Oficjalnie: Martin Braithwaite piłkarzem Barcelony

Dariusz Maruszczak

20 lutego 2020, 11:29

FCBarcelona.es

298 komentarzy

Fot. Getty Images

FC Barcelona oficjalnie potwierdziła na swojej stronie internetowej kupno Martina Braithwaite’a z Leganés.

Klub zapłacił klauzulę odejścia Duńczyka, która wynosiła 18 milionów euro. Braithwaite podpisał kontrakt do 30 czerwca 2024 roku, a jego klauzula odejścia będzie opiewać na 300 milionów euro.

Prezentacja 28-latka odbędzie się już dziś. Oto jej plan:

18:00 - podpisanie kontraktu w loży prezydenckiej,

18:45 - sesja zdjęciowa na Camp Nou,

19:15 - prezentacja, a następnie konferencja prasowa.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Czytając komentarze nie tylko do tego artykułu to u dużo osób jest ciągle negatywne nastawienie do tego klubu,skąd u was tyle jadu?Nic wam się nie podoba,ciągle krytyka.Gość jeszcze nie zagrał w żadnym meczu w naszych barwach a już jest skreślony.Dajcie mu czas do czerwca i później oceniajcie.Kibicuję Barcelonie ponad 29 lat i zawsze będę wspierał KLUB(nie mylić z obecnym zarządem). Oceniać zawsze można zawodników pozytywnie jak i negatywnie ale najpierw niech zagra jakiś mecz w naszych barwach.

@Boro79 Przecież to MY Polacy nam Ciężko dogodzić!!! Dokładnie jeszcze Meczu nie zagrał a już jest Skreślany, a najlepsze będzie to jak on wypali i zaczną się Polskie zachwyty skąd ja To Znam!!! Vamosss Barca!!!!

@Dallasik W takich zachowaniach nie ma nic „Typowo Polskiego”. Taka już ludzka natura i ludzie zachowują się w taki sposób na całym swiecie. Za to „Typowo Polski” jest Twój kompleks własnego narodu i uważanie go za gorszy z jakichś wyimaginowanych powodów.

@pride98 Życzę ci Wszystkiego Dobrego!!!
« Powrót do wszystkich komentarzy