pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chucky Spundcore Liberty
1
@MesQueUnClub96 Szpagat
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Sulimo Przecież wujek Conti to wyznawca Tuska więc co to za zdziwienie że do Niemiec go ciągnie?
0
@Maynard666 Ponoć 9h mają lecieć
1
@IronSanHybrid Dla świata to fatalne wieści.
0
Rudy się awanturuje że piłka dla Cadizu a nawet gdyby była to i tak jest rudy więc dla nas
0
@Sulimo Jaka Emma i Pyorar? W którym odcinku?
Dla mnie trochę za mało Wolverinaale liczę że dadzą mu więcej czasu i 4 odcinek taki zapychacz
2
@Sulimo
2
No i wjechał krem Snickers. Cudo
https://ibb.co/yW3HBBV
1
X-men97 na Disneyu na prawdę dobrze i fajnie wyszedł. Wróciła nostalgia i klimat serii która leciała na Fox Kids a ta nowa jest jeszcze bardziej mroczna. Nie mogę się doczekać drugiej części sezonu
2
Na Foxx Gotuje (swoją drogą świetny kanał kulinarny) wjechał przepis na krem Snickers. Nostalgia lat 90. O 20 testuje
0
@jacobFCB Jak ja go kocham a jeszcze bardziej gdy myślę o tym jak przeciwnicy go nienawidzą. W ogóle uwielbiam takich piłkarzy dlatego z Realu zawsze nic nie miałem do Ramosa czy Pepe. Nie znoszę z kolei pajacerki ala Vinicius, Alba
2
@FCB_dimiC No i w sumie nie ma co się dziwić. Niektórzy lubią kogoś poukładanego a inny wariatów. Ja nie wyobrażam mieć partnerki przenudnej bez poczucia humoru np.
Może Kaka był mega nudziarzem i mało miał do zaoferowania
0
@TheNekro94 Tylko co w przypadku wmawiania dzieciom że alkohol to zło i młodzież nie będzie ze sobą imprezować? Ja najlepsze wspomnienia z czasów szkolnych mam gdzie były imprezki i alkohol
0
@mientusek1407 Coś od Apple zoabcz
5
@mleczkoo Dlatego swiat jest powalony. Najlepszym miejscem do życia jest Europa ale przez debilne niektóre decyzję sami się wykańczamy. Jak gospodarka ka być potęgą to często wiąże się to z ograniczeniem wolności. Po prostu wychodzi ze cywilizacja to tak skomplikowana rzecz i zawsze dąży do upadku
2
@macio_944 Nasz ładniejszy ale od nowego Satiago ciężko o coś paskudniejszego. Niemniej nowe CN to dla mnie 6/10
0
@aspr1me Tak, mam ściągnięte 1 i 2
1
Fallout pozytywnie zaskoczył po pierwszym odcinku mimo że w gry nigdy nie grałem. Na prawdę pokręcony świat a na Elle Purnell mogę patrzeć godzinami. Oby cały sezon nie zawiódł.
0
Widzę że w głównej obsadzie Fallouta jest Walton Goggins. Będzie trzeba obejrzeć. Jego postać w serialu Justified to jedna z najlepszych ról serialowych.
1
@Deviler Jakoś zawsze lepiej mi się jeździ Dieslami
10
@Vampir707 Mbappe taki średni że ciągle trzeba go podwajać i stosować specjalne taktyki jak na Viniciusa. Porównując do Messiego i CR7 to każdy może wydawać się średni
2
Byle w rewanżu nie podpalać się za bardzo i nie pchać na siłę do przodu bo wtedy zostawiamy im wolne korytarze. Od 70 minuty nasze powroty przez pomocników wyglądały dosyć źle co jest naszą bolączką od lat ale na szczęście PSG nie wygląda imponująco kondycyjnie. Trzeba znowu zagrać po włosku
1
@sebo939 Vinicius zaliczył 2 asysty i dobrze wyprowadzał kontry
0
@zodiak_10 Nie napisałem czym masz się interesować tylko się dziwie że wam się chce oglądać orlikowe rozgrywki bo Messi gra
3
@zodiak_10 Ja niedowierzam jak można się interesować tymi rozgrywkami gdzie mecze wyglądają jak na orliku
0
@karszun Kimmich najlepsze lata ma juz dawno za sobą.
0
@matimocny1 Dla mnie nic specjalnego. Widziałem dużo ciekawsze edycje
3
@heniusss skątowni