O sobie

  • Zainteresowania Motoryzacja , Piłka Nożna , Muzyka.
  • Ulubiony zawodnik Messi Ronaldinho Iniesta Neymar
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 3548
  • Liczba komentarzy 12458
  • Polecenia 48659

Komentarze

0

@mrboom znam to uczucie hehehe :)

0

Praktycznie dekada , kuzwa praktycznie 10 lat bez zwycięstwa w LM ale ten czas leci. Właściwie co nam jako kibicom tej drużyny daje to , że jesteśmy klubem socios ? Według mnie strata czasu bo lata lecą a my wciąż bez trofeum w największych rozgrywkach , ba jeszcze tyle wstydu ile Barcelona się najadla w LM to tylko kibicie Barcy wiedzą. Sprzedać te 40 % czy tam ile i przestać płakać z tym klubem socios.

0

@Malcom zwykła gra agenta Daviesa na podbicie pensji jego w Realu Madryt.

9

@Emhyr oby oby , największy plus to że Hansi w swoim sztabie ma naprawdę konkretnych ludzi od przygotowania fizycznego.

1

Szwed się na nas wypiął.


Zobacz wszystkie

223

"Beze mnie, Barcelona byłaby tym samym klubem. Ja bez Barcelony byłbym nikim..." - Lionel Messi

Klasa ;)

145

"Valverde jest jak orkiestra na Titanicu. Zbliża się tragedia, a on swoje gra dalej"

Święta prawda;)

143

Wczoraj o 16.30 na świat przyszlo moje pierwsze dziecko :) nowy cule o imieniu Marcel ! Niesamowite przeżycie :) pozdrawiam całą La Ramble !

137


Przychodzi stara babcia do centralnego banku i chce wpłacić 5 Milionów Euro na książeczkę. Ale chodzi o tyle pieniędzy, wiec chce tylko osobiście rozmawiać z naczelnym dyrektorem. Dyrektor pyta, w jaki sposób babcia doszła do takiej sumy. Babcia mówi:
-Przez zakłady.
-Jak to przez zakłady?
-No tak zakładam się z ludźmi o rożne sprawy. Mogę się z panem założyć o 10 tys. ze pan ma kwadratowe jajka. Dyrektor śmieje się i przyjmuje zakład (chodzi przecież o duża sumę, on wie dokładnie ze nie ma kwadratowych jajek). Babcia mówi, ponieważ chodzi o dużo pieniędzy, przyjdę jutro o 10 z moim adwokatem i wtedy stwierdzimy kto zakład wygrał.
Dyrektor banku centralnego nie śpi cala noc, sprawdza kształt jajek no i jest przekonany ze są okrągłe.
Następnego dnia przychodzi babcia z adwokatem, dyrektor ściąga spodnie. Babcia mówi, przepraszam, ale chodzi o tyle pieniędzy, musiałabym jajka wziąć do ręki, żeby się przekonać, czy naprawdę nie są kwadratowe. Dyrektor zgadza się (chodzi przecież o duża sumę). W chwili adwokat babci zaczyna tłuc głowa o ścianę.
Dyrektor banku pyta:
-co się dzieje z pani adwokatem?
-Ach, nic, ja się z nim założyłam o 50 tys. ze dziś rano o 10-tej będę trzymała w ręku jaja dyrektora banku centralnego .

137

"Pewien człowiek, zanim umarł, powiedział do swojego syna: „ To jest zegarek, który podarował mi twój dziadek. Ma ponad 200 lat. Zanim Ci go dam, proszę, żebyś go wziął i poszedł z nim do pierwszego lepszego lombardu. Powiedz, że chcemy go sprzedać i spytaj, ile za niego mogą zapłacić.”

Syn za namową ojca poszedł z zegarkiem i już po kilkunastu minutach był z powrotem, mówiąc:

„Oferują za niego 10 dolarów, bo jest stary i mocno zniszczony.” Ojciec poprosił syna, żeby tym razem wziął zegarek i poszedł do pierwszego lepszego zegarmistrza.

Syn wrócił po godzinie, mówiąc: „Zegarmistrz zaproponował 20 dolarów za zegarek, ojcze.”

Ojciec ponownie zwrócił się do syna: „Weź ten zegarek i podejdź do pierwszej napotkanej osoby na ulicy i spytaj, za ile kupi go od Ciebie.”

Syn wrócił po 10 minutach i mówi: „Nikt nie chciał go kupić, dopiero któraś z kolei napotkana osoba zaoferowała 5 dolarów.”

„Pójdź do muzeum i pokaż im ten zegarek” - powiedział ojciec. Po kilku godzinach syn wraca rozradowany. „Zaoferowali milion dolarów za ten zegarek. Powiedzieli, że to prawdziwe arcydzieło. Jak to w ogóle możliwe ?”

Ojciec odpowiedział: „Chciałem, żebyś wiedział, że właściwe miejsce i właściwi ludzie docenią Twoją prawdziwą wartość. Dlatego nie pojawiaj się w niewłaściwych miejscach i nie denerwuj się, kiedy zostaniesz potraktowany jak śmieć. Ci, którzy poznają się na Twojej wartości, będą Cię zawsze cenić. Dlatego nigdy nie zostawaj w miejscu i wśród ludzi, którzy nie widzą Twojej wartości.

Media

Sonda

Czy Barcelona powinna pożegnać się z Frenkiem de Jongiem?