O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Chelsea FC, Cleveland Cavaliers
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 809
  • Liczba komentarzy 7906
  • Polecenia 28163

Komentarze

2

@don'T.R.I.P.e, @Kajtek77 Zgadzam się. Można władować największe pieniądze w infrastrukturę, ale bez odpowiedniego podejścia to nic nie da. Poza tym nie sądzę, żeby za mojego życia polskie kluby stały się marzeniem młodych zawodników. :)

32

Słowa premiera Morawieckiego na temat projektów, dzięki którym młodzi piłkarze mają marzyć o Białymstoku czy innym mieście, a nie Manchesterze, Madrycie czy Barcelonie są tak absurdalne, że mogą trafić do osób, które o piłce nie mają zielonego pojęcia. Panie premierze, najpierw doprowadźmy do sytuacji, w których polskie kluby nie będą się kompromitowały w europejskich pucharach, bo zaraz będziemy przegrywać z klubami z San Marino czy Watykanu.

1

@Jaca27 Obiektywnie trzeba przyznać, że Liverpool zasłużył na mistrzostwo i tyle. Gratulacje. :D

19

Nie wiem czy niektórzy to poważnie piszą o Liverpoolu? Meczu nie oglądałem, ale według mnie to The Reds chcieliby przegrać i 20:0 pod warunkiem, że będą mieli mistrzostwo po tak długim czasie. Dla nich liga się skończyła. Poza tym City jest świetną drużyną, a każdemu może się zdarzyć beznadziejny mecz. Liverpool ma 20 punktów przewagi. To chyba świadczy o tym kto rozjechał Premier League.

0

@LuisSalvano Wszystkiego dobrego z okazji zbliżającego się ślubu. :)

Zobacz wszystkie

152

Podobno N'Zonzi poprosił kilku kolegów, by dali potrzymać puchar Kante, ponieważ ten jest zbyt cichy i nieśmiały i sam nie był w stanie poprosić. :)

116

Psa nie ma. Chyba, że zdjęcie robi. :D

115

Ja to bym na mecze Barcy czekał, nawet jakby na ławce siedział Diego Simeone czy Antonio Conte. Ostatni mecz o stawkę graliśmy 25 maja, czyli prawie 3 miesiące temu, więc ja z ogromną niecierpliwością czekam na nasze mecze. Mam nadzieję i mocno w to wierzę, że doskonale zaczniemy sezon. :)

103

Kuba Błaszczykowski podpisał kontrakt z Wisłą do czerwca 2019 roku. Ma zarabiać miesięcznie 500 złotych, a to ma iść i tak na bilety dla dzieci z domów dziecka. Wielki gest. Brawo Kuba. :)

103

Nie wiemy jakie to są powody, ale życzę Luisowi Enrique wszystkiego dobrego.