O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3421
  • Liczba komentarzy 1433
  • Polecenia 5037

Komentarze

1

Pjanić może grać wszystko od dechy do dechy a u nas Arthur już przyspawany do ławki po transferze ?! Nie to by wiele wnosił ale do rotacji się nadaje no chyba że aż tak mu psychika siadła to tylko by pokazało że ten klub to nie jego poziom.

0

@BarcaInfo No i git wczoraj nawet z karnego nie trafił.

0

Jeśli uprą się na tego Lautaro to nie ma miejsca dla Griezmanna , zostaje sprzedać albo wymienić na Neymara lub ofensywnego pomocnika do środka pola.

2

Do Neymara to on nie ma podjazdu. Z tą jednak różnicą że Neymar był kupiony tam gdzie brakowało nam zawodnika a Francuz tam gdzie nie ma dla niego miejsca i upchniety na siłę na LS. Kiedy my zaczniemy kupować znowu zawodników na pozycję które są potrzebni a nie kupić a potem upychać!

1

,, Nie wiedział, kogo zmienić. Zmienił Sergio Busquetsa w 85. minucie, aby wpuścić Ansu Fatiego, a Griezmanna wystawił w 90. minucie." - ale akurat z tym się zgodzę , ten trener boi się zdjąć kogoś ze starszych i nie wie co zrobić by było lepiej jak drużynie nie idzie !

Zobacz wszystkie

93

Dwa mecze z tym samym przeciwnikiem i dwa różne zestawienia pomocy i widać ile daje młodość polotu w naszej grze . Jeśli nadal EV będzie się upierał przy dziadkach to niech spada z tego klubu !

92

Oni tak boją się panicznie zagrać piłkę za plecy czy w uliczkę że jak będzie strata to będą musieli zapie..... by odzyskać piłkę że wola nie ryzykować. Parę razy widziałem jak w pierwszej połowie się urwał Griezmann ale co z tego jak lepiej podać do kumpla z boku !!!

89

Gwizdy były w twoją stronę jakbyś nie załapał !

80

No i Ernest zaimponował całej La Rambli ! Brawo.

72

Spi.... z tym Paulinho . Takich zawodników co mają pełnić rolę Keity kupuje się po 5-10 mln. a nie 40 !!!!

Media

Liga typerów

1 lefreux 96 pkt
2 maciek2164 96 pkt
3 norbi77 89 pkt
4 KingLeonidas 88 pkt
5 maryjan240282 87 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Czy Eric Abidal powinien zostać na stanowisku dyrektora sportowego FC Barcelony?