robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hushovt Tacy goście są niesamowici. Może Fernandes nowo wypożyczony się dobrze pokaże w Valladolid choć wątpię.
2
Brakuje jednego byka w pomocy jak Toure, który wygra walkę silowa na 2.
1
To jest porażające jakiej przebudowy ten klub potrzebuje. Potrzeba prawej obrony, lewej obrony, defensywnego pomocnika, ofensywnego pomocnika, lewo skrzydłowego, prawo skrzydłowego, napastnika.
Busquets do sprzedania, Alba do sprzedania albo ławka, Griezmann na sprzedaż, bo serio. Denis Suarez więcej dawał. On chociaż takie piłki trafiał i dryblował trochę, robił zamieszanie. Masakra. Zobaczyłbym takiego ofensywnego pomocnika w Barcelonie, przydałby się taki Denis Suarez i to na serio mówię. Patrząc na dzisiejszą Barce on nie był taki zły. Bardzo dobry zmiennik, który nie dostawał szans. No jasne, lepiej postawić na Rakitica, który gra do tyłu.
Roberto to nie poziom Barcy. Jak widzę Busquetsa, Roberto i Albe, to wiem, że zaraz stracą piłkę, albo nie wyjdą spod pressingu.
1
Brakuje takiego Fekira w Barcelonie
0
Griezmann do sprzedania w lato.
1
Komentarz usunięty
14
@masakrator05 Zacznijmy od tego, że Alba nigdy nie był najlepszy.
0
Teraz w pomocy, to przydałby się nawet Denis
4
Nie wiedziałem, że ten El Jarek to takie dziecko.
12
Ci goście z białej są dobrzy. Jak Ramos powinien wylecieć za czerwo, to się śmieją, a jak Suarez coś odwali to płaczą potem przez następne 5 lat xD.
0
O co chodzi z tą czerwoną kartką?
0
@Cobra303 Bo Messi nie ma mentalności zwycięzcy i nie potrafi się ustawiać. Proszę przypomnij mi, kto strzelił 90 bramek w ciągu roku?
0
@Kengo @VenoM Za grosze się go nie odkupi, tylko za 50 mln € :) Teraz to nie będzie za milion euro piłkarz. Schalke tak drogich transferów nie robi, ale mówi się, że go kupią, bo to wielki talent i mogą na nim zarobić.
7
@MichalZZZ Genialny serial, a nie przyzwoity. O ja cię kręcę. Jak wspominam ten serial, to masakra. Muzyka idealna, akcje, akcje na koniec odcinków. Po prostu wow. Najlepszy serial mafijny.
0
Korzystał ktoś z planów dietetycznych fabryka siły? By się dobra dieta przydała na budowę mięśni. :P
6
@VanBest Dobre Fake Info zapodajesz ziomek.
0
@Hubert98 Jasne, że słuchałem.
0
Znacie jakieś amerykańskie rapy, w których idzie takie rymowanie jak tutaj?
Wszystkich z topu, to znam praktycznie, ale trzeba szukać czegoś nowego.
0
@MichalZZZ Żadna.
0
@matirix20 Łatwizna.
1
@Chwytliwy ja już od 3 lat to piszę.
10
@Kengo Tartaku w pomocy ciąg dalszy. To ja już wolę Rakitica xD.
0
@zadafcb Co to za rozgrywki?
2
@Quahoo Jak jesteś naprawdę zainteresowany i kupujesz drogi samochód, na który nie zbierasz miesiąc, to kup pakiet za 500zł. Pojedzie tam profesjonalista i sprawdzi wszystko.
42
Nie no jak widzę Busquetsa co zrobił przy straconej bramce, to mnie krew zalewa. Taki Yaya Toure, by zgasił jak peta tę piłkę. Teraz brakuje takiego koksa na SPD co potrafi grać piłka i jest ultra silny. Busquets to już przezytek. Teraz na SPD trzeba być mutantem. Mieć silną psychikę i ciało koksa.
6
Ludzie myślą, że to wina Messiego, bo @Janiama wiecznie prowadził krucjate na jego grę defensywna w tym samym czasie broniąc Rakitica za grę do tylu i strzelenie kilku karnych na MŚ.
2
@IronSanHybrid Złość nic nie da jak brakuje umiejętności i jaj. Albie zawsze odcinalo prąd pod własnym polem karnym, a teraz panikuje nawet w polu karnym przeciwnika. On i Antek mieli piłkie meczowe.
46
Akurat ty jesteś pierwszy do odstrzału w lato.
0
Albie schodzi z nogi kluczowe podanie. Szkoda mówić.
4
Powiem tak. Griezmann udowodnił, że nie jest wart 120mln €. Zawodnik takiej klasy powinien trafiać w okna z takich piłek.
Po drugie. Jak w tym klubie dalej będą grać piłkarze typu Alba, Busquets, Rakitic, Pique, to Barca nic nie ugra. Oni są do sprzedania. Roberto może zostać, bo on oleju w głowie trochę ma. Nie pyskuje do sędziego.
Weźcie mi wytłumaczcie. Jak można dostać żółtą kartkę za pyskowanie do sędziego po akcji, w której nie brało się nawet udziału. No jak?!