pt9

4

@MesQueUnClub_87 Real goni wychowanków za kasiorę a źle raczej na tym nie wychodzą. Aby budować drużynę za kasę to trzeba ją mieć najpierw. Jeśli sprzedaż za 200 mln pomogłaby nam zaprzestania babrania w gównie transferowym i płacowym to jak najbardziej sprzedać (chociaż nikt tyle oczywiście nigdy nie da za 16 latka)

pt9

1

@Rl9k1nG Wszystko zależy od wojny, jak będzie wyglądać itp. Może się okazać że moja branża będzie przydatna w czasie wojny i nie zaciągną mnie do wojska. Gdy wybuchnie nagle i niespodziewanie to i tak nie zdąży się uciec. Niemniej mam w planie w ciągu następnych lat odłożyć tyle aby zakupić jakąś nieruchomość w razie nagłych przypadków. Zawsze mam opcję uciec do rodziny w Kongo ale wolałbym chyba zostać na wojnie niż tam mieszkać i żyć - 2 tygodnie pobytu w Kongo mi wystarczyło na całe życie

pt9

1

@Rl9k1nG Pytanie gdzie uciec mając tylko polskie obywatelstwo.

pt9

1

Nie mogę się doczekać tańca Lewego przy wykonywaniu karnego. Zawał murowany

pt9

2

Lewandowski gra jak typowy center starej szkoły koszykarskiej. Dostaje piłkę i od razu ustawia się tyłem do bramki

pt9

0

Brytyjskie Wyspy Dziewicze wygrały po serii rzutów karnych i zaciętym meczu z Wyspami Dziewiczymi Stanów Zjednoczonych. Po 120 minutach było 0:0

pt9

4

pt9

1

@Derean Nigdy chyba nie widziałem naszej Repki aby coś poklepali w pomocy. Cały czas padlina od 30 lat I szarpane granie

pt9

2

@Rust_Cohle Dokładnie, denerwują mnie te flagi "Warszawa"

pt9

0

Za którymi dziewicami dziś jesteście?
https://www.flashscore.pl/mecz/zccPMD1U/#/szczegoly-meczu

pt9

1

@MessiForeverTheBest Książki nie czytałem ale dla mnie również Diuna 1>Diuna 2

pt9

5

Przyjemne oranie Stanowskiego po gówno gazecie która uważana jest za poważną. Faktycznie wystawili samobója

pt9

0

@clyde Rainbow Six Siege łatwe jest do ogarnięcia dla nowych graczy? Sam suzkam czegoś do pogrania z kumplami?

pt9

0

@barcowy1899 Tak, zawsze były

pt9

2

@RomanHoffer Ja nie znoszę koszenia, godzina wyjęta z życia gdzie jest ładna pogoda i można porobić coś fajniejszego. Poważnie zastanawiam się nad robotem koszącym

pt9

1

@Zoker Będzie pasowal wybornie. Wystarczy ściągnąć do niego topowych LS, PS, ŚPD, PO, LO i ŚP

pt9

1

@MesQueUnClub_87 HBO od wielu wielu lat zaczęło dyskretnie ten proceder jednak nie przeszkadzało to bo seriale były świetne. W przypadku Netfkixa jest to bardzo nachalne ale nie widać się z tym często jakość.

@Kidd Czyli warto się zmusić? Po połowie odcinka się tak zanudziłem że wyłączyłem. Mam też problem jak widzę na ekranie azjatów i ten język

pt9

1

@QQL5 Nie ma nic przyjemniejszego na świecie niż styk stópką rano z ciepłą kaflą nie mniej trzeba rezygnować z tego i się hartować by przetrwać jak będzie wojna

pt9

0

@QQL5 To co to za sredniowieczne ogrzewanie? Ja właśnie montowałem ogrzewanie pod aplikacje by z automatu o 5 rano tak mi grzało by w łazience była ciepła podłoga

pt9

3

@Popitek12 Ścierwojad

pt9

0

@Kamiloza91
Bardzo przyjemny, typowy styl Guya. Przerysowany, gangsterski i zabawny. Nie mogę uwierzyć że rolę kobieca gra Effy ze Skinsow. Kompletnie jej nie poznałem

pt9

0

@TR3YWAY Alves w końcu włożył czy tylko macał?

pt9

0

@qbuteq W półce cenowej falgowce Androida też będą działać elegancko. Ja zresztą miałem Ipada i po 3-4 latach cięło okrutnie

pt9

1

@Michael24 a dziennikarze którzy w tv bluzgali, robili propagandę czy inne głupstwa stołków się trzymają

pt9

0

@MessiForeverTheBest Może źle określiłem ale w skrócie aby tak na prawdę zrozumieć chemię to należy poznać fizykę i mechanizmy jakie zachodzą od samych podstaw a w szkole czy na studiach spłaszczają temat gdzie jest masa wyjątków, wykluczeń które wydają się nielogiczne.

pt9

5

@Pedri16Future City na pewno się zgodzi na darmowe wypożyczenie bo lubią Barce

pt9

6

@MessiForeverTheBest Chemia jest nielogiczna :D (studiowałem na wydziale chemicznym)

Matematyka jest podstawą w wielu przedmiotach i dziedzinach i się zgadzam że to królowa nauk

pt9

0

@MessiForeverTheBest Bo matematyka uczy (albo powinna) logicznego myślenia

pt9

1

@Polaco9 Widzę że propaganda i deprymowanie napoju bogów nadal w modzie trollu. Ile koncerny z wodą płacą Tobie za te obrzydliwe wpisy?

Xe>Xz
gdzie Xe = cola z etykietą a Xz = cola z zerwaną etykietą
Smak Xe = 1 a smak Xz = 0,25
smakXe - smakXz = niebo

matematyka nie kłamie chłopcze

pt9

2

@AlexDark00 Ja daje piątaka, cwaniak @Zoker 30

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?