- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1894 Culés
Gorące dyskusje
Roobo
6
Jest to niebywały skandal , jeśli to prawda.SAFE miało być projektem który pozwoli nam się... » Czytaj dalej
62 odpowiedzi
Arkon
4
Mam do Was specyficzne pytanie. Jesteście zwolennikami obecnej koalicji, ale musicie zagłosować... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Roobo
10
Wstawię tu dla wszystkich bo tam pewnie zginie nagranie w poście.Rzeczniczka do spraw SAFE mówi... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1894 Culés
4
Aż mi się słabo robi jak sobie pomyślę, że Barca ściągnie do napadu dziadka za 10 mln € na 3 miesiące XD. Istne show zarządzania. To będzie 3 mln € za każde 10 minut na boisku.
1
@robsesh Myślę, że dużo pogra przy tej ubogiej obsadzie ataku.
0
@robsesh Co Ty byś zrobił w takiej sytuacji?
3
@robsesh A mi się słabo robi jak widzę 17 letnie dziecko na LS które odbija się jak ping pong od każdego obrońcy rywali... Fati jest dobry, ale on jest tylko dobry i ma tylko 17 lat... To nie jest przeciwnik dla topowego obrońcy ;/
Ja też bym nikogo nie kupował ale moim zdaniem powinniśmy grać 4-4-2. Grizi i Leo z przodu. Busquets, de Jong, Arthur i Vidal w pomocy.
0
@robsesh To chyba wyjdzie z tym przelicznikiem podobnie do Dembele xd
0
@robsesh mam to samo uczucie XD