O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3319
  • Liczba komentarzy 1340
  • Polecenia 4607

Komentarze

1

@IronSanHybrid Dla tych pazerniaków to chyba tylko Real się liczy ! Niech popatrzą na inne kluby !!!

7

Jak tak nasi się powołują że w Realu nie potrącono pensji to Bartek nich im powie by brali przykład z Juventusu nasze wielkie święte krowy.

0

,,drużyna prawdopodobnie będzie mogła grać w przyszłym sezonie z dwoma środkowymi napastnikami" czyli wyląduje na lewym skrzydle do rotacji z Griezmannem jeśli zostanie kolejny genialny transfer naszego zarządu kupić a potem gdzieś się go upchnie.

2

@T_TG Enrigue ? To chyba jakiś powrót do przeszłości:)

1

Ostatnio rozliczałem podatek za zeszły rok i jak przez ponad 10 lat pracując w tej firmie nigdy nie miałem dopłat tak teraz 15 zł za mało u moich znajomych wyszło podobnie . Więc wniosek prosty że te szuje z Pisolandu dowaliły kolejny podatek o którym nikt nie wiedział. Pozdrawiam tych co nadal myślą że 500+ jest za darmo.

Zobacz wszystkie

93

Dwa mecze z tym samym przeciwnikiem i dwa różne zestawienia pomocy i widać ile daje młodość polotu w naszej grze . Jeśli nadal EV będzie się upierał przy dziadkach to niech spada z tego klubu !

92

Oni tak boją się panicznie zagrać piłkę za plecy czy w uliczkę że jak będzie strata to będą musieli zapie..... by odzyskać piłkę że wola nie ryzykować. Parę razy widziałem jak w pierwszej połowie się urwał Griezmann ale co z tego jak lepiej podać do kumpla z boku !!!

89

Gwizdy były w twoją stronę jakbyś nie załapał !

80

No i Ernest zaimponował całej La Rambli ! Brawo.

72

Spi.... z tym Paulinho . Takich zawodników co mają pełnić rolę Keity kupuje się po 5-10 mln. a nie 40 !!!!