pt9

0

@KrychaFCB Do faceta łazisz? Dla mnie fryzjer to jest relaks, odprężenie i dotyk fajnej laski

pt9

8

@xvcWinterSoldier Powinien być mistrz Niemiec dla Bayernu

pt9

1

@barcanawieki Fajnie. Bardzo dobra zabawa mimo że nie znam gier

pt9

1

@macio_944 Dziwny przypadek że akurat mężczyźni mają problem z tym "brudem" na monitorze

pt9

0

@Sulimo Jutro cały Paryż będzie ubrany na czarno

pt9

1

@Janas11224 Ja się odbijam od większości gier niestety od wielu lat i ciągle wracam do Fify.
Ghost of Tsushima - pograne 5h i do kosza.
Spiderman - męczone kilka miesięcy i w końcu ukończyłem ale na siłę. Na dokończenie dodatków nie mam już siły
Cyberpunkt - widok z oczu jest dla mnie nie do przejścia chyba
RDR2 - tutaj grałem kilka miesięcy i ukończyłem 60%. Może się przełamie i kiedyś wrócę
Elex - tutaj zabawa była przednia i gra ukończona w kilka dni
It Takes Two - fajna zabawa i też szybko ukończona
GTA V - na padzie dla mnie mordęga
The Last of US - nie ukończyłem 2h przed końcem. Wolałem już na YT obejrzeć niż powtarzalnie się skradać i zabijać wrogów

Wszystkie te nowe gry są jakieś jałowe, prowadzą za rączkę, mają masę jakiś głupich wyzwań.

Fify, Wiedźminy, Gothici, Heroes 3 - w to mogę grać powtarzalnie

pt9

19

W pracy dzisiaj chodzę siku na 2 piętro aby czas szybciej mijał do meczu.

pt9

1

Czy D-Bomb to najlepszy polski wykonawca muzyczny?

pt9

8

@Rust_Cohle Wzięte z Kill Billa

pt9

0

@KmN Moje rowery

pt9

3

@Mlodypro101 Pamiętaj że nie ma czegoś takiego jak przeznaczenie w związku. Wydaje Ci się pewnie ze to była ta jedyna ale to tak nie działa, po prostu byłeś bardzo skupiony na niej swoimi myślami. Zakochanie to podstępna rzecz która sieje dziwne rzeczy w głowie. Za kilka miesięcy czy lat poznasz kogoś innego i ta następna będzie zajmowała twoja głowę.

pt9

11

A gdzie morda Tebasa?

pt9

1

@Kamiloza91 Smutek. PSG nadal jest cholernie mocne w ataku i piłką lepiej operują niż my

pt9

0

@TR3YWAY Mi wyszło 3,74

pt9

3

@BartqRKO Ewentualnie Lewy sam. Siła rażenia taka sama

pt9

1

@MichalZZZ Marquez. Xavi wygląda już na mega wypalonego

pt9

0

@Bobo25 Jak widać dla kasy zrobią wszystko. Pokazywanie fame nagle nie sprawi że ludzie przestaną oglądać mecze w C+

pt9

4

@AFA Myślę że godnie zastąpi obecny. @Luciano99 będzie zadowolony choć nie posiada tylu funkcji co ten stary więc już sam nie wiem.

https://ibb.co/RDGFf0x

pt9

12

@IronSanHybrid Wierząca w dodatku. Materiał na żonę

pt9

1

@Kidd W fifie 97 zawsze go wstawiałem do składy. Nie pamiętam jednak aby był jakiś wybitny na żywo, pamiętam jego sławną symulkę

pt9

0

@PolskiBarcelonista10 Drugie. Skoro jestem sportowcem i to chcę grać i czuć adrenalinę

pt9

0

Chat GBT napisał mi lepszy artykuł

FC Barcelona: Ale Geniusz Laporty!
FC Barcelona stoi przed dylematem: wybór nowego trenera w czasach, gdy banknoty świecą się tylko swoim brakiem. Dlaczego? Wina Bartomeu! W klubie pustka, jak po urodzinach w sklepie z cukierkami.
Ale spokój, Laporta nie jest z tych, co klaszczą w dłonie i uciekają z pola. Nie, on wymyśla plan! A jaki? Xavi i Marquez! Tak, słyszeliście dobrze, nie ma pieniędzy na Guardiolę, więc idziemy po wewnętrzny hit.
Xavi, człowiek, który kiedyś zaczął pasję na środku boiska, teraz może pozostać na ławce trenerskiej. A Marquez? No, kto inny mógłby nauczyć defensywy graczy z tyłu, jak nie ten, co był tam przez lata?
Tak więc, Barcelona znowu pokazuje, że potrafi zaskoczyć. Czy to będzie sukces czy klapa?

pt9

12

Czyli pusto w klubowych kasach?

pt9

1

@Bobo25 Niemniej miejsca bez rudych byłby wspaniałe

pt9

0

@bartekvisca Poniżej 10 to dla mnie niskie

pt9

0

@piterheh86 Focusa bym wziął

pt9

2

@mekston weekend jeszcze trwa

pt9

10

Felix Lewy Raphinia. Taki napad powinien wyjść.

pt9

0

@Tomek_TF Zalando, Anwear

pt9

0

@Krzychuu_77 Nie do końca sie zgodzę bo ludzie też się zmieniają i to niekiedy dość mocno. Pytanie czy przez te zmiany związek idzie razem w podobnym kierunku.

Ja nie rozumiem ludzi którzy się wiążą mając inne poglądy na świat, wiarę i politykę. Tutaj zazwyczaj zawsze jest fiasko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?