O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 1998 r.

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4700
  • Liczba komentarzy 541
  • Polecenia 702

Komentarze

1

@against_modern_football nie, na olimp wchodzi się bedąc zwycięzcą Ligi Mistrzów, najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych na świecie, aby zyskać prawo do pokonywania kelnerów z Egiptu i Arabii ;) Co by nie mówić to Real jest obecnym mistrzem Hiszpanii i Europy, jeśli nie oni są na Olimpie, to kto niby jest? Barcelona bo wygrała Superpuchar?

1

Witam, mam pytanie dla osób bieglejszych w tematach elektronicznej rozgrywki niż ja ;) Otóż obiecałem synowi, że kupię mu na najbliższe urodziny nowego Xboxa. No i jestem dosyć skonsternowany, ponieważ widzę że jest kilka modeli tej konsoli, series X, series S itp. Więc która z nich jest najlepsza? Którą warto kupić?

0

Rzadko oglądam naszą PKO Ekstraklasę, ale muszę przyznać że na Widzew-Legia patrzy się dziś naprawdę przyjemnie :)

0

Kochani cules! Ostatnie półtora tygodnia byłem tak zasypany pracą, że totalnie nie miałem czasu ani wchodzić na tą stronę, ani żadną inną poświęconą futbolowi. Czy mógłby ktoś mi podać skrócony opis najważniejszych wydarzeń/transferów z Barcelony jak i reszty piłkarskiego świata, tak żebym był w miarę na bieżąco?

2

Jak Guardiola Ligę Mistrzów przegrał, to widziałem wszędzie opinie jaki to Klopp nie jest lepszy, ciekawe czy dziś jak Jurgen też ją przegrał, a Pep wygrał drugi w kolejności najważniejszy tytuł to też tak będzie?

Zobacz wszystkie

41

''To wszystko jest wytrenowane. Nawet ten rzut rożny, po którym trafiliśmy w chorągiewkę, jest wytrenowany”.
Jak ja uwielbiam te konferencje Lucho :)

40

Nie rozumiem co Wy macie do Strejlau. Jego wypowiedzi były bardzo trafne, słychać że zna się na piłce. Narzekacie że krytykował Belgię? Przecież oni nic nie zagrali, mieli akurat na przeciwko siebie drużynę, która nie była wymagająca i dlatego wynik jest taki a nie inny, od samej gry bolała mnie głowa.

38

I kto teraz skrytykuje Valverde za wystawienie Suareza? :)

32

Dość zabawna sytuacja że drugi mecz z rzędu zagramy z Athletikiem na Camp Nou bez bordowo-granatowych trykotów :)

30

Luis kogo Ty próbujesz oszukać... Po dzisiejszym meczu jestem pewny że Messi nie jest człowiekiem :)