O sobie

  • Zainteresowania Piłka
  • Ulubiony zawodnik Messi,Ronaldinho,van Basten
  • Ulubione zespoły Barcelona,Pogoń Szczecin
  • Barcelonie kibicuję od 1991

Statystyki

  • Dni w serwisie 2650
  • Liczba komentarzy 598
  • Polecenia 929

Komentarze

1

@MichalZZZ ciężko wyrokować, ale na pierwsze mecze sezonu to chyba najbliżej powrotu są De Jong i Balde. Oczywiście chodzi mi o pierwsze mecze w LaLiga w sierpniu. Gavi pewnie wróci na początku września wraz z Pedrim a Araujo może pod koniec września.

0

@lucca87 Chyba już jest, bo w tamtym tygodniu dostałem info na maila, że z mojego pakietu został usunięty pakiet Polsat Sport Premium i ,że mogę wykupić za 20 zł pakiet LM

0

@Trojanek23 Dlatego pewnie trener postawił na doświadczenie, a Cubarsi tak jak kolega wyżej napisał pod koniec sezonu był pod formą. Jeszcze nadejdzie jego czas w reprezentacji.

0

@Herato Piłkarz przed oddaniem strzału z rzutu karnego nie może się zatrzymać w ostatnim momencie przed piłką. A on się zatrzymał troszkę wcześniej niż już przed samą piłką, czyli nie zatrzymał się w ostatnim kroku.

0

@AmigoBlancos Rumunia przegra dzisiaj ale to nie będzie łatwy mecz dla Holendrów. W drugim meczu stawiam na awans Austrii.

Zobacz wszystkie

78

Nie dość, że przez niego mieliśmy bana na transfery to teraz wypiął się na nas. Kasa się liczy. Figo 2.

36

Czytając komentarze nie tylko do tego artykułu to u dużo osób jest ciągle negatywne nastawienie do tego klubu,skąd u was tyle jadu?Nic wam się nie podoba,ciągle krytyka.Gość jeszcze nie zagrał w żadnym meczu w naszych barwach a już jest skreślony.Dajcie mu czas do czerwca i później oceniajcie.Kibicuję Barcelonie ponad 29 lat i zawsze będę wspierał KLUB(nie mylić z obecnym zarządem). Oceniać zawsze można zawodników pozytywnie jak i negatywnie ale najpierw niech zagra jakiś mecz w naszych barwach.

34

Malcom daje powoli odpowiedź dlaczego Ernesto na niego nie stawia

27

I takie wypowiedzi mi się podobają,że trener rywala mówi,że mogli doprowadzić do remisu ale Barcelona też miała swoje szanse na strzelenie większej ilości bramek w pierwszej połowie.

26

No i bardzo dobrze. Skoro nie mamy kasy na duże zakupy to trzeba dać mu szansę. Pozbyć się Roberto.

Media

Sonda

Kto okaże się niespodzianką presezonu?