robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kuczek Po prostu tam ma wolną rękę do większości spraw, ma swobodę, a w Barcelonie wchodzili mu goście w garniakach na głowę, którzy nie znali się na rzeczy.
1
@itmustbejoke Nie. Jak Barca będzie wydawać więcej niż zarabia, to cieniutka droga przed nią, bo nie ma dofinansowania od miliarderów, tylko zarabia sama na siebie. Natomiast te FFP w przypadku szejków, to tak sztucznie naciągnięte, bo to ma chronić kluby przed upadkiem, a wiadomo, że ten minus FFP oni w 3 dni zarabiają. Naprawdę, to jest smutne, że uniemożliwiają wejście na wyższy poziom klubom, bo może i było dużo transferów za duże pieniądze, ale klub lepiej prowadzony niż Barca z pewnością. Chodzi o aspekt sportowy, bo jednak jak spojrzysz na FFP, to gorzej finansowo, ale City nie ma tego potencjału finansowego i dopiero zaczyna wchodzić na ten najwyższy potencjał finansowy. Szkoda, że jest to odbierane, bo jeśli tak będzie, to piłka nożna nigdy nie będzie bardzo konkurencyjna i wyrównana.
3
@4drian0 Nikt nikogo nie broni. Przyszedł, to trzeba kibicować by coś grał dobrego, jak będzie miał szansę zagrać w meczu, bo chcę, by Barcelona wygrywała :)
5
No nic, trzeba kibicować nowemu napastnikowi, by pozamykał gęby hala dzieciom i niektórym tutaj. Liczę, że wyjdzie w pierwszym składzie na ligowym. Fatiemu przyda się przerwa mała, bo już nawet z ławki mało daje. Przemęczony chłopak jest.
9
@BarcaInfo -Erling Haaland w tym sezonie LM: 10 goli
-FC Barcelona w tym sezonie LM: 9 goli. [robsesh]
7
@Messibestplayerintheworld No Valencia gra na wyjeździe o ile mi wiadomo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kajtek77 Upamecano też za 60 mln €. Za te 222 mln €, to można by było stworzyć potwora, a nie wypożyczenie do Bayernu.
2
@badej60 a jutro Braithwaite
29
Mnie rozwala jak ludzie piszą, że Werner do Barcy nie pasuje. No to ciekawe jaki napastnik do Barcy pasuje. Chyba takich nie ma na rynku ;). Specjalne wymagania co do napastnika, a jak przychodzi LM, to Roma sobie ciśnie Barce i Liverpool to samo, a ten magiczny napastnik co cofa się po piłkę i rozgrywa nie potrafi trafić nawet w bramkę i przyjąć piłkę tyłem do bramki.
0
@HansLanda Co z tego, że ma jak ma klauzule 60 mln €. Upamecano to samo.
7
No mam nadzieję, że to nie będzie przelicznik minut typu - 6 mln € za 10 minut gry.
3
@escarabajo a on się nie cofa po piłkę? Cofa. Nie schodzi na skrzydło? Od tego są skrzydlowi. On ma grać w polu karnym.
PS. Tego stylu ostatnio nie ma.
1
@escarabajo dobry napastnik poradzi sobie wszędzie. Nie ma czy w Barcelonie czy w Realu. Tzw. Napastnik kompletny.
0
@marcin000019 to co powiedzieć o Barcelonie w LM xd.
0
@Tomek54321 ich własne firmy.
0
@Mario96w ale ich głównym zarobkiem jest co innego.
1
@Mario96w @Tomek54321 prezydentami takiego klubu mogą zostać tylko biznesmeni, którzy mogą pokryć majątkiem swoim część budżetu klubu, by nie upadł. W Barcelonie nie ma prezesa prywatnego. Właścicielami Barcy są socios.
0
@Tomek54321 to nie jest żadne koryto z milionami. Oczywiście, pewnie mu to jakoś w swoim biznesie pomaga, ale on raczej nie zarabia.
2
@etobzyk akurat oni oprocz Messiego nie mają do nic do gadania, ale sama groźba Messiego by starczala.
0
Jakies konferencje o kontach Twitterowych tylko z Barca. Nieźle.
0
@Kurkmen Sprzedali jednego młodzika - Abela Ruiza, by kupić Trincao, który nawet w Barcelonie grać nie będzie.
0
@MontelQ No ma rację. Z jakiej niby paki ich ma dosięgać FFP jeśli oni mają nielimitowany hajs. Np. chciałbym stworzyć nowy klub będąc miliarderem, to musiałbym przeżyć 10 sezonów, by wydawać duże pieniądze, bo mój klub na początku, by nie zarabiał? To jest reguła starych dziadków, by się nie czuli zagrożeni właśnie takimi Szejkami.
0
@macio_944 No tak, na tej na pewno pójdzie cyberpunk...
0
@BarcaInfo Jesteś wspaniały Pep. Nie odchodź z City, tylko buduj tam zespół. W sumie mu się nie dziwię, że nie chce odejść. Ma dobry kontrakt, nikt mu nad głową nie dmucha i chucha, ma wolną rękę do transferów. Pełna swoboda i przejrzystość. Kto by nie chciał pracować w Liverpoolu, albo City teraz? W Barcelonie tak nie ma. Szkoda.
2
@Pewniak Nikt nikogo nie skreśla. Po prostu jakość nie jest adekwatna do ceny transferu. O połowę mniej można mieć równie dobrego napastnika.
0
@Hiacynk No z ligi francuskiej za tanio można wielkie talenty kupić. Przydałby się taki podobny napastnik do Eto'o. Pełna zgoda z tymi transferami za +100. Po co płacić tyle za Martineza jak jest większa szansa, że hajs się utopi, a za tyle można mieć Wernera, Osimhena i do tego jeszcze Upamecano na obronę. Ale oni w ogóle nie myślą. To jest jedna wielka masakra. To jest aż smutne. Tutaj aż się prosi o taki deal Upamecano za 60 mln € + jakiś napastnik za podobny hajs. Werner ma klauzule 60 mln €.
0
@Hushovt Tak jest. Teraz jest wszystko czarno na białym :D
0
@BarcaInfo Niech tam oferują. Chyba ludzie głupi nie są XD.
1
@MesQueUnClub_87 Wiem, ale zawsze Bartek może zarządzić wybory w te lato jeśli obsra galoty.