pt9

0

@Faro Oczywiście że nie. 8 mln zarabiał Xavi czy Iniesta po wielu latach

pt9

0

@Cule1234 Kontrakt który dostał to była najbardziej idiotyczna decyzja jaką mogliśmy zrobić w jego przypadku. Po raz kolejny zrobiliśmy z młodzika gwiazdę z zarobkami piłkarza z prawdziwego zdarzenia i teraz go nie sprzedamy.

pt9

1

@Rastafarnianin Piękny. Szukam od dłuższego czasu obrazu w tym "stylu" do salonu by zapełnić pustą ścianę

pt9

1

Powinien być przepis że jeżeli ktoś ma na koncie 4 żółte kartki to nigdy już nie powinien otrzymać kolejnej żółtej kartki. Tym prostym sposobem unikamy dyskusji na temat wymuszeń

pt9

0

@Safrani Ja też nie zamierzam. Jest to zakała społeczeństwa

pt9

7

Czy powinni zabierać ludziom domy jak nie będą ogrzewać odpowiednim piecem? Nie byłoby problemu z parkingami jak w przypadku konfiskaty aut.

pt9

1

Xavi robi gorsze rzeczy i dostaje dłuższe zawieszenia. Obraza sędziego>ostry faul

pt9

0

Był ktoś w Nowej Zelandii i może się wypowiedzieć czy warto? Lepiej zorganizowana wycieczkę czy samemu zaplanować jeśli chodzi o nastawienie na przyrodę. Jak lot tyle godzin i przestawienie z czasem potem?

pt9

0

@michaleu Oby tak było

pt9

0

@koksik2700 Kyra Hot spoko laska

pt9

0

@Rewolucja123 Ja brałem przez około 6 miesięcy bardzo zimne tylko ale bardzo często lapalem przeziębienia i zaprzestałem tego

pt9

0

@bartekvisca Nie masz linki i pancerzy tylko przerzutka działa na baterię, jak się rozładuje to nie zmienisz biegu. Bateria starcza na dużo i są ostrzegacze. Na pewno dużo większy komfort jeśli chodzi o regulację. Ja sobie będę montował u siebie jakiegoś Srama AXS

pt9

1

@don'T.R.I.P.e
Nagram filmik w domu z pikselozą. Filmy lecą z apek netflixa, itp a konsola podłączona przez hdmi. Na razie używam go do grania a do filmów używam starego Sony LCD gdzie o niebo lepiej to wygląda bo nie ma takiego płynnego efektu w obrazie

pt9

0

Philips 707/12 OLED 55 cali.

Po wyłączeniu wszystkich uplynniaczy to Filmy nadal wyglądają dziadowsko jak teatr na żywo. Druga sprawa że widać pikseloze za obiektami ruchomymi podczas grania czy nawet w filmach. Ktoś coś? Jestem załamany tym TV na razie

pt9

2

@okiemtypera_lucaxx95 Nie widziałem aby ktoś dzisiaj atakował religijność ani by ktoś narzucał coś komuś.

pt9

0

@cules100pro Znając życie to jakość też będzie ekspresowa

pt9

4

@Comentateiro Gdyby wpłynęła oferta 200 mln za Andrzeja Dudę to byś przyjął?

pt9

0

@draxidox Chciałem zamówić V60 albo V90 i w Volvo powiedzieli w styczniu że już na ten rok wycofują te modele i skupiają się na elektrykach i zamówień nie przyjmują. Jak zapytałem się o XC60 to sprzedawczyni mnie zbyła i zaczęła pokazywać elektryka mimo że kompletnie nie chciałem. Podziękowałem tej marce mimo że samochody bardzo fajne

pt9

0

@Katalończyk 99 Tak, złapali ogrów ale co dalej to nie wiem

pt9

1

@Sulimo
te z hurtowni elektrycznej
https://ibb.co/Qp1q0Dk

pt9

1

@partymaker Tak bo to jazda w lesie górzystym na zadupiach. Jestem odpowiedzialny i nie jeżdżę po alko na drogach i ścieżkach gdzie są ludzie czy auta.

pt9

2

@ViscaelBarca2007 Bardzo dobrze jakby został. Jest straszna presja na trenerach czy młodych zawodnikach aby po jednym sezonie od razu ładować się do top klubów.

pt9

2

Czas rozpocząć piątek rowerowy. Przypominam że piątek jest zawsze fajny czy wielki czy nie. W zasadzie piątki są wielkie, tak po prostu.
https://ibb.co/CVqsPTq

pt9

1

pt9

2

@Kidd Żadnej sprzedaży nie ma co się bać jeśli jest tylko pomysł na drużynę i wpasowanie zawodników do taktyki by każdy miał określone role. My mamy ogromną fobię przez Neymara ale nie zawsze musi tak to wyglądać.

Ja bym Pedriego zostawił gdy przyjdzie nowy trener i nowy sztab i dał ostatnią szansę. Prędzej bym sprzedał FdJ ze względu na ogromną pensję i podatność na kontuzję.

pt9

6

@marcin62 Każdy niby pierdzieli o sztucznych dziewczynach, że makijaż be a prawda jest taka że gdyby taka laska dotknęła tylko takiego narzekacza to on już by miał sernik w majtkach,

pt9

1

@Kidd Zamówiłem Subaru Outback, możliwe że będzie w czerwcu do odbioru. Fantastycznie mi się jeździło i siedziało w porównaniu do innych aut które testowałem. Niemniej marka w europie to nisza, ceny w euro, zamówiłem auto nie znając ceny, nie wiedząc kiedy będzie więc dziki zachód. Jednak jakość wnętrza, foteli i trzymanie auta na zakrętach, dziurach zrobiły na mnie ogromne wrażenie.

pt9

5

@Kidd Po długich poszukiwaniach auta strasznie mnie drażniły tablety wystające z deski i wszystko trzeszczące. Do tego nie wiem kto wymyślił sterowanie klimą za pomocą dotyku. Nie mówiąc już o procesie zamawiania aut - istna patologia

pt9

5

@Luciano99 Podobno aktualizacja miała się opierać na odłączeniu i podłączeniu do prądu jednak i to zadanie przerosło naszego fachowca

pt9

5

@takisobiektos Jeden z najlepszych piłkarzy ostatnich 10 lat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?