robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chwytliwy Dembele ma większe umiejętności kreacji. Jego podania to majstersztyk.
0
@liberoFCB Nie sprzedadzą go jak zawodnik nie będzie chciał.
0
Dziś, to nawet nie trzeba motywatora. Wystarczy obejrzeć jeden taki filmik z wielu i od razu ma się chęci na niezły trening :D
4
City ich rozjedzie jak walec do 0 w dwumeczu. Róbcie screeny.
2
Real nie robił wielkich transferów, a i tak się utrzymują na szczycie cały czas. Barto ucz się.
0
Czego płaczecie... No i Abidal na razie transfery na minus. Szkoda tego Mendy'ego.
35
"Wracając do rzeczywistości. Zostałeś bez środkowego napastnika.
Jednak odzyskamy Dembélé za cztery dni. Jest jak motor, który zaraz wyjedzie."
Piękne slowa
1
Zawiodłem się na Abidalu i Ramonie. Oni nie wiedzą co robić, a myślałem, że bedzie lepiej po wyrzuceniu Roberta...
0
Po co jak są młodsi i lepsi.
2
@PatrykBarca @sendesara A Valverde? Też kosztował czapkę gruszek, nawet mniej niż Fernandes.
0
@Chwytliwy No spadły, bo spadły. To jest biznes i ktoś na tym zarabia i traci. Akcje CD projektu też spadły po przeniesieniu premiery Cyberpunka.
0
@IronSanHybrid Już go w Katarze magicy wyleczyli. Mówię ci. Teraz pomoże nam wygrać ligę i ligę mistrzów, a obrońców Realu będzie ośmieszał :D
0
@Chwytliwy Jeszcze 10-12 lat temu, to miało swój klimat, a teraz jakoś go nie ma. Moja opinia.
0
@Janiama Malcom miał wtedy podobne statystyki co Mbappe w lidze. Na zmiennika się nadawał.
1
@Orlik00 Kup mu obrożę na kleszcze. Oczywiście kleszcza może przynieść ze sobą do domu, ale umiera, a psu nic się nie dzieje.
0
@FCMichalo Wolałbym, żeby to był Yaya Toure. Teraz taki kocur, by się przydał.
0
@hefaj6 Na długo, bo w Katarze go już wyleczyli. Tam jednak się lepiej znają niż w Barcelonie choć nie powiem... Brzmi to śmiesznie XD
4
Bardzo dobry zakup. I to za jaką cenę.
0
@Azi no i tu masz rację
0
@marcin000019 problem jest taki, że Barca teraz nie ma kasy, a Piątek chciał transferu teraz, a nie od lipca.
1
Ja tam się cieszę. Oby tylko był przebojowy i dryblowal, bo u nas tego brak. Oby skutecznie.
0
@Uukasz_93 no, a i tak ludzie go nie chcieli. O to chodzi :)
0
@RydwanFaraona Teraz jest Setien i Dembele właśnie będzie tam grał. Malcom też nie mógł, a by się przydał teraz
0
Pamiętam jakie były komentarze pod transferem Neymara. XD. Jeszcze większa beka niż teraz.
5
@Janiama Ansu dosyale szansę, bo było mnóstwo kontuzji. Przy zdrowym Dembele nigdy, by murawy nie powąchał.
14
Za Valverde te Leganes, by poczuło krew pewnie i by nas cisneli, a u Setiena nikt nie ma prawa panikować i im się już nie chce za piłka biegać.
1
Płynny mecz. U Valverde tego brakowało. Często były wykopy na pałe.
0
@BarcaInfo bardzo mądrzy dziennikarze. Kilkanascie dni pudlowania, a na koniec oczywistość - niebo jest niebieskie
0
Nasi tak się zajęli napastnikiem, że nie mieli czasu podpisać Couto i Fernandesa z Brazylii.
3
Barto puszcza fake info do gazet, bo mu się nudzi.