robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
I co, Messi czlapie? Odkąd się tutaj zarejestrowalem, pisałem, sprzedać Rakitica, wymienić pomoc, ale po co. Rakitic strzelał karne na MŚ to go zostawmy.
2
Drewno w pomocy to i gra tak wygląda.
0
Alba do sprzedanoa w lato. Gość się tylko klocic pptrafi
6
on to wpuścił bo wiedział
0
Auuuu jechanka. Kryzys w Realu. Mówiłem wam. A wy o Barce płaczecie haha.
0
@MesQueUnClub96 Dobra barierka ratuje życie. Zła zabija. Trafił na tę drugą.
0
Ale to jest piękne.
0
Gdybym był piłkarzem, to bym robił z tych dziennikarzy pajaców. Specjalnie bym trollował media całe okno transferowe. Pewno Neymar już tak zrobił, bo to niemożliwe, by całe lato pisać - kwestia dni.
6
Nawet jak było spięcie, to co z tego? Barca to kurort wypoczynkowy, kółko wzajemnego całowania się po czole, czy profesjonalny klub sportowy z ambitnymi ludźmi? No ludzie, takie rzeczy się zdarzają, że ktoś ma odmienne zdanie. Czasem takie kłótnie się przydają. Mają się zachowywać jak chłopcy, którzy dostają po łbie w liceum i siedzą z podkulonym ogonem?
Chcą coś zmienić i robią jakąś wymianę zdań - źle. Nic nie robią, uśmiechają się na treningu - źle, bo zarabiają miliony i nie mają ambicji. Śmieszne.
2
Oby wrócił. Nie musi dorównać przeszłości. Wystarczy gra tak jak City. W końcu tacy mali zawodnicy jak Iniesta i Xavi, którzy dominują boisko już mogą się nie pojawić. Brakuje jego tupnięcia i jego pomysłu, dobrych transferów brakuje. Za grosze potrafi dobrego zawodnika wyjąć. Za grosze mam na myśli jak Bernardo czy Mahrez. Porównując ich do Coutinho to przepaść wielka.
0
@lucca87 Dlatego samochód kupuje się pod koniec roku w salonie.
0
Nasi napastnika będą sprowadzać kolejne 2 miesiące, bo myślą, że dla nich normalne okno transferowe jest otwarte.
0
Semedo na skrzydło, Roberto PO i jazda.
0
@MichalZZZ w Fm 20
1
@Messibestplayerintheworld Wydaj na typa 25 mln €, który za kilka miesięcy nie wstanie z trybun. Na dodatek Barca spłaca jeszcze Coutinho i Dembele.
0
Była aktualizacja w football managerze. Poprawili akcje 1 na 1 i główki. :D
1
To sobie pograł w Barcelonie. Sprzedać, dziękuję, do widzenia. Wina Dembele. W Barcelonie chłopaka dopadnie plaga kontuzji, bo nasz sztab medyczny i trenerzy od przygotowania nie ogarniają.
0
@Grubson06 Ehh, a szkoda mówić. To nie jest zastępca Dembele nawet.
7
@Chwytliwy To, że jakiś fake się pojawi w internecie i od razu większość wierzy. Poprzez internet też łatwo sterować ludźmi
5
@Chwytliwy W tych czasach więcej propagandy jest w internecie niż w TV lub coś na równi będzie.
5
Niech powie Abidal, ze chodzi o wypalonego Albe, biznesmena Pique i ktos sie jeszcze znajdzie, a nie. Bo to co Alba gra i jak jest slaby psychicznie to masakra. Do goscia nikt nie podbiega, a on wybija pilke! Nienormalne!
1
@Janiama "Być może tak ale w kadrze jest ponad 20 piłkarzy i ktoś gra więcej ktoś gra mniej."
Tak nie bylo, ze ktos gra wiecej, ktos gra mniej. Bylo zajezdzanie 12-13 typa i tyle.
2
O nie wierze. Teraz beda falszowac medyczny raport Dembele xD
0
@Kamil.FCB10 Jak my kibice wszystko wiemy, co dzieje sie w klubie. My wiemy kto przyjdzie zaraz. Tam nic nie jest kryte i niepubliczne.
4
Abidalowi brakuje kompetencji do pelnienia tej waznej roli. Daja dupska z Ramonem, a dodac do tego Bartomeu, to w ogole jedna wielka sieczka. Nie ogarniaja co sie dzieje, nie wiedza co bedzie najlepsze dla klubu. Szkoda pisac.
0
Ale to jest hit, że jest tak wąska kadra Barcy. Co za czasu by żyć. W końcu nie gnije na trybunach taki Arda Turan czy Boateng
0
Abidal Ameryki nie odkrył. No kurczę. Już było widać jak Malcom był załamany tym, że nie dostaje szans, Denis, Alena i tak dalej. Mało kto się czuł częścią zespołu.
2
Na białej chłodzą szampana, ale ja myślę, że wygramy La Lige, a Fati strzel im ze 2 bramki i będzie boleć dupa, że tak się śmiali.
0
@Resoviak123 To niezłe zastąpienie Dembele - skrzydłowego XD
35
No cóż. Skoro teraz Dembele wrócił przypakowany, to teraz będzie wyglądać jak Adama Traore po tej kontuzji.