pt9

2

@jacobFCB Jak byłem w Kongo to w mieście co niedziele było wielkie zbiorowe palenie śmieci bo przecież nie będą płacić za wywóz.

pt9

23

Czyli Laporta chce zostawic trenera o którym mówił że byłby zwolniony gdyby nie nazwisko, trenera który jest wiecznie pokrzywdzony przez los i cały świat oraz nie potrafi opanować emocji i dostaje rekordową ilość kar. Sprytny plan nie powiem

pt9

0

@Pedri16Future Swoją twórczość również bo potem sam chłam

pt9

0

@Tasde Jak rzucamy oskarżenia to poproszę o analizę każdego błędu każdego meczu top 5 drużyn LL i wtedy można cokolwiek wnioskować

pt9

9

@Bykunn Jaki zysk społeczny? Po prostu będę musiał kupić więcej wódy w żabce na zapas. Mnóstwo razy stacja ratowała mnie gdy trzeba było na szybko coś zakupić

pt9

0

@ranger3120 Działa u mnie

pt9

1

@Klejnot_Nilu Zachaczyl kolanem o stopę Yamala

pt9

2

@Kidd Robił niesamowite wrażenie na żywo. Pedri, Gavi i FdJ wyglądali przy nim jak banda nieogarów

pt9

1

@Popitek12 serial The Shield

pt9

1

@Kidd Tak ma samym dole z innymi rzeczami do palenia. Dość spory wybór cygar

pt9

1

@Kidd Z cygarem dość ciężko się wstrzelić. Ja kupiłem w sklepie z cygarami w Forum w Gdańsku 3 sztuki tacie mojemu na imieniny wczoraj. Zapłaciłem za 3 sztuki różnych ok. 300 zł

pt9

0

@Visca_barca gol jest jak sędzia gwiźnie

pt9

0

@sewciu50 Rozumiem. Ja go nigdy wysoko nie ceniłem. Miał dobry sezon 14/15 i 15/16 ale później było coraz gorzej a za czasów Valverde. Moim zdaniem nigdy nie był to pomocnik na pierwszy skład Barcy tylko jako 12 zawodnik pierwszy do rotacji.

pt9

1

@sewciu50 Najlepsze jest to że prime Rakitić to nie jest jakiś wygórowany poziom. Bardzo solidny i wybiegany pomocnik ligowy

pt9

0

@V e B 96 Gdyby Kroos się położył to pewnie by był faul. Sam się zdziwiłem że przepuścili bo widziałem już różne rzeczy. Niemniej uważam że to powinny być bramki

pt9

2

@V e B 96
1.Karny prawidłowy
2. Brak karnego
3. Brak dokładnych informacji, na niektórych ujęciach wygląda na bramkę
4. Żółta kartka
5. Karny ale rzadko się widzi takie aby gwizdali. Niestety trochę martwy przepis

pt9

0

@tbas
Jaka czerwień dla Camavingi?



Nie ma szans aby wyszedł tam sam na sam. Nie dyktuje się czerwieni za takie sytuacje gdzie jest jeszcze 2 obrońców niemal w lini

pt9

1

@NeroTFP1 Akurat bardzo trafna szpileczka. Fermin się trochę ośmieszył

pt9

2

@Marcelinho99 Przekonaniem że jesteśmy najlepsi i najwspanialsi. Zawsze to wina sędziów, kibiców i autobusu. Nigdy nasza

pt9

2

Narzekamy na jakieś agresywne zachowania Rudigera czy zaczepki a najlepiej graliśmy jak to my byliśmy takimi zadziorami, graliśmy na granicy faulu, sprzedawaliśmy niewidzialne łokcie itp. Mam nadzieję że gdy wróci Gavi to wrócimy do tego bo bez zadziorności nie będziemy wygrywać meczów z takim materiałem piłkarskim

pt9

0

@PatrychoO Tak, ale to długa perspektywa a nie 1-2 sezony tylko jakieś 10 lat. Niestety Laporta sprzedał 25% praw i nie ułatwia to sytuacji

pt9

0

@IronSanHybrid Zaraz byłaby odpowiedź Realu szybka

pt9

3

Jak tam wasza kadra top3 w Europie i porównania do Bayernu, Liverpoolu, Realu itp.

My mamy tyle braków umiejętności że to się nie mieści w głowie a do tego trener który przeszkadza zamiast pomagać. Araujo dzisiaj walił sobie piłki na oślep, Cancelo nie wie co to mózg na boisku, Lewy ledwo co się rusza i wchodzi za niego rekin dla którego strzelenie powyżej 5 goli w sezonie to wyczyn. Pedri jest tak nijaki że po prostu żal patrzeć. Nie mamy ŚPD, nie mamy PO i LO ani LS. Kounde jedna z tych pozycji ładnie zamaskował jednak co z tego skoro ta ekipa nie tworzy żadnej drużyny ani nie ma nic wypracowanego.

Najlepsza Barca Xaviego była po jego przyjściu a do tego byliśmy fajnymi brutalami i przez moment chyba Barca była najbardziej faulujaca drużyna LL. Teraz tych jaj na boisku nie widać. Obrzydliwa drużyna z okropnym trenerem.

pt9

1

@Firestone To już było wiadome w grudniu 2022

pt9

1

Po Figo żaden Portugalczyk nie powinien się pojawić w tym klubie

pt9

0

Mam nadzieję że Mendes dobrze zaplanuje transfery i budowę drużyny na przyszły sezon. Deco nie mógł sobie wymarzyć lepszego asystenta

pt9

1

@Salchent nawet w koszu to faul

pt9

1

Taka statyczność i brak polotu w ataku był u schyłku Valverde i Setiena tylko Messi z Suarezem to była inna skala talentu. Praktycznie nie mamy szybkich ataków i 0 mobilności.

pt9

1

@jeonek Jak robisz drybling to trzymasz nisko nogi

pt9

0

@Aragorn33 A Neymar PSG 6-1 ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?