O sobie

  • Zainteresowania CR7
  • Ulubiony zawodnik CR7
  • Ulubione zespoły CR7
  • Barcelonie kibicuję od CR7

Statystyki

  • Dni w serwisie 528
  • Liczba komentarzy 2653
  • Polecenia 9306

Komentarze

0

@Salchent No to pojechał, jak Conrado Moreno XD Tsarukyan idzie po mistrza, czy tego chcecie czy nie

1

@JohnnySilverhand RDR2 niesamowicie mnie wciągnęło i jednocześnie wymęczyło i wynudziło, to jest trochę właśnie paradoks tej produkcji. Z jednej strony ciekawe postacie (choć są też i te bardzo irytujące) i ciekawa historia, lecz rozwijająca się bardzo powoli, stąd wiele osób sobie odpuszcza tę grę po pierwszych godzinach, z drugiej strony symulator konia jak to niektórzy prześmiewczo to nazywają.

0

@Monegros Zależy jak krótkie

3

@kamilos1214 Zależy jak krótkie, jeśli jest łysa lub na zapalkę to 70/30, jeśli ma włosy długości kilku cm ala Elen Degeneres to 90/10 jest lesbą, alarmujące jest również gdy ma fryzurę jak Dorota Wellman, taki mini irokez, wtedy szansa na bycie lesbijką wynosi prawie 100 %, jeśli ma włosy jak Maggie z pierwszych sezonów The Walking Dead to szansa na bycie przez nią lesbijką jest taka jak na to, że Ronaldo strzeli gola w fazie pucharowej MŚ, w końcu w kontekście włosów damskich włosy trochę dłuższe niż za uszy to dalej włosy krótkie. Dochodzą do tego również inne zmienne jak styl ubioru, tatuaże czy akcesoria typu kolczyki, opaski z napisem 'patrz na mnie, jestem lesbijką i jestem z tego dumna', które często wysyłają już jasny sygnał na samym starcie. Warto też zwrócić uwagę na kwestię wagi czy budowy ciała, często im dalej poza skalę, tym szansa na bycie lesbijką jest większa.

5

@Piotr777 No przecież, najlepszy piłkarz w historii, największa marka, gość który temu klubowi dał tyle co żaden inny piłkarz powinien grać za darmo, a nie za pieniądze adekwatne do umiejętności i statusu.

Zobacz wszystkie

99

A więc to jest mama Balde.. sportowa rodzinka


82

Przewijaj dalej, to tylko najlepsze trio świata zajada się makiem po zdeklasowaniu konkurencji


73

@Cotutajsiedzieje i jeszcze Antonella go nie kocha

66

Na notatniku komentarz, że Euro Ronaldo nie odstaje od MŚ Leo XDDD Po prostu MŚ ma lepszy pr, nie no to jest już hit

58

No to już wiadomo po co Messi poleciał do Arabii XD


Media

Sonda

Czy Joao Felix powinien zacząć mecz z PSG od pierwszej minuty?