O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2007

Statystyki

  • Dni w serwisie 3134
  • Liczba komentarzy 2375
  • Polecenia 2896

Komentarze

1

@pioz123 Jak dla mnie ogólnie przed meczem uważałem, że Inter nie będzie łatwym przeciwnikiem. Przydałby się remis chociaż a w następnym meczu wygrać na Camp Nou i awans byłby zapewniony.

0

@Hosh Musk się czasami zachowuje tak jak sam by nie wiedział co robi...

0

@cris2706 Część ludzi za bardzo przeżywa tą La Ramble i przez to różnorakie zachowania.

0

@Rust_Cohle I jeszcze tam kawę mają dobrą, a na pewno lepsza niż w KFC.

0

@RoberDzik Dlatego ja żadnej partii, opcji politycznej nie ufam bezgranicznie i nie wierzę ślepo w cokolwiek powiedzą. Skoro Rosja, Putin potrafią rozgrywać kraje europejskie to warto zastanowić się nad formatem UE, bo coś z tym trzeba zrobić, jak kraje są podzielone w sprawie Rosji/Ukrainy to jest to na rękę Putinowi.

Zobacz wszystkie

47

Działania zarządu Barcelony na rynku transferowym w humorze:


i ich rezultat:


47

@Chakalaka Powiem Ci coś, bo nie pierwszy raz jesteś irytujący. Ja osobiście mam poglądy bardziej prawicowe, ale jakoś nigdy nie wyzywałem osób o odmiennej orientacji, itd. Myślę, że jak ktoś jest tolerancyjny, to bez względu na jakąś tam symbolikę. Sam jesteś hipokrytą mówiąc, że prawicowcy są za przemocą wobec takich osób, po czym obrażasz księgę dla chrześcijan nazywając ją ohydną.
Jak można Ciebie brać na poważnie.

36

@Bykunn A co z tymi w takim razie jak ktoś nie może się zaszczepić z przyczyn medycznych i jak wprowadzą przed wakacjami te paszporty to też według Ciebie będzie głupi?

35

@Woland10 Ja pie**** stracił ojca i mama jego się pewnie obawiała, że dalsze walki mogą zniszczyć mu zdrowie a wiadomo jak ta dyscyplina potrafi wyniszczyć organizm.