7

Lautaro kolejny słaby mecz Inter 4:0 wygrywa a on ani asysty ani bramki a nasz prezes jest gotów za niego dać 100 mln !!!

1

@Coutinho007 o dlatego powinien grać z prawej strony , jego atut to zejście do środka i strzał a na lewej się dusi.

0

@purtas długo jeszcze będziecie sapać nad tym transferem ? Dziwię się że są tu osoby które nadal tego nie rozumieją gdy tyle już było o tym napisane !

0

@Filipfcb2000 A co za różnica i tak nie będzie mógł grać u nas do końca sezonu.

1

Liczę że właśnie za rok przyjdzie a następny sezon trzeba się przemęczyć a nowy zarząd da mu wolną ręke w kwestii transferów choćby mieli się zadłużyć . Tu potrzeba nowego projektu i wolnej ręki trenera a nie Bartek wybiera kogo sobie kupi !!!

0

ale piszesz bzdury druga bramka to spora zasługa Semedo a drewno Roberto to nich idzie do City

0

Masakra że my nie mamy planu B , nawet nie ma kogo wpuścić by zmienić obraz gry ! Nie ma u nas kompletnie zawodników do środka pola czy na skrzydło.

9

Dla mnie Semedo jest nie do ruszenia może nie zawsze idzie w tempo za akcja ale ma ten dynamit w odejściu a nie co statyczny Roberto który gra niczym piąte koło u wozu .

0

@BarcaInfo Czyli On został już teraz wymieniony na Pjanicia ale żaden z nich nie będzie mógł grać w klubie do końca sierpnia bo nie można ich zarejestrować ?

0

@MrShakira Bo on jest słaby i nie wart tej kasy ale po cyrku z Arthurem jestem w stanie uwierzyć że nasz prezes i tak jest w stanie zapłacić tą kwotę .

3

Można wiele zarzucić Laporcie i innym po nim ale to co się dzieje teraz za czasów Bartka w kwestii transferów to prawdziwy La Cabaret ! Robienie transferów tylko po to by się w księgach zgadzało to tylko zadłużanie klubu odłożone w czasie, tak rozbudował granice płac że każdy przychodzi tu tylko na emeryturę !

0

No dobra a kto mi powie Arthur odchodzi teraz z końcem czerwca czy dogra jeszcze sezon ?

1

W Dortmundzie to my nie wygraliśmy :)

1

Patrząc na skład Sevilli to dziwne że bardziej zależało im na pkt z Barceloną niż z bezpośrednim rywalem o LM, wiadomo bić mistrza ale to dzisiejsze pkt więcej warte.

2

@Chwytliwy a w rzeczywistość trafiło do firm pewnie jakieś 50 % tego albo i nie.

1

Kontrakt na 4 lata dla Pjanicia w tym zarządzie naprawdę są barany ! On tu przychodzi na emeryturę sobie dorobić a nie by grać a za parę lat w wywiadzie będzie mówił jak Song !!!

0

Komentarz usunięty

0

Jak to się mówi jedna jaskółka wiosny nie czyni , więc czekam na więcej bez pompowania balonika :-)

6

Towarzystwo wzajemnej adoracji ty do mnie ja do ciebie plus trener bez jaj i mamy komplet :)

0

@Bartex jesteś tępy czy nie umiesz czytać? Nie liczą się bramki tylko bezpośrednie mecze jeśli Real wygra jest liderem !

0

@Bartex nie mamy liczą się bezpośrednie mecze !

6

Setien oblał kolejny egzamin , trudniejszy rywal i nie ma pomysłu ! Real , Valencia teraz Sevilla i w każdym meczu wygladalismy słabo bez pomysłu czy strzałów na stojąco !!!

4

Setien nie ma pomysłu na ta drużynę jak nie idzie to nie potrafi nic zmienić, zaryzykować zmianami, postawić wszystko by wygrać tylko broni remisu jak Valverde a może się uda ! Kolejny bezjajeczny trener.

0

Ciekawe że jeśli chodzi o sprzedaż słyszy się tylko o pomocnikach i obrońcach a przecież dojdzie jeszcze Tricano i Dembele jeśli nie będzie się leczył i być może Lautaro jeśli zarząd będzie tak głupi i zapłaci te 110 mln. Tu trzeba tylko kreatywnych pomocników co będą tworzyć okazję a nie drewna podające do tyłu i Messiego.

1

@Yoshi94 szybko usunęli:)

4

Wykorzystał 9 z 8 rzutów karnych skubany jak on to zrobił prawdziwy kosmita :)

3

Lautaro dużo biega i to ważniejsze niż strzelanie ! Niech sobie lepiej odpuści wywiady już takiego mamy co biega nazywa się Griezmann.

0

Ale ten Roberto to dno ,schodzi z piłką do środka i wycofuje do tyłu non stop.

1

25 minut i brak strzału cały obraz nędzy w tym sezonie !

5

Zagrał na tyle na ile jest wart, wcale bym się nie zdziwił jakby to był jego normalny poziom bo od dłuższego czasu nie błyszczy w meczach .

Media