O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 462
  • Liczba komentarzy 1128
  • Polecenia 3611

Komentarze

5

@Michu94 Byłbym mega szczęśliwy, szczególnie że planuje udać się pod koniec sierpnia do Barcelony. Nie mogę stracić kolejnej szansy na obejrzenie najlepszego gracza w historii na żywo! Laporta, Messi - działajcie!

0

@Encore Ciekawe porównanie w sumie, ale mimo wszystko Di Maria>Salah

4

@Kondziubarca już kiedyś słyszałem coś o leśnym dziadku, coś bardzo, delikatnie mówiąc, nietrafionego xd

0

@Bogan Dla mnie każdy niech sobie pisze co chce zaczynajac od Messiego przez złom po politykę. Czy nie tym wyróżnia się ta strona? Oczywiście zgadzam się, że niektóre treści są irytujące (jak np. w przeszłości twórczość chipsa) i samemu zdarzało mi się napisać o tym, ale mimo wszystko bardzo dużo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć i dlatego zapewne dalej każdy tutaj wchodzi :)

4

@Barca1992 To jest dramat po prostu. Nie zgadzam się ze światopoglądem konfy (zbyt skrajnie w prawo) i że jest tam taki Korwin i Braun, ale na kogo tu głosować jak POPIS urządził sobie wyścig, kto da więcej socjalu…

Zobacz wszystkie

123

@barcanawieki Bardziej kompletny xddddd

88

Czuje się spełniony jako kibic w tym momencie, jednak proszę jeszcze o tylko jedno - powrót mistrza świata do domu, tam gdzie jest jego miejsce.

67

@AlexDark00 Eleganckie informacje i jedyne słuszne miejsce w jakim powinien grać to Barcelona

51

I fajnie, niech zostanie. Jest to bardzo dobry gracz, o czym wielu tutaj zapomina. A ludzie, którzy go wyzywają i uważają, że zablokował przyjście kogokolwiek to szkoda nawet komentować. Rok temu każdy się cieszył, teraz jest już słaby i najgorszy pod wzgledem charakteru, ktory mysli tylko o kasie. La Rambla w pigułce.

51

@Vebrol Efektem ubocznym transferu Lewandowskiego jest to, że jeszcze bardziej widoczne jest, na jak niskim poziomie jest polskie dziennikarstwo sportowe.