pt9

0

@PaCo Sprawa pewnie jest prosta. Brak transferów. kto będzie chciał przyjść rzeźbić w tym składzie gdzie oczekiwania kibiców są ogromne

pt9

0

@Lanosss W Realu wczoraj nie było typowego DM. Najważniejsza jest umiejetnosc bronienia drużynowego. Dobry DM może jedynie pomoc w tym

pt9

0

@Kozinho. Moim zdaniem trochę nie do końca. Ci wybiegani i muskularni dołożyli technikę i są świetni technicznie a Barcelona po prostu zapomniała o tym jak ważna jest fizyczność

pt9

0

@krol211 a tak mamy prawo i sprawiedliwość

pt9

0

Od 5 na nogach w pracy i jeszcze 30 minut drogi do domu, Real znowu przepchnął a my jak zwykle zawiedliśmy. Fatalny tydzień
https://ibb.co/n0d2Hr7

pt9

0

@Comentateiro Sędzią Donald Tusk?

pt9

1

Piękny będzie niemiecki finał.
@Comentateiro

pt9

1

@michal26 Jasne że inna sytuacja i więcej walki ale efekt znowu ten sam. Xavi się mentalnie znowu zesrał i opuścił drużynę gdzie potrzebna była ręką trenera i dyscyplina przy graniu w 10

pt9

0

@Barca_bwo Czyli nie jest świetny bo odcina mu prad.

pt9

2

Juventus 0-3
AS Roma 0-3
Liverpool 0-4
Bayern 2-8
PSG 1-4
United 1-2
Eintracht 2-3
PSG 1-4

Coś dużo bramek tracimy w pucharach w ostatnich latach. Kompletny brak dyscypliny taktycznej

pt9

0

@jacob345 No właśnie naszła mnie jedna myśl. Jak PSG siadało na nas to wymieniali kilka podań aby być szybko pod bramka byśmy nie zdążyli z obrona i asekuracja. My się zastanawiamy za długo przy budowaniu ataku

pt9

1

Odpadliśmy z dwumeczu bo byliśmy słabsi. Czemu byliśmy słabsi? Bo Araujo w danym momencie podjął słabą decyzję bo najwidoczniej nie umiał podjąć innej i popełnił błąd. PSG w pełni zasłużyło na awans i nie ma co się doszukiwać już jakiś głębszych analiz. Najważniejsze aby Araujo wziął do siebie te przykre doświadczenie by być lepszym zawodnikiem w przyszłości

pt9

0

@Kwiatek1899 Gudno topowych nie jest, jest bardzo dobry. Tak samo jak Arujo to żaden top3 ŚO. Marquinios pokazał ile jeszcze brakuje mu do topowych doświadczonych ŚO

pt9

7

Znowu nasze dziwne wyobrażenie o topowych piłkarzach runęło i "topowa" pomoc nie potrafiła wyjść z połowy- FdJ, Pedri i Gundogan.

pt9

2

@gaucho104 Nic nie zawinił? Dostał idiotyczne czerwo bo czajnik mu się zagotował. Trener w ciężkich chwilach powinien wspierać drużynę

pt9

0

@Zoker Patrząc na sytuacje Araujo to tam faulem nie był głównie kontakt z nogą i zachaczenie? Jeśli tak to nie powinien być rzut karny gdy było to na lini?

pt9

0

@mientusek1407 Przecież tam kontakt z nogami jest ewidentny w pełnym biegu od tyłu. Gwizdali nam bardziej miękkie karne jak chociażby 6:1 z PSG

pt9

4

@Zoker Bardziej zastanawiające jest to że wielu nadal nie widzi faulu Araujo

pt9

3

Pogoda się zrąbała, żona wczoraj chodziła wkurzona, znowu czuje wstręt i obrzydzenie do Xaviegio i czekam na nowy sezon.

W końcu wszystko wróciło do normy!

pt9

0

@RumbleDelivery Ituralde to był jeden z największych pajaców ligowych

pt9

1

@Culer9002
Juventus 3-0
Bayern 7up
Chelsea 2012

Były boleśniejsze od PSG. W 20/21 nikt się nie łudził ze możemy nawiązać walkę

pt9

0

@Kinginiesta Była jeszcze inna sytuacja w 2 połowie

pt9

0

Cancelo już w pierwszym meczu zrobił karnego tylko sędzia nie zauważył i w rewanżu robi to samo. Ale to jest dziwny i irytujący piłkarz. Nie dziwię się że nikt z wielkich go nie chce. Dla nas jest i tak wybawieniem

pt9

1

@Zoker Jak to jest?

pt9

1

@don'T.R.I.P.e Żółta jak był ostatnim obrońca?

pt9

0

Czas wyłączyć i się wyspać przed jutrzejszym dniem. Szkoda. Jeszcze Xavi nie wytrzymał

pt9

11

Jeszcze wpierdziel w klasyku i można zamykać sezon

pt9

0

@Pawel13sz na pierwszy mecz fazy grupowej 24/25

pt9

2

No i gowno się znam bo wolałem Felixa. Brawo !

pt9

1

@Encore Jak chcesz serial gdzie każdy sezon trzyma poziom to polecam
Entourage
Sukcesja
Better Call Saul
Gomorra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?