robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hiacynk football manager
4
@socha O przyszedł ten co psuje zabawę wszystkim. Ponoć, ponoć, nie oficjalnie.
13
Ponoć Braithwaite w wyjściowej XI i już jestem podjarany. Taki tani transfer, a co potrafi chłop.
0
@masq Wpisz sobie w google XD. Pełno tego.
0
@Bykunn dobrze, że to odwołali. Koniec cyrku tych konceptow nowych z kosmosu.
0
@bleble123 zrób to w football managerze, to będzie ciekawie.
4
Czemu ludzie nie wpadną na pomysł kupienia maski gazowej z butlą tlenu, a kupują te maseczki co nic nie dają. No, to coś jest warte 150 zł czy nawet więcej. Nieźle ludzie są dymani na hajs XD.
0
@LuisSalvano Ale z tego co oni grają można się uczyć, podpatrzeć pomysły by być jeszcze lepszym.
14
Napiszę tyle. Za 120 mln za Lautaro, to można mieć Wernera i Aouara. Do tego dokłada się kolejne 60 mln € za sprzedaż zawodników i można wykupić Upamecano. Za 180 mln € można dostać takich zawodników, że to głowa mała. Ci zawodnicy razem wzięci zrobią więcej niż jeden Lautaro za 120 mln €. Oczywiście nie ma gwarancji, że oni chcą grać w Barcelonie, ale wystarczy tylko pomyśleć. Dobrzy zawodnicy wpasują się wszędzie i to nie ważne czy mają DNA Barcy, Realu czy Bayernu.
Nie mogę się doczekać inteligentnych gości na stanowiskach w Barcelonie, a nie by tylko robili transfery za +100 baniek.
2
@arraco Trzeba inteligentnie szukać zawodników. Za 60 mln € jest Werner do wyjęcia.
3
@arraco Nie. Po prostu nie jest wart tych pieniędzy. Za te pieniądze to się oczekuje zawodnika w stylu Neymara, Sterlinga, którzy robią coś z niczego.
0
@eosz stary, zdajesz na C, masz pewno na B prawko, ty chcesz jakieś rady?
1
Czuję większe napięcie i podekscytowanie meczem Realu vs City niż Barcy, bo wiedziałem czego się spodziewać, a tu nie wiadomo. I mecz atrakcyjniejszy będzie.
0
@Darshan1010 to idź i tak zagraj na Chelsea. Oczywiście, że to jest umniejszanie, bo jakby zremisowali, to ludzie by pisali, że są słabi. Chelsea nadal ma klasowych zawodników, a jak widać, na wyjezdzie można przegrać z Bilbao czy Levante.
9
Widzicie, szeroka kadra się przydaje. Przydałby się Malcom, Carles Perez, ale po co Valverde jakiś Malcom. Taką słabą kadrę mamy przez tego trenera.
0
Bayern nawet ładniej gra...
0
@BarcaInfo Nie mamy dobrych pomocników, bo niestety tak zostało to zaplanowane.
0
Po tym meczu Busquetsa i Rakitica nie chce widzieć na oczy. Kolejny mecz Griezmanna, który nie może nic zrobić. Przepłacone razy 10 te 120 mln € za niego. Braithwaite za 18 mln € okaże się bardziej wartościowy. Sprzedać w lato póki coś wart i to teraz nie na żarty. Chłop nic nie ma oprócz dobrego podania i przyjęcia piłki, a nawet tego nie ma.
Ustawić go w środku pola, albo sprzedać. Na rynku są bardziej wartościowi piłkarze za niższą cenę.
3
Griezmann statysta, Rakitic statysta, Busquets statysta, Firpo statysta, Semedo statysta, Vidal na skrzydle. No to wszystko XDD.
3
Czekam z wielką niecierpliwością na odejście Rakitica i Busquetsa.
0
@Lordzi Bo trzeba mieć lepszych pomocników i ruchu z przodu.
1
Wiedziałem, że tak będzie. 0 ruchu. Nowa Barca będzie jak odejdą Rakitic i Busquets. Po pierwszej połowie mam dość i wybiorę teraz raczej własne przyjemności niż katorgę.
1
@KamQiX A główne hasło to tartak?
3
A miały być jakieś niespodzianki? Kogo wy tam oczekiwaliście w składzie? De Bruyne i Bernardo Silve? Może za 2-3 lata się pomoc zmieni na lepsze XD. Teraz trzeba się męczyć.
2
Wiadomo, że bez skrzydłowych zabawy nie ma, ale Fati też nie jest gotowy na LM. Jeszcze ten sezon się przemęczyć i może Dembele będzie zdrowy + przychodzi Trincao.
0
Ich skład nie wygląda mocarnie. Po 3 bramki.
0
@YoungTalents Hehe He he.
0
Ale wy macie spine o matko XD. No tak, co mu się dziwić? Jego ojcem jest Maradona! Po patrzcie tylko na dokonania boiskowe. Kto by tak nie mówił o swoim ojcu, który mijał zawodników jak tyczki i zdobył MŚ? Oszukane, ale zdobył. Wtedy wyszkolenie techniczne i fizyczne było na niższym poziomie niż teraz, ale jednak nie ma drugiego Maradony.
0
@MarioVeB! Ma klauzulę 60 mln. Upamecano to samo.
0
@dontripe Nie wiem, oglądacie najbardziej mainstreamowe seriale z netflia, a potem mówicie, że nie ma co oglądać XD. Na HBO GO jest mnóstwo dobrych seriali. Dolina Krzemowa, Wicedyrektorzy, Mogło być gorzej, Billions i mnóstwo innych. Wymieniłem jedne z moich ulubionych.