robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo No tak, ale połowa sezonu, sytuacja stresowa i nieprzyjemna za bardzo :D
2
Gdzie wam Werner teraz przyjdzie bez znajomości języka. Tutaj trzeba na już być kozakiem i się umieć komunikować.
8
Bomba to może spaść na jakiś Iran, a nie. Gdzie bomba transferowa w styczniu. Prędzej to będzie bomba wstydu xd.
1
Do białych z białej strony. Cisnijcie bekę póki możecie i się cieszcie tym prowadzeniem w lidze od kilku lat. U nich -16 to była norma. Liga i PK były bez konkurencji. W końcu na nudę nie mogę narzekać i będą emocje.
3
Przeżywacie... Ważne, że trenerem nie jest człowiek, który uznaje linię pomocy tylko do odbioru piłki. Mi to wystarczy. Jest przyszłość, a wygrywać się ciągle nie da. Może Suarez w Miejscu Ansu w drugiej połowie, by pociągnął z falsza i byłaby bramka. Budować zespół tez trzeba umieć, a nas zarząd robił to byle jak. Budowa ekipy to podstawa. Guardiola, to by chyba sam zapłacił za rozwiązanie kontraktu w Barcelonie gdyby mu kupili Griezmanna na lewe skrzydło.
2
@SergioTomas Widzę, że w komentarzach ludzie ostro cisną po sporcie.
4
Jak można nazywać się pomocnikiem i nie podać na wolne pole do Collado? Przecież to sprawia najwięcej funu w grze pomocnika. Nie wiem, może różnica jest ogromna, ale mi nigdy nie sprawiało radości podanie do najbliższego do tyłu, zawsze się szukało gry do przodu. Tak samo pewnie myśli Xavi.
0
@Nakeruto szybkie strzelanie bramki lub dwóch i granie kiki taki. To by było najlepsze. Wtedy przeciwnik musi zaatakować i mają problem.
0
Beat, przejscia i niezle flow. Sesh :D
13
Gdzie te czasy kiedy takich zawodników jak Eto, Ibra czy Ronaldinho się sprzedawało bez żadnych sentymentów, a teraz jest problem z Pique, Alba, Semedo, Roberto czy Busquetsem.
Przydałby się taki spd jak Yaya Toure w Barcelonie.
3
Jak można stoczyć tak Barce? Tylko Barto i spółka tak potrafią. Nie ogarniam po co niektórzy zostali kupieni.. Zakupy, bo zakupy. Bez żadnego planu sportowego.
0
@NGTRX przecież Valverde w papsko na wyjazdach tak dostawał, że szkoda mówić.
0
@Rewolucja123 no XD nie wrócisz do totalnego futbolu bez tych wymienionych piłkarzy. W Barcelonie w pomocy i ataku nie ma kto przejść kilku zawodników oprócz Messiego. Tak wiele nie osiągniesz.
2
Roberto znowu spóźniony, Alba słaby, nie ma skrzydłowego, Griezmann...
Tak myślę, że trenerzy tacy jak Setien już nie pasują do Barcy. Tak Barto i spółka stoczyli ten klub, że tylko już pasują tacy jak Valverde, bo piłkarze są za słabi do tego stylu gry. Jeszcze sprzedaz Malcoma...
0
@Rewolucja123 Każdy wie o co chodzi. Trzeba po prostu lepszych piłkarzy. Jak De Bruyne, Bernardo, Sterling...
0
Niestety kilku piłkarzy nie pasuje do tego stylu gry. Lipa, a przecież to była wielka Barca. Dzięki Barto i Ernesto.
4
@kylo12 Dembele to w pojedynkę Bayern niszczył. Jego wina, że Valverde i przyjaciele mieli wywalone w trening fizyczny?
0
@jedrekkw15 Zawsze warto jak cię piłka interesuje.
0
@Rewolucja123 Trzeba się dobrze odżywiać, to nie będzie wady wzroku.
2
@Odesseiron Haha ja tam zrozumiałem, że ten Couto to taka okazja, że już dawno powinien grać w Bayernie u zydkow
0
Ten Fabrizio Romano na Twitterze godzinę temu napisał, że nie ma oferty od Barcy. :(
15
Co jak co, ale Eriksen by się przydał. Toż to okazja większa niż Griezmann.
1
@Coutinho007 Właśnie szkoda, że przez ten czas trenerem był Valverde, bo u niego większość piłkarzy się pogubiła.
0
@Chwytliwy Genetyka niesamowita. W NFL zrobiłby znacznie większy hajs.
@DonAndresFCB Jakoś Barca się zamurowała i została zniszczona przez Liverpool.
12
Szanowni Redaktorzy.
Proszę o nie pisanie takich tekstów :D
0
@Rewolucja123 Za Valverde zgasło wielu dobrych piłkarzy
0
@ShowMe Co ci z tego, że jest jednym z najlepszych, jak w najważniejszych momentach nie potrafi podać piłki prosto
4
@IronSanHybrid Najlepiej to wszyscy naraz.
9
Albe trzeba się pozbyć w pierwszej kolejności z Rakiticem i Semedo. Powiem wam, że jakby Alba nie obsrał zbroi z Atletico i podał normalnie, a nie do zageszczonego środka, to Valverde nadal byłby trenerem.
Zawodnika z taką mentalnoscią trzeba sprzedać. To Barca.
3
@ViscaBarca123 ale co oni mają gęste włosy, to masakra. Mieć taki zarost w wieku 16 lat XD.