0

@BarcaInfo Niech tam oferują. Chyba ludzie głupi nie są XD.

1

@MesQueUnClub_87 Wiem, ale zawsze Bartek może zarządzić wybory w te lato jeśli obsra galoty.

1

Niech będą już wybory, bo strasznie męczące jest to, co dzieje się wokół klubu.

17

Komentarz usunięty

0

@BarcaInfo Jakoś tego nie widać. Na każdym kroku widzę Bartomeu out i żadnych pozytywnych opinii.

2

@Chwytliwy Nie rozumiem jak taki piłkarz nie może wytrzymać kondycyjnie w Barcelonie... Tutaj trzeba transferów do pomocy jak najszybciej, bo Barca upadnie.

0

@Azi tylko, że w LM zanim Suarez strzeli, to marnuje 3 setki, a potem przeciwnik strzela. Tutaj trzeba od razu wykorzystać sytuację, bo La liga, to nie LM, gdzie można zmarnować 10 sytuacji, a potem strzelić z przewrotki na 3:0.

1

U nas by się przydał Denis Suarez teraz. Piszę to całkiem serio. Nawet zawodnik za 120 mln € boi się podjąć próby dryblingu i każdy podnieca się jednym podaniem do Mesjasza.

0

Gdzie tam Celta to ugra. Przy wrzutkach Realu niemożliwe tak cały mecz.

0

@Jacu327 Ogólnie to mecz meczowi nierówny.

0

@kkbarca Tutaj nie chodzi o walkę tylko o umiejętności :) Trzeba to mówić głośno. W Barcelonie pomocnikom po prostu brakuje umiejętności.

1

@student97r Ja przeczytałem od niego "Nie odpuszczaj" i nie zanudzała ta książka przez chwilę. Bardzo dobra jest i na pewno przeczytam książki od niego jeszcze.

0

Możesz użyć VPNu i sprawdzić.

4

Aż mi się słabo robi jak sobie pomyślę, że Barca ściągnie do napadu dziadka za 10 mln € na 3 miesiące XD. Istne show zarządzania. To będzie 3 mln € za każde 10 minut na boisku.

0

@Cochise A znane nazwisko to jakiś wyznacznik umiejętności? Sam Guardiola powiedział, że jest dużo trenerów, którzy nie trenują dobrych zespołów, albo nie są znani.

0

@neutrealnykibic Tak, tylko to był łokieć w twarz, ewidentny faul. Nawet bez VARU trzeba gwizdać, a tam był blok ciałem. Też faul. Ci zawodnicy co tak robią nadawali by się do NFL.

12

@BarcaInfo Brawo Valverde za przygotowanie fizyczne do sezonu! Teraz dopiero u Setiena zobaczyli jak to powinno być w takim klubie jak Barca. Powinna grać sama elita, która jest jak roboty nie do zajechania, super fizyczni goście z technicznymi umiejętnościami, a nie. To jest aż śmieszne, to co dzieje się w tym klubie.

4

@anonimek netflix? Hbo go też ma seriale.

6

Wielcy znawcy. Nie są najlepsze dla Messiego, bo nie strzela. No dramat xd.

4

@sawyer00 ja mam teorie. Jest tak samo jak przed narodzinami. Dziwne, bo nie umiemy sobie tego wyobrazić, ale umierasz co noc praktycznie. To się nazywa sen.

1

@Ratamahatta Długo takiego czegoś nie zobaczysz. Teraz trzeba będzie przełknąć gorzki smak porażki i komentarze hala dzieci, które w końcu wychodzą z nory :)

5

@Bykunn myślę, że taki gościu zna się lepiej na rzeczy niż ty. To jest coś realnego, a nie jak telefoniki od Romero.

0

@Bykunn tutaj chodzi o naruszenie umowy, która mogliby rozwiązać z klubem. Piłkarze City podpisując z nimi umowę byli pewni gry w LM. Wyniki im na to pozwalają i to nie jest ich wina, że nie awansowali tylko wina klubu. To jest coś takiego, jakby ci klub pensji nie wypłacał. Też można rozwiązać umowę.

To już inny temat. Zbilansowanie budżetu nie ma nic do tego.

0

@tbas no to rekiny biznesu do roboty. Ja bym celował w Sterlinga, Jesusa, De Bruyne i Bernardo Silve, sprzedal Rakitica, Vidala, Busquets ławka i jazda z tematem.

0

@TheMugShot trzeba było na początku sezonu na nich stawiac.

0

@Cochise Dlatego nie będzie ani ligi i LM dopóki nie będzie skrzydlowych i pomocnika jak De Bruyne.

0

@Statistics na wypalonego. Dlatego robi 10 dryblingow i po 5 kluczowych podan na mecz. Chciałbym być tak wypalony.

0

@barcadreed nie można każdego po 3:0 niszczyć. Czasem się nie da. Dziecko...

6

Asy obrony, Roberto i Pique.

14

Właśnie Messi nie strzela, a drybluje, asystuje, daje kluczowe podania i potem ludzie piszą co jest z nim nie tak, jak tutaj na LR, a potem zdziwienie czemu ZP nie ma. XD. Messi ma się dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?