0

@Jakchcesz Postawił na Roberto, bo Semedo ma problemy zdrowotne.

0

Za mało ryzykownych piłek od pomocników i ofensywnych wejść z piłka.

0

Już mnie męczy te wymieniane zawodników. Potem Lautaro po roku wymienią na kogoś innego. Jak samochody w leasingu normalnie. Brak w ogóle planu w Barcelonie. Valverde zanim wszedł do składu Realu, to trochę pobyl w Realu na ławce i trybunach. Przypominam, Barca mogła go mieć, ale żałowała kasy. Real ma plan, Barca nie. Bartomeu to ma szczęście, że Messi i Suarez tyle ciągnęli ten wózek, bo z Barca byłoby słabo

2

te FFP ma jakikolwiek sens jeśli chodzi o takie kluby jak City, PSG? Skoro je złamali, to jak mają płacić takie kary? W jeszcze większe finansowe problemy mogą wpaść. A jak chcą tak chronić kluby przed upadkiem i by rywalizacja nie była zaburzona, była bardziej widowiskowa to czemu wykluczają ich z rozgrywek zamiast dać bana na transfery? No ja czegoś nie rozumiem. Wolę oglądać City w LM, które łamie te zasady niż jakieś Sheffield.

0

@BarcaInfo Oczywiście, Alba nic nie ma z tym wspólnego, ale gwiazdka pierwszego planu musi coś zawsze robić.

0

@beznicku1000 W nim samym problem? Człowiek nie może wiecznie wygrywać. Ktoś musi przegrać, ktoś wygrać. Czasem nie daje się rady, jest się bezradnym i tyle czy brakuje szczęścia. Każdy patrzy tylko na Guardiole - o ten to LM nie potrafi wygrać! A który trener potrafi? Zidane, bo miał mega farta z sędziami?

0

@LuisSalvano i tak jak Coutinho i Griezmann. Czy LM to wyznacznik czegoś?

0

@Hiacynk nie współwłaścicielem, a wlascicielem. Szejk, który prowadzi PSG jest właścicielem beIN Sports

2

@beznicku1000 nie było w ogóle potencjału. Tam był syf. Nikt nie wierzył w szkółkę i drugi zespół wtedy. On zrobił tam rewolucję. Powywalal najsłabszych i tych co nie umieli się prowadzić. Poczytaj trochę.

0

@HansLanda No na takim minusie są, że oni na ten cały minus FFP zarabiają przez 3 dni XD.

0

@HansLanda @Pewniak Chyba sobie jaja robicie XD. Za 2 razy mniejsze pieniądze zbudowali lepszą kadrę niż Barca. Różnica jest taka, że nie mają Messiego.

3

Szkoda. Liga Mistrzów trochę straci. Co by nie mówić, to spotkania grupowe są nadal nudne. No i City to świetnie zarządzany klub. Niemożliwe jest, by upadli.

1

@Azi No i patrz jak się to potoczyło. Janiama grał sobie z Kloppem, on trenuje Liverpool, zarabia miliony i jest uznawany za najlepszego trenera na świecie, a Janiama uczy 13 latków, że cała sytuacja, to nie wina trenera, a zarządu.

1

Nowy album $UICIDEBOY$. Nie wiem czy ktoś słucha, ale to jest hit.


1

@Nano22 @Nano22 Może taktyka do graczy rezerwowych bardziej pasowała niż do składu podstawowego. Chyba jest wyższe ryzyko kontuzji jak ktoś ma 60% kondycji. Tak, istnieje znajomość taktyki przez piłkarzy. Masz tam wskaźnik, ale to nie wpływa aż tak bardzo na rozgrywkę.

@JimMorrisonFCB Ty chyba jesteś doświadczonym graczem FM'a. Gram sobie pierwszy sezon Arsenalem i Aubameyang w 11 meczach zapakował 21 goli i w tym 6 w jednym meczu. Kosmos. To jest jakiś skrypt, że Auba takim kotem jest czy mam się cieszyć, że dobrze ustawiłem zespół :D? Ostatnio tak miałem w FM 19 jak Dolberg pakował wszystko jak leci do siatki w Ajaxie.

8

Jak ten Rey Manaj jakimś cudem wejdzie na boisko i dobrze mu pójdzie, to znowu wyjdzie nieziemskie planowanie naszego zarządu ;p. Wydawać 10 mln €, a w rezerwach może siedzieć znacznie lepszy lub o tym samym poziomie zawodnik. Co by nie mówić, te 10 mln €, to kupa kasy, zawsze to można przeznaczyć na pensję roczną bardzo dobrego zawodnika, a nam by się przydał dobry transfer do tego tartaku (do linii pomocy) .

PS. Na białej myślą, że Barca upadnie finansowo, i że nie mamy wymiany pokoleniowej XDDD. Bo oni mają, nakupowanych 20 młodzików jak Chelsea i myślą, że każdy się u nich sprawdzi, a do Barcy nikt nie dołączy. Móżdżki mrówki.

0

@messi564 Problem leży w obronie Barcelony. Barca traci za dużo bramek. Puig w pierwszym składzie, to za duże ryzyko z tą obroną parodystów. Ale racja, na ławkę, by się przydał.

1

@cules100pro @koksik2700 Lautaro - 2193 minuty, 16 bramek 4 asysty, 28 występów.

Milik - 1412 minut, 12 bramek, 19 występów.

Fakty.

3

A niech Real bierze tego Lautaro. My weźmiemy Wernera lub kogoś innego. Cały czas pokazują się nowi gracze do kupna, a Werner wcale gorszy nie jest.

Ba! Milika w Barcelonie prędzej bym widział niż Lautaro, a byłby 5 razy tańszy i w kupnie i w pensji. Suarez jak przychodził do Barcy, to niszczył statystykami... Neymar to samo, a teraz Barca ściąga napastników po 100 mln €, którzy nawet nie wychodzą z 20 bramek w sezonie.

11

@amanter Gola Realowi strzelił i objeżdżał Marcelo. Robił trochę zamieszania, czyli to co z trudem przychodzi większości naszym zawodnikom.

2

@PatrykBarcelona Tak naprawdę, to nic nie jest rzetelne. Nawet newsy w internecie. Musisz sam użyć mózgu.

8

@Kengo Bardzo szkoda Malcoma. Za Setiena ładnie, by śmigał pewnie.

1

@PatrykBarcelona Śmieszy mnie wasza logika wyliczania pieniędzy na transfery XD.

0

@mekston Mbappe będzie grał w Barcelonie.

0

@PatrykBarcelona Bzdury. Przypominam, że nawet Dembele jeszcze nie jest spłacony, a co dopiero Coutinho. Barca jeszcze ma kredyt na Griezmanna, który się słabo spłaca.

0

@BarcaInfo Nazwiska, które nie pojawiły się w mediach. Ciekawe.

1

@Commando Poczekaj na mecz. Będziesz narzekał, że serwery nie działają.

0

@masakrator05 Startować tak od razu na pewniaka i spytać się czy gdzie wyjdzie to nie ma sensu. No powiem ci, ciężkie zadanie. Po prostu rozmawiaj z nią, uśmiechaj się, śmieszkuj i zobacz co to będzie, bo tak od razu z buta, to małe szanse na powodzenie.

0

@LuisSalvano Nikt nie da za niego 50 mln €. To jest biznes, który im się nie opłaci. Na odejściu Dembele Barca może stracić więcej. Te jego 2 lata kontraktu to jakieś 28 mln € pensji. Jeśli teraz odejdzie za 20-50 mln € i nagle zacznie błyszczeć, to każdy będzie pluł sobie w brodę.

Nie opłaca się. Lepiej zaryzykować i go zostawić. Zwłaszcza, że mało jest skrzydłowych z takimi umiejętnościami lub przewyższającymi. Sancho, Neymar, a tak to trzeba będzie jakiegoś młodzika kupić.

3

@LuisSalvano Nie jego odejście, a sposób w jaki to zrobił. Jestem ciekaw czy jak w twojej firmie twój prawie najlepszy pracownik podpisałby kontrakt z mega premią, a potem wpłacił klauzule i potem podał do sądu, to ciekawe czy ty chciałbyś go widzieć na oczy. Dembele zostanie do końca kontraktu i tyle. Teraz tak czy siak więcej Barca straci na jego odejściu niż pozostaniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?