3

Przecież jest tam jeden z najdroższych LO Cucurella, nie ważne że go nie widać w meczu ważne że ma włosy jak Puyol ! :-)

2

Nie wróże mu wielkiej kariery w klubach a potrójna korona to zasługa MSN i tylko dlatego że od stycznia przestał się wtrącać w ich grę i zaprzestał rotacji.

2

Jak w tym klubie zacznie się sprzedawać po roku zawodników co przyszli tu za darmo jak Christtensen, Kessie czy jak Auba którego już opchnęli ( mimo że się sprawdzili) bo można na nich zarobić to kto tu będzie chciał przyjść z kartą w ręku . Chora polityka gorzej niż w Milanie !

0

Ale z tym Cucurella w topowych LO to trochę poniosło chyba że chodzi o cenę :)

0

@require przecież on nie gra ba skrzydle już parę lat , oglądasz ty mecze?

8

Xavi to jednak beton jeśli chodzi o wybór zawodników po za rodakami i byłymi wychowankami nic nie widzi ! Kolejny co nie ma ani dryblingu ani szybkości a pewnie skończy na skrzydle !

5

A gra u nas tylko dlatego że Xavi nie mógł kupić Gaye z braku kasy a Alonso się nie sprawdził .

2

Wszechstronność sprawiła że jesteś byle jaki nigdzie wybitny ale czasami pożyteczny.

0

@PatrychoO laski piłkarzy nie są od myślenia tylko do pukania :-)

0

@Castro dokładnie mam to samo na myśli.
@Bykunn ale kolejne artykułu nic nie wnoszą, to dziś Mundo jutro Marca gazeta itp . UEFA może to nie może tamto i tak się kręci.

0

Jak tu się redakcja uprze na jakiś temat ( Negeitra) to będą to wałkować co dzień po kilka artykułów i tak tygodniami niczym TVN , bez jakiś konkretów tylko domysły i możliwości :-(

1

Mam wrażenie że u nas by brali wszystko co za darmo i nie koniecznie tam gdzie są braki. Kompletnie zbędny transfer w tej chwili !

0

Cyrk to będzie jak nakupią jakiegoś zapchaj dziurę w lato a Gaviemu powiedzą że musi poczekać kolejny rok. A to całkiem możliwe patrząc na ruchy Laporty.

0

Najbliższe 2-3 kolejki będą ważne, jak będzie komplet pkt a rywale nie za mocni są to już po zawodach .

28

Ale za to popchnięcie co by nie mówić powinien dostać Gavi mocny ochrzan od Xaviego !

5

@wasacz a Real ma raptem 2 gole więcej, prawdziwy postrach bramkarzy :-))))

0

Ale po tym meczy kibice Realu mają nowego wroga nr.1 Gavi , ile tam epitetów w jego stronę leci. Lubią go niczym my Casemiro :-)

1

@tbas owszem ale to dlatego że Iga się gotuje jak jej nie idzie , Sabakenka też trochę ale po Rybakinie nie widać tych emocji nawet jak wygrała.

2

Rybakina ograła krzykacza , niech Iga uczy się trzymać emocje jak Rybakina.

0

Busi łamaga nie potrafi się odwrócić z piłką tylko aby szybciej oddać !

3

Przyjrzyjcie się uważnie Roberto jak będzie wchodził na boisko , bo zobaczycie go ponownie dopiero jak będzie schodził :-)
Ale obym się mylił .

4

@Dulo23 Dokładnie ale polityka klubu powoduje że mamy za kapitanów zawodników co spuszczają głowy jak nie idzie zamiast krzyknąć!

1

Benfica - Napoli w 1/2 też zapowiada się ciekawie jak awansują.

0

@El dominatore jak przyjdzie Messi będzie jeden, bo Dembele wyląduje na LS a tam to pół zawodnika a PS nie będzie wcale bo Messi już po Lini nie biega. Zamiast Messiego potrzeba nam prawdziwego LS który będzie robił różnice.

0

@Gruak nie no najbardziej to jest FIFA a UEFA przy tym to pikuś:-)

0

Kolejny artykuł nic nie znaczący o Negrejry , redakcja biję na głowę wszystkich tymi newsami .

1

Nakręcamy temat dalej bo fajnie się klika :-(

6

Skoro już wszystko zostało wyjaśnione w tym artykule to proponuję już nie powielać innych wiadomości i poczekać na zakończenie sprawy aby nie nakręcać jeszcze tych wszystkich plotek .

2

Rozwala duet dobrze spisujacych sie środkowych obrońców bo Xavi marzy o kolejnym rodaku w składzie. Zaraz wymienia Araujo na Bartre bo to wychowanek . To chyba prima aprilis :-)

2

Opinie trenerów i piłkarzy są tak obiektywne że zależy kto skorzystał na danej sytuacji .

Media