O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 148
  • Liczba komentarzy 1718
  • Polecenia 6791

Komentarze

0

@Albatros StarCraft, Crazy Machines, Oni, Billy Blade, Dragon Throne, Dragon Shard, Piraci z Karaibów, Rayman, Kapitan Pazur, Turtix, Hypersace Invader, Kokomando, Burnout Paradise, Gothic 3, Fifa, Turok, Mortyr, Wolfenstein, Serious Sam

0

@malicinho Oderwanie od wątku by wcisnąć poprawność?XD Typie, to jest adaptacja, która ma za zadanie rozwinąć również wątki poboczne, inaczej można sobie odpalić cutscenki z gry i wyjdzie na jedno. Po co mieliby odtwarzać tylko i wyłącznie cutscenki? To jest plus, że rozwijają wątki poboczne, które były w grze. Nie każdy odcinek i wątek musi się skupiać na relacji Joela czy Ellie. Co do ocinka 3ciego to na pewno jeden z lepszych odcinków pod względem historii, jej przedstawienia, ukazanie kontrastu, miłości, wartości, które w przeoranym kataklizmem świecie mają jeszcze wartość, motyw przemijania, ale jak ma się tak prostackie podejście jak twoje to nie ma się co dziwić. To nie jest wprowadzanie poprawności na siłę, bo Bill i Frank byli postaciami w grze, a gra to tylko rozwinęła. No właśnie, w grze widziałeś Billa przez pare minut, a nie wiesz niczego na temat ich relacji z Joelem, czy Frankiem poza tymi 5 minutami które dostał w grze i to miał na celu serial, żeby te wątki rozwinąć. Nie dziwi mnie tak niska ocena, szczególnie w Polsce, skoro dalej jest pełno homofobów, które oceniają seriale nie na podstawie samej fabuły, nawet nie próbują się wgłębić, tylko od razu zaniżają ocenę przez wątek homoseksualistów, a później będą pisać, że osoby homoseksualne wymyślają sobie problemy i są tolerowane tak samo jak hetero. Swoją ocenę spłycają do „Rzyg, geje, promowanie LGBT, poprawność polityczna”, nie ma tam żadnej merytorycznej wartości ani konstruktywnej krytyki. To nie pierwszy taki przypadek. Jedyne co jest chore na maxa, to twój komentarz okraszony alfa bełkotem.

3

@Pawel13sz Zawiodłem się, myślałem że będzie trzeci raz

14

Malik Montana, czy jak kto woli - Stanik Fontanna, to ulep jakich mało. Typ wchodzi z brudnymi butami na ladę w maku i zaczyna tańczyć, potem to wrzuca na TikToka, ale kiedy reakcje na ten jakże prześmieszny filmik nie są takie jakich oczekiwał, zaczyna swoją krucjatę. Jego głównym argumentem są liczby i na większość komentarzy, które zwróciły uwagę na to jakim jest pajacem, odpowiada liczbą odsłuchań na Spotify. Kolejnym argumentem jest wjazd na wygląd, lub stan portfela. Ewentualnie to, że on może wszystko, co często podkreśla. Gość tworzy otoczkę wokół siebie jakby miał hejterów gdzieś, a cały czas o nich płacze i odpowiada na większość komentarzy, przekraczając każdą kolejną granicę idiotyzmu. Typ ma się za najlepszego rapera w Polsce i swoją płytę uważa za arcydzieło, a to w opinii wielu ludzi najzwyklejszy szrot. Zbuku nagrał z The Gamem, ale nie mówił o sobie, że jest najlepszy w Polsce XD Nagle pojawił się Rychu Peja i sporo jego fanów musiało się nieźle rozczarować jak usłyszeli, że broni on zachowania Malika. Argumentem Peji jest to, że „Za moich czasów się tak robiło i nikt nie miał problemu”. Czasy się zmieniają i jest dużo rzeczy które dzisiaj nie są akceptowane, a kiedyś były. Ciekawe czy ktokolwiek idąc np z rodziną na maka, byłby usatysfakcjonowany widząc jak jakiś pajac wchodzi z brudnymi butami na ladę, gdzie wydaje się jedzenie. Dzisiaj sporo raperów straciło na autentyczności, dla wyświetleń i rozgłosu zrobią bardzo dużo. W sumie to mnie nie dziwi, że akurat Peja liże odwłok Malikowi, może niedługo w byciu lizodupem przebije i samego Pielucha. Śmieszne jest też to jak Malik próbuje robić z siebie oczytanego, elokwentnego gościa np w wywiadach i co niepokojące - wielu ludzi go za takiego uważa XD Przemyca w swoich wypowiedziach słowa, które brzmią mądrze, a później wychodzi jakim jest debilem i wieśniakiem, nawet Staśko zjada go pod względem merytorycznym. Przykre, że ktoś taki jest celebrytą i wzorem do naśladowania dla wielu swoich fanów.

10

@LS Piszesz o pseudo dziennikarzynach i o dzieciakach podniecających się plotkami, gdzie jednocześnie sam się nakręciłeś i omal nie posrałeś z ekscytacji i posiadania „racji”, a wszystko przez informację wątpliwej jakości od Managing Barca XD Zarzucasz coś „psychofanom” Messiego, a prezentujesz poziom jeszcze niższy będąc jego „psychohejterem”. Piszesz, że zjawia się zawsze ta sama ekipa fanów broniących Messiego bo każdy inny ma to gdzieś, ale sprytnie pomijasz fakt, kto często rozpoczyna te dyskusje - hejterzy, również podobne grono osób. To o czym piszesz działa w dwie strony. Fani Leo go bronią, reszta ma to gdzieś, hejterzy Leo mu próbują umniejszać i również każdy ma to gdzieś. Do tego można sprowadzić to o czym bełkoczesz. Będziesz znowu pisał o dreptaniu, magicznie pomijając to co nie pasuje pod narrację anty-Messi, sam się zaorałeś w tym momencie. Klasyczne dla takich wybiórczych hejterów, którym nawet jak wyłożysz fakty i informacje, będą upierać się przy swoim, bo prawda zaburza im narrację. Podwójne standardy, wybiórczość, przekłamywanie faktów lub niedopowiedzenia, to klasyczne dla takich osobników jak ty, przy braku argumentów.

Zobacz wszystkie

99

A więc to jest mama Balde.. sportowa rodzinka


82

Przewijaj dalej, to tylko najlepsze trio świata zajada się makiem po zdeklasowaniu konkurencji


73

@Cotutajsiedzieje i jeszcze Antonella go nie kocha

66

Na notatniku komentarz, że Euro Ronaldo nie odstaje od MŚ Leo XDDD Po prostu MŚ ma lepszy pr, nie no to jest już hit

56

Ostatnie dwa lata Messiego dla reprezentacji nie mogły być bardziej obfite w trofea i liczby, to jak podboostował sobie liczby, zmienił narrację wokół swojej osoby i dopełnił swoją karierę jest niesamowite.