejściu przy bocznej linii było na poziomie 3 ligi polskiej.

Zobacz wszystkie

78

Nie dość, że przez niego mieliśmy bana na transfery to teraz wypiął się na nas. Kasa się liczy. Figo 2.

36

Czytając komentarze nie tylko do tego artykułu to u dużo osób jest ciągle negatywne nastawienie do tego klubu,skąd u was tyle jadu?Nic wam się nie podoba,ciągle krytyka.Gość jeszcze nie zagrał w żadnym meczu w naszych barwach a już jest skreślony.Dajcie mu czas do czerwca i później oceniajcie.Kibicuję Barcelonie ponad 29 lat i zawsze będę wspierał KLUB(nie mylić z obecnym zarządem). Oceniać zawsze można zawodników pozytywnie jak i negatywnie ale najpierw niech zagra jakiś mecz w naszych barwach.

34

Malcom daje powoli odpowiedź dlaczego Ernesto na niego nie stawia

27

I takie wypowiedzi mi się podobają,że trener rywala mówi,że mogli doprowadzić do remisu ale Barcelona też miała swoje szanse na strzelenie większej ilości bramek w pierwszej połowie.

23

No to dobrze,że widzi iż coś nie pasuje i wprowadzi zmiany.Miejmy nadzieję,że już od najbliższego meczu będzie to wszystko lepiej wyglądać. No i w niedzielę mam nadzieję obejrzeć naprawdę dobry mecz w wykonaniu naszych,bo będę na żywo oglądał na Camp Nou.