O sobie

  • Zainteresowania Piłka
  • Ulubiony zawodnik Messi,Ronaldinho,van Basten
  • Ulubione zespoły Barcelona,Pogoń Szczecin
  • Barcelonie kibicuję od 1991

Statystyki

  • Dni w serwisie 1152
  • Liczba komentarzy 192
  • Polecenia 414

Komentarze

2

@Maker0 Dembele nie jest zgłoszony do rozgrywek LaLigi na wiosnę.

0

@DanielOOL zawsze możesz powiedzieć,że się opiekujesz rodzicami i wieziesz im żywność i leki.Weź jakieś leki do samochodu i po kłopocie.

0

@MichalZZZ Na grilla to najlepsza jest wódeczka...i dobre towarzystwo.Pozdrawiam.

3

Może i stracą kolejny dochód ale może czas najwyższy przygotować się do sezonu na miejscu lub gdzieś w europie i wykorzystać ten czas na zbudowanie formy w końcu.

1

@halfnolife sprawdź na stronie fanzone.pl

Zobacz wszystkie

77

Nie dość, że przez niego mieliśmy bana na transfery to teraz wypiął się na nas. Kasa się liczy. Figo 2.

36

Czytając komentarze nie tylko do tego artykułu to u dużo osób jest ciągle negatywne nastawienie do tego klubu,skąd u was tyle jadu?Nic wam się nie podoba,ciągle krytyka.Gość jeszcze nie zagrał w żadnym meczu w naszych barwach a już jest skreślony.Dajcie mu czas do czerwca i później oceniajcie.Kibicuję Barcelonie ponad 29 lat i zawsze będę wspierał KLUB(nie mylić z obecnym zarządem). Oceniać zawsze można zawodników pozytywnie jak i negatywnie ale najpierw niech zagra jakiś mecz w naszych barwach.

34

Malcom daje powoli odpowiedź dlaczego Ernesto na niego nie stawia

23

No to dobrze,że widzi iż coś nie pasuje i wprowadzi zmiany.Miejmy nadzieję,że już od najbliższego meczu będzie to wszystko lepiej wyglądać. No i w niedzielę mam nadzieję obejrzeć naprawdę dobry mecz w wykonaniu naszych,bo będę na żywo oglądał na Camp Nou.

20

Smutek będzie ogromny jak już zakończy karierę. Ale trzeba mieć nadzieję, że pojawi się kolejny wielki piłkarz który skradnie nasze serca. Wiem, że to pewnie nie będzie to samo. Ale ja od 92 roku jestem sercem z FCB i różni piłkarze odchodzili, jedni lepsi, inni słabsi. Ale za każdym razem zastępował ich kolejny wielki piłkarz. Po Leo też będzie życie, inne ale będzie.

Media

Liga typerów

1 swiergol2 26 pkt
2 paker 22 pkt
3 tylo92 21 pkt
4 lefreux 21 pkt
5 Skazun1ho 20 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?