robsesh
Dołączył/a: styczeń 2018
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Janiama Tobie podoba się bardziej futbol Valverde i Simeone, a nam ofensywny futbol. Co z tego, że wygrywali 4:2 po 3 bramkach Suareza czy Messiego jak panikowali pod własną bramką czy gra była strasznie wolna, a pomocnicy byli ciągle objezdzani. Mi się podoba jak rozgrywają i wychodzą spod pressingu. Można na to patrzeć, a nie długie podanie Ter Stegena i gol.
1
@itmustbejoke Jak student, to się w kinie jakimś zatrudnij. Tam tylko studenci pracują, a jeszcze dostaniesz mega zniżkę na wszystko.
18
Prawdziwy trener Barcy, to taki, który potrafi wymieszać młodość z doświadczeniem. Już Puig zaliczył minuty w pierwszym meczu Setiena. U Valverde dopiero grał w PK. Cieszą te minuty. Po co kupować na ławkę przecietniakow jak można w swojego zainwestować. A to dopiero początek. Jeszcze wróci De Jong, który potrafi się ruszać, Arthur po kontuzji wraca i może Dembele sie nie połamie. Będzie pole do popisu. Tym bardziej jak wróci Suarez.
1
@IronSanHybrid XD! Parodia. Co ten Valverde zrobił z Barca. Masakra.
2
Jak stwarzać sytuacje jak w środku graja Rakitic z Vidalem. Kiedyś nawet Toure potrafił dryblować, a ta pomoc jest statyczna. Nie wierzę jak klub zaniedbal tę linię.
0
@ShawnC grał Messi w kosmicznej formie.
11
@Janiama jedna ze słabszych? Piłka fajnie chodzi, w końcu nie panikuja. Brakuje tylko wykonawców typu De Bruyne za Rakitica ;)
2
Gramy w 10 z Rakiticem... Tak było prawie zawsze. Roma, Liverpool... Niech wpuszcza Puiga i pokaże jak się gra.
11
Najważniejsze to Ansu Fati na skrzydle. Nie zapominajmy ile on ma lat, bo chyba widok 17 latka w składzie Barcy przyzwyczaił każdego już. Jestem ciekaw co ogarnie Setien jak wróci Suarez, a Dembele się nie połamie.
13
Dobry skład. Setien chce zobaczyć na własne oczy jak Rakitic podaje do tyłu, bo pewno oglądając w TV nie mógł uwierzyć, że tak można grać.
0
@ViscaBarca123 Miał być jakiś mega talent sprowadzony, a kupili jakiegoś Ramosa.
1
@MESSIah16 czytałeś do końca? Takie męczenie buły się bierze ze złej gry. Powiedział, że kibice i tak będą zadowoleni, ale on dalej będzie nad tym pracował :)
0
@Rudi35 mnie tam jara kalistenika. Ogrom siły przy wcale nie dużej łapie.
3
Widać, że Setien korzysta z treningów Barcy pełnymi garściami. Po prostu wielki fan piłki nożnej. Bo kto nie chciałby pograć w dziadka z piłkarzami Barcy? Nawet w środku pobiegać byłoby spoko.
19
Rap Eminema to jest coś wspaniałego. Tyle rymów, taki czysty ten rap. Już drugiego takiego nie będzie raczej. To jest coś jak Messi w piłce nożnej.
13
@FafitFCB Za to Rakitic i Busquets spełniają jak objeżdżali ich zawodnicy Romy nawet XD.
0
@alianta2 Nie, do tego modelu rozrząd i robocizna wychodzi 1500 zł. Pewno 10 lat temu tyle kosztowało, ale słyszałem, że do Audi A6 C6 3.0 quattro wymiana rozrządu, to gdzieś z 10 tyś.
A jeśli masz rację, to i tak dostałem gwarancję na całe życie rozrządu. 120 tyś km. więc jak się rozpadnie, to pokryją koszty wymiany silnika. :D
0
@ShawnC Wiem, nie musisz mi tego tłumaczyć. Na pewno bylby wartosciowym zmiennikiem, ale niech to będzie już historia.
2
@Chwytliwy a tu cyk, w końcu transfer bez echa do Barcy. Ostatnio Malcom był cichym transferem, ale nie wypał.
1
@KamQiX Audi A6 2.0 tdi, 2008r.
Wszystko mnie kosztowało 25800 zł. Auto za 21000 zł., dokumenty 2000 i serwis 2800.
@Xavyol Tak
5
@Azi Byłem na serwisie tym Audi A6. Stało tam 2 dni na wymianie wszystkich filtrów, olejów i rozrządu i kosztowało mnie to 2800 zł. Dowiedziałem się, że olej w skrzyni biegów nie był wymieniany od nowości samochodu czyli przez 270000 tyś. km i była wycięta dziura w osłonie, bo jakiemuś wiatrakowi nie chciało się ściągać przy wymianie oleju.
Tak to samochód jeździ bez problemow i się nie rozpada. Także warto ściągać samochody z Holandii, bo chociaz wiesz, że auto nie było spawane. To nie będzie mój ostatni zakup tam.
Pewno cię to nie obchodzi, ale podzielę się swoim doświadczeniem. Może kogos przekonam do zakupu tam auta. Tylko problem to kogoś znaleźć, by stamtąd ściągnął samochód jakiś, ale widziałem Polaków z lawetami.
4
@IronSanHybrid Raczej jestem zainteresowany tym co Setien wyciągnie z Semedo, bo nie wiadomo jaki w nim jest potencjał po kadencji Valverde.
0
@Beztroskii Eminem nie potrafi sobie bitów dobrać? Stary, widać, że nie słuchałeś większości jego rapów. Trafiają się i te słabe, co kto lubi, ale te jego ciągłe rymowanie to miód na uszy.
1
@Terrored jak chcesz technikę, rymy i tekst na najwyższym poziomie, to posłuchaj Eminema.
0
Komentarze pod tym filmem rozwalają system :D
1
@palindrom1 To jest raper, ale bawi się muzyką i coś tam pomiesza różne gatunki. Jest to bardzo ciekawe i dla osoby, której znudził się normalny rap czy muzyka.
2
@Colon Jak muzyka taneczna to nie może tego zabraknąć :P (XD)
20
Jakoś żywiej wyglądają ci zawodnicy. Zaraz się okaże, że Griezmann wejdzie na kosmiczny poziom. Cmon, kosztował 100 mln €. On nie może być takim przeciętniakiem. Setien wprowadzi grę kombinacyjną i od razu lepiej będzie wyglądać. Może zacznie też coś dryblować.
0
@bixmix są takie dresy z Nike, ale kosztują 100€. Także już wolę kupić zwykłe.
0
@IronSanHybrid Bartra nie zrobił tego co Fede Valverde.