0

@BarcaInfo No tak, ale połowa sezonu, sytuacja stresowa i nieprzyjemna za bardzo :D

2

Gdzie wam Werner teraz przyjdzie bez znajomości języka. Tutaj trzeba na już być kozakiem i się umieć komunikować.

8

Bomba to może spaść na jakiś Iran, a nie. Gdzie bomba transferowa w styczniu. Prędzej to będzie bomba wstydu xd.

1

Do białych z białej strony. Cisnijcie bekę póki możecie i się cieszcie tym prowadzeniem w lidze od kilku lat. U nich -16 to była norma. Liga i PK były bez konkurencji. W końcu na nudę nie mogę narzekać i będą emocje.

3

Przeżywacie... Ważne, że trenerem nie jest człowiek, który uznaje linię pomocy tylko do odbioru piłki. Mi to wystarczy. Jest przyszłość, a wygrywać się ciągle nie da. Może Suarez w Miejscu Ansu w drugiej połowie, by pociągnął z falsza i byłaby bramka. Budować zespół tez trzeba umieć, a nas zarząd robił to byle jak. Budowa ekipy to podstawa. Guardiola, to by chyba sam zapłacił za rozwiązanie kontraktu w Barcelonie gdyby mu kupili Griezmanna na lewe skrzydło.

2

@SergioTomas Widzę, że w komentarzach ludzie ostro cisną po sporcie.

4

Jak można nazywać się pomocnikiem i nie podać na wolne pole do Collado? Przecież to sprawia najwięcej funu w grze pomocnika. Nie wiem, może różnica jest ogromna, ale mi nigdy nie sprawiało radości podanie do najbliższego do tyłu, zawsze się szukało gry do przodu. Tak samo pewnie myśli Xavi.

0

@Nakeruto szybkie strzelanie bramki lub dwóch i granie kiki taki. To by było najlepsze. Wtedy przeciwnik musi zaatakować i mają problem.

0

Beat, przejscia i niezle flow. Sesh :D


13

Gdzie te czasy kiedy takich zawodników jak Eto, Ibra czy Ronaldinho się sprzedawało bez żadnych sentymentów, a teraz jest problem z Pique, Alba, Semedo, Roberto czy Busquetsem.

Przydałby się taki spd jak Yaya Toure w Barcelonie.

3

Jak można stoczyć tak Barce? Tylko Barto i spółka tak potrafią. Nie ogarniam po co niektórzy zostali kupieni.. Zakupy, bo zakupy. Bez żadnego planu sportowego.

0

@NGTRX przecież Valverde w papsko na wyjazdach tak dostawał, że szkoda mówić.

0

@Rewolucja123 no XD nie wrócisz do totalnego futbolu bez tych wymienionych piłkarzy. W Barcelonie w pomocy i ataku nie ma kto przejść kilku zawodników oprócz Messiego. Tak wiele nie osiągniesz.

2

Roberto znowu spóźniony, Alba słaby, nie ma skrzydłowego, Griezmann...

Tak myślę, że trenerzy tacy jak Setien już nie pasują do Barcy. Tak Barto i spółka stoczyli ten klub, że tylko już pasują tacy jak Valverde, bo piłkarze są za słabi do tego stylu gry. Jeszcze sprzedaz Malcoma...

0

@Rewolucja123 Każdy wie o co chodzi. Trzeba po prostu lepszych piłkarzy. Jak De Bruyne, Bernardo, Sterling...

0

Niestety kilku piłkarzy nie pasuje do tego stylu gry. Lipa, a przecież to była wielka Barca. Dzięki Barto i Ernesto.

4

@kylo12 Dembele to w pojedynkę Bayern niszczył. Jego wina, że Valverde i przyjaciele mieli wywalone w trening fizyczny?

0

@jedrekkw15 Zawsze warto jak cię piłka interesuje.

0

@Rewolucja123 Trzeba się dobrze odżywiać, to nie będzie wady wzroku.

2

@Odesseiron Haha ja tam zrozumiałem, że ten Couto to taka okazja, że już dawno powinien grać w Bayernie u zydkow

0

Ten Fabrizio Romano na Twitterze godzinę temu napisał, że nie ma oferty od Barcy. :(

15

Co jak co, ale Eriksen by się przydał. Toż to okazja większa niż Griezmann.

1

@Coutinho007 Właśnie szkoda, że przez ten czas trenerem był Valverde, bo u niego większość piłkarzy się pogubiła.

0

@Chwytliwy Genetyka niesamowita. W NFL zrobiłby znacznie większy hajs.

@DonAndresFCB Jakoś Barca się zamurowała i została zniszczona przez Liverpool.

12

Szanowni Redaktorzy.
Proszę o nie pisanie takich tekstów :D

0

@Rewolucja123 Za Valverde zgasło wielu dobrych piłkarzy

0

@ShowMe Co ci z tego, że jest jednym z najlepszych, jak w najważniejszych momentach nie potrafi podać piłki prosto

4

@IronSanHybrid Najlepiej to wszyscy naraz.

9

Albe trzeba się pozbyć w pierwszej kolejności z Rakiticem i Semedo. Powiem wam, że jakby Alba nie obsrał zbroi z Atletico i podał normalnie, a nie do zageszczonego środka, to Valverde nadal byłby trenerem.

Zawodnika z taką mentalnoscią trzeba sprzedać. To Barca.

3

@ViscaBarca123 ale co oni mają gęste włosy, to masakra. Mieć taki zarost w wieku 16 lat XD.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?