- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1443 Culés
Gorące dyskusje
Safrani
47
Sejm przegłosował projekt ustawy ws. zakazu patostreamingu. Projekt zakłada kryminalizację... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Safrani
4
Cześć OskiZ okazji rozpoczęcia Mistrzostw Świata w Piłce nożnej mam do Ciebie dwa pytania. 1.... » Czytaj dalej
20 odpowiedzi
Michu94
3
Japrdl, real sobie działa po cichu z transferami, a my zostaliśmy i prawdopodobnie, zostaniemy z... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1443 Culés
0
Patrząc na to jak grał Bayern za kadencji Kovaca, a jak teraz spisuje się pod batutą Flicka, można stwierdzić, że ten pierwszy był przeciętnym trenerem. Monachijczycy, owszem, mają gorsze momenty, ale teraz są o wiele silniejszym zespołem, ich gra jest poukładana. Co ciekawe, wiele zmieniło się także od chwili odsunięcia Coutinho od pierwszego składu, a powrotu do łask Mullera. Zarówno Ernesto jak i Niko z uporem maniaka stawiali na Brazylijczyka. U Valverde grał głównie jako lewy napastnik/fałszywy skrzydłowy, zaś już Kovac wystawiał go na pozycji "10", gdzie miał kreować grę i dysponował sporą przestrzenią. Konkretnie coś jest nie tak z tym piłkarzem. Najwyraźniej Klopp potrafił znaleźć mu miejsce na boisku, bo i w Barcelonie, i w Bayernie poza pojedynczymi meczami i przebłyskami jest mało widoczny, nie wyróżnia się niczym szczególnym poza atomowymi strzałami z dystansu.
0
@Cochise po odejsci coutinho liverpool zaczal grac lepiej. 140 baniek za tego gagatka :d
0
@Cochise A znane nazwisko to jakiś wyznacznik umiejętności? Sam Guardiola powiedział, że jest dużo trenerów, którzy nie trenują dobrych zespołów, albo nie są znani.
3
@robsesh Możesz rozwinąć myśl? Przyznam, że nie rozumiem, do którego fragmentu mojej wypowiedzi się odnosisz.