pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PaCo Sprawa pewnie jest prosta. Brak transferów. kto będzie chciał przyjść rzeźbić w tym składzie gdzie oczekiwania kibiców są ogromne
0
@Lanosss W Realu wczoraj nie było typowego DM. Najważniejsza jest umiejetnosc bronienia drużynowego. Dobry DM może jedynie pomoc w tym
0
@Kozinho. Moim zdaniem trochę nie do końca. Ci wybiegani i muskularni dołożyli technikę i są świetni technicznie a Barcelona po prostu zapomniała o tym jak ważna jest fizyczność
0
@krol211 a tak mamy prawo i sprawiedliwość
0
Od 5 na nogach w pracy i jeszcze 30 minut drogi do domu, Real znowu przepchnął a my jak zwykle zawiedliśmy. Fatalny tydzień
https://ibb.co/n0d2Hr7
0
@Comentateiro Sędzią Donald Tusk?
1
Piękny będzie niemiecki finał.
@Comentateiro
1
@michal26 Jasne że inna sytuacja i więcej walki ale efekt znowu ten sam. Xavi się mentalnie znowu zesrał i opuścił drużynę gdzie potrzebna była ręką trenera i dyscyplina przy graniu w 10
0
@Barca_bwo Czyli nie jest świetny bo odcina mu prad.
2
Juventus 0-3
AS Roma 0-3
Liverpool 0-4
Bayern 2-8
PSG 1-4
United 1-2
Eintracht 2-3
PSG 1-4
Coś dużo bramek tracimy w pucharach w ostatnich latach. Kompletny brak dyscypliny taktycznej
0
@jacob345 No właśnie naszła mnie jedna myśl. Jak PSG siadało na nas to wymieniali kilka podań aby być szybko pod bramka byśmy nie zdążyli z obrona i asekuracja. My się zastanawiamy za długo przy budowaniu ataku
1
Odpadliśmy z dwumeczu bo byliśmy słabsi. Czemu byliśmy słabsi? Bo Araujo w danym momencie podjął słabą decyzję bo najwidoczniej nie umiał podjąć innej i popełnił błąd. PSG w pełni zasłużyło na awans i nie ma co się doszukiwać już jakiś głębszych analiz. Najważniejsze aby Araujo wziął do siebie te przykre doświadczenie by być lepszym zawodnikiem w przyszłości
0
@Kwiatek1899 Gudno topowych nie jest, jest bardzo dobry. Tak samo jak Arujo to żaden top3 ŚO. Marquinios pokazał ile jeszcze brakuje mu do topowych doświadczonych ŚO
7
Znowu nasze dziwne wyobrażenie o topowych piłkarzach runęło i "topowa" pomoc nie potrafiła wyjść z połowy- FdJ, Pedri i Gundogan.
2
@gaucho104 Nic nie zawinił? Dostał idiotyczne czerwo bo czajnik mu się zagotował. Trener w ciężkich chwilach powinien wspierać drużynę
0
@Zoker Patrząc na sytuacje Araujo to tam faulem nie był głównie kontakt z nogą i zachaczenie? Jeśli tak to nie powinien być rzut karny gdy było to na lini?
0
@mientusek1407 Przecież tam kontakt z nogami jest ewidentny w pełnym biegu od tyłu. Gwizdali nam bardziej miękkie karne jak chociażby 6:1 z PSG
4
@Zoker Bardziej zastanawiające jest to że wielu nadal nie widzi faulu Araujo
3
Pogoda się zrąbała, żona wczoraj chodziła wkurzona, znowu czuje wstręt i obrzydzenie do Xaviegio i czekam na nowy sezon.
W końcu wszystko wróciło do normy!
0
@RumbleDelivery Ituralde to był jeden z największych pajaców ligowych
1
@Culer9002
Juventus 3-0
Bayern 7up
Chelsea 2012
Były boleśniejsze od PSG. W 20/21 nikt się nie łudził ze możemy nawiązać walkę
0
@Kinginiesta Była jeszcze inna sytuacja w 2 połowie
0
Cancelo już w pierwszym meczu zrobił karnego tylko sędzia nie zauważył i w rewanżu robi to samo. Ale to jest dziwny i irytujący piłkarz. Nie dziwię się że nikt z wielkich go nie chce. Dla nas jest i tak wybawieniem
1
@Zoker Jak to jest?
1
@don'T.R.I.P.e Żółta jak był ostatnim obrońca?
0
Czas wyłączyć i się wyspać przed jutrzejszym dniem. Szkoda. Jeszcze Xavi nie wytrzymał
11
Jeszcze wpierdziel w klasyku i można zamykać sezon
0
@Pawel13sz na pierwszy mecz fazy grupowej 24/25
2
No i gowno się znam bo wolałem Felixa. Brawo !
1
@Encore Jak chcesz serial gdzie każdy sezon trzyma poziom to polecam
Entourage
Sukcesja
Better Call Saul
Gomorra