0

@darek60 Dokładnie.

7

Jakbym w pracy po zawaleniu roboty dostawał 2 dni wolnego, to tak samo bym wyciągał wnioski jak oni. Nie ma to jak Arteta, dodatkowy trening w święta i szybko, by wnioski wyciągnęli.

0

@Cochise bo zarząd nie ma kasy, by spłacić trenera.

0

@Janiama oczywiście, że wtedy Barca się cofnela, bo stracili piłkę na połowie, a nie pod bramką Atletico.

0

@Cochise złe zmiany. Rakitic, a na ławce Fati czy Perez?

1

@IronSanHybrid haha :D

3

@Janiama dziś tak nie było. Tracąc te 2 bramki nic nie robili.

1

@szela1899 trzeba, inaczej kończysz bezjajecznie jak Barca. :)

28

szkoda, że Valverde po drodze zmarnował Malcoma, Coutinho, Digne, a teraz marnuje De Jonga, Griezmanna i Firpo. Na upartego można dopisać Puiga czy Alene. Alena już dziś powiedział prawdę o tym trenerze.

@MarioVeB! @Rewolucja123 @barteq

@masq @IronSanHybrid XD!

1

@Suzu 5 lat temu też bym czyms rzucił. Teraz jestem wkurzony i z tych emocji musiałem po kebsa zadzwonić.

2

To co, lecimy po następną kompromitacje?

I na nowy sezon trzeba sprzedać zawodników, Rakitica i Albe. Alba stoczył się psychicznie. Taki ktoś jak on nie ma prawa wychodzić na boisko w Barcelonie. Bramka na remis to jego wina.

Czy mi szkoda Valverde jak go zwolnią? Trochę tak, trochę nie, no bo jak ma się takich zawodników... A nie, to jego wina, bo zawsze może ich odstawić, a on brnął ciągle w ślepą uliczkę. Chłop ma więcej kasy niż my i zawalił wizerunek Barcy przez 3 lata. Od totalnych zwycięzców do frajerów. Masakra. Ciężko się patrzy na taką Barce. Nie takim ludziom zacząłem kibicować. Kibicowałem nieustraszonym, a teraz oni wyglądają jak panienki.

21

Najgorszy trener w historii Barcy. 4 kompromitacje.

7

I jak ma nie być Kompromitacji?? Wypad Valverde z klubu!!!!! To była ostatnia twoja szansa. Wypad!!!

4

Kolejna kompromitacja. Ten trener jutro ma nie być trenerem Barcy.

0

@Witekk10 Jakie narzekanie. To jest fakt.

2

Większe emocje podczas przerwy meczu niż na samym meczu. Jaka tragedia, o ja XD

2

Nie rozumiem czemu Griezmann dalej gra na skrzydle. Już tam wolałem oglądać Malcoma, a teraz wolałbym, by grał tam Perez. Puig by tam gorzej nawet nie zagrał.

0

@Jakchcesz Nie mordują, ale wejdź sobie na jakiś serwer CSGO, LOL czy innej gry i zobaczysz o czym piszę. Być może to kwestia technologi, że kiedyś takich ludzi się nie znało, ale byli zawsze...

2

Za 3-5 lat może nie być Messiego, ale chociaż Barca będzie lepiej grała, bo na razie to oni nie potrafią wykorzystać obecność Messiego. Lucho to zrobił, potem pech z sędziami i się skończyło. Valverde nic nie zrobił, a nawet ośmieszył Barce. Teraz czas na innego trenera.

0

Ja już nie mogę się patrzeć na te nazwiska w Barcelonie.

0

@Jakchcesz Jest sens. Teraz dzieci to degeneraci, którzy krzyczą do mikrofonu i nie odczuwają z tego żadnej radości. Wtedy spin nie było.

4

@MarioVeB! Szybki jesteś.

0

@barteq mecz z Realem nie jest skomplikowany taktycznie. Co ty piszesz gościu. Taktycznie by cię rozpracowal trener z 3 ligi hiszpańskiej, a co dopiero goście z Realu.

0

@macio_944 mogliby zrobić assasina w przyszłości. A jak nie to z chęcią bym zagrał w czasie podbojów rzymskich.

0

@Colon



Ma dobre muzyki. Większość go nie zna.

0

Ich nawet nie powinno być. Lepiej dla Barcy, będzie kogo ośmieszyć ;)

0

@Striker Jak laptop za 4000 zł ma wydajność komputera za 2500 zł. Wiem, bo sam grałem na takim laptopie :) Racja, laptop za 16000 jest lepszy niż mój komputer.

0

@JohnA @Rokita Podstawka chłodząca nie wystarczy. Laptop nie jest do gier.

0

@BarcaInfo Raczej dostał zły adres.

0

Zwykła polityczna gadka. Ma być wojna, a ziomek gada o niezwykłych umiejętnościach wojskowych. No na pewno tak się wojnę zaczyna :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?