1

@Hiacynk football manager

4

@socha O przyszedł ten co psuje zabawę wszystkim. Ponoć, ponoć, nie oficjalnie.

13

Ponoć Braithwaite w wyjściowej XI i już jestem podjarany. Taki tani transfer, a co potrafi chłop.

0

@masq Wpisz sobie w google XD. Pełno tego.

0

@Bykunn dobrze, że to odwołali. Koniec cyrku tych konceptow nowych z kosmosu.

0

@bleble123 zrób to w football managerze, to będzie ciekawie.

4

Czemu ludzie nie wpadną na pomysł kupienia maski gazowej z butlą tlenu, a kupują te maseczki co nic nie dają. No, to coś jest warte 150 zł czy nawet więcej. Nieźle ludzie są dymani na hajs XD.

0

@LuisSalvano Ale z tego co oni grają można się uczyć, podpatrzeć pomysły by być jeszcze lepszym.

14

Napiszę tyle. Za 120 mln za Lautaro, to można mieć Wernera i Aouara. Do tego dokłada się kolejne 60 mln € za sprzedaż zawodników i można wykupić Upamecano. Za 180 mln € można dostać takich zawodników, że to głowa mała. Ci zawodnicy razem wzięci zrobią więcej niż jeden Lautaro za 120 mln €. Oczywiście nie ma gwarancji, że oni chcą grać w Barcelonie, ale wystarczy tylko pomyśleć. Dobrzy zawodnicy wpasują się wszędzie i to nie ważne czy mają DNA Barcy, Realu czy Bayernu.

Nie mogę się doczekać inteligentnych gości na stanowiskach w Barcelonie, a nie by tylko robili transfery za +100 baniek.

2

@arraco Trzeba inteligentnie szukać zawodników. Za 60 mln € jest Werner do wyjęcia.

3

@arraco Nie. Po prostu nie jest wart tych pieniędzy. Za te pieniądze to się oczekuje zawodnika w stylu Neymara, Sterlinga, którzy robią coś z niczego.

0

@eosz stary, zdajesz na C, masz pewno na B prawko, ty chcesz jakieś rady?

1

Czuję większe napięcie i podekscytowanie meczem Realu vs City niż Barcy, bo wiedziałem czego się spodziewać, a tu nie wiadomo. I mecz atrakcyjniejszy będzie.

0

@Darshan1010 to idź i tak zagraj na Chelsea. Oczywiście, że to jest umniejszanie, bo jakby zremisowali, to ludzie by pisali, że są słabi. Chelsea nadal ma klasowych zawodników, a jak widać, na wyjezdzie można przegrać z Bilbao czy Levante.

9

Widzicie, szeroka kadra się przydaje. Przydałby się Malcom, Carles Perez, ale po co Valverde jakiś Malcom. Taką słabą kadrę mamy przez tego trenera.

0

Bayern nawet ładniej gra...

0

@BarcaInfo Nie mamy dobrych pomocników, bo niestety tak zostało to zaplanowane.

0

Po tym meczu Busquetsa i Rakitica nie chce widzieć na oczy. Kolejny mecz Griezmanna, który nie może nic zrobić. Przepłacone razy 10 te 120 mln € za niego. Braithwaite za 18 mln € okaże się bardziej wartościowy. Sprzedać w lato póki coś wart i to teraz nie na żarty. Chłop nic nie ma oprócz dobrego podania i przyjęcia piłki, a nawet tego nie ma.

Ustawić go w środku pola, albo sprzedać. Na rynku są bardziej wartościowi piłkarze za niższą cenę.

3

Griezmann statysta, Rakitic statysta, Busquets statysta, Firpo statysta, Semedo statysta, Vidal na skrzydle. No to wszystko XDD.

3

Czekam z wielką niecierpliwością na odejście Rakitica i Busquetsa.

0

@Lordzi Bo trzeba mieć lepszych pomocników i ruchu z przodu.

1

Wiedziałem, że tak będzie. 0 ruchu. Nowa Barca będzie jak odejdą Rakitic i Busquets. Po pierwszej połowie mam dość i wybiorę teraz raczej własne przyjemności niż katorgę.

1

@KamQiX A główne hasło to tartak?

3

A miały być jakieś niespodzianki? Kogo wy tam oczekiwaliście w składzie? De Bruyne i Bernardo Silve? Może za 2-3 lata się pomoc zmieni na lepsze XD. Teraz trzeba się męczyć.

2

Wiadomo, że bez skrzydłowych zabawy nie ma, ale Fati też nie jest gotowy na LM. Jeszcze ten sezon się przemęczyć i może Dembele będzie zdrowy + przychodzi Trincao.

0

Ich skład nie wygląda mocarnie. Po 3 bramki.

0

@YoungTalents Hehe He he.

0

Ale wy macie spine o matko XD. No tak, co mu się dziwić? Jego ojcem jest Maradona! Po patrzcie tylko na dokonania boiskowe. Kto by tak nie mówił o swoim ojcu, który mijał zawodników jak tyczki i zdobył MŚ? Oszukane, ale zdobył. Wtedy wyszkolenie techniczne i fizyczne było na niższym poziomie niż teraz, ale jednak nie ma drugiego Maradony.

0

@MarioVeB! Ma klauzulę 60 mln. Upamecano to samo.

0

@dontripe Nie wiem, oglądacie najbardziej mainstreamowe seriale z netflia, a potem mówicie, że nie ma co oglądać XD. Na HBO GO jest mnóstwo dobrych seriali. Dolina Krzemowa, Wicedyrektorzy, Mogło być gorzej, Billions i mnóstwo innych. Wymieniłem jedne z moich ulubionych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?