pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@TR3YWAY Mam ix35 benzynka 2.0, 2014. Jeśli chodzi o usterki to robiłem do tej pory całe 0. Tylko eksploatacja. Mam 120k przejechane. Jedynie muszę wymienić tylna lampę bo żona przpierdoliła w dom parkując
0
@Nhyz Patrz aby miał hamulce hydrauliczne. Mechaniczne to kupa. Aby kupić coś fajnego to dobrze przeznaczyć te 6k w górę
2
@Culer9002 Mówili już tak w 2008..
6
@HighestInTheRoom Nie trzeba jeździć na mecze aby być prawdziwym kibicem. Nie rozumiem jednak kupowania podróbek koszulek, kibicowi nie przystoi. Strimow też nie pochwalam chyba że akurat jest się poza miejscem gdzie jest dostęp
2
ALL THIS MAYHEM bardzo polecam na Netflixie. Co za tragiczna historiia dwóch barci Pappas - skaterów
2
@bartekvisca Ja kupiłem dom 230m2 za 780k w 2021. Teraz patrząc na ceny w okolicy to musiałbym wyłożyć z 2mln. Działka 750m
5
@mekston Boli bo bardzo lubię tego drugiego a Ocon działa mi na nerwy. Jedyny kierowca którego nie trawie
0
@bartekvisca Czekamy na podatek katastralny aby docisnąć jeszcze bardziej ludzi. Ten obecny to nie są duże koszty. Głupszy jest podatek 5 lat od kupna gdy sprzedajez
1
@NeroTFP1 Uwielbiałem Naldo. Pamiętam jak widziałem go na żywo na treningu i nie wierzyłem że ŚO ma takie uderzenie
10
@Xaviball Czemu ktoś miałby być przeciwny? U Xaviego się nie sprawdził po kontuzji, w Anglii się nie sprawdził. Sprzedać i zapomnieć
1
Te oba karne wczoraj dla Chelsea to takie trochę naciągane patrząc na powtórki
7
@AFA Ale przecież to auto prezesa
9
@Luciano99 Powiedz mi lepiej gdzie jesteś bo przyjechałem z reklamacja, fura twoja stoi a ciebie nie ma
https://ibb.co/prbjRGs
0
@Azi Do tego do wyboru kawa sypana albo rozpuszczalna
36
Chciałem podziękować @Luciano99 za fachową robotę jaką zrobili twoje chlopaki. Właśnie odebrałem autko i jest to czysta perfekcja no i miałem taniej bo bez fakturki za co mały plusik.
@Kessie @Bocheno1 @Deviler to po prostu artyści i złoci ludzie
https://ibb.co/FH9JMWY
4
@Albatros Jak hamulec od karuzeli
4
@MOLESTA stadion Betisu świetnie się zapowiada
1
@macio_944 tak będzie
1
@joloskyy Mój tata jest lekarzem i na pewno nie jest to w 90% wypełniania papierologii. Jest to upierdliwe ale przykład 90 do 10 to jakaś skrajność
1
@koksik2700 U mnie obroże są najskuteczniejsze
2
@Tollusiek Zabrzmię jak stary dziad ale kiedyś to było. Jak był dobry serial to się czeko na wyjście odcinka, pobieranie torrentow, szukanie napisów, często ich synchronizacja. Każdy odcinek się celebrowalo na swój sposób.
4
Pierwszy raz Skins (sezon 1 i 2) oglądałem w liceum w 2008 roku i ostatnio powróciłem do tego serialu po kilkunastu latach. Można śmiało stwierdzić że bardzo dobrze się zestarzał. Zapamiętałem go jako serial mocno rozrywkowy a teraz widzę o wiele więcej dramaturgii i smutku. W natłoku tyłu produkcji na pewno już tak nie zaskakuje jednak na tamte czasy była to pozycja wybitna jeśli chodzi o teleiwzję. Do tego charakteryzację, ujęcia kamery i muzyka. Wszystko fajnie zagrało. Pamiętam że strasznie dużo było gimnastyki aby w PL go obejrzeć w dodatku z napisami
0
@Faro Oczywiście że nie. 8 mln zarabiał Xavi czy Iniesta po wielu latach
0
@Cule1234 Kontrakt który dostał to była najbardziej idiotyczna decyzja jaką mogliśmy zrobić w jego przypadku. Po raz kolejny zrobiliśmy z młodzika gwiazdę z zarobkami piłkarza z prawdziwego zdarzenia i teraz go nie sprzedamy.
1
@Rastafarnianin Piękny. Szukam od dłuższego czasu obrazu w tym "stylu" do salonu by zapełnić pustą ścianę
1
Powinien być przepis że jeżeli ktoś ma na koncie 4 żółte kartki to nigdy już nie powinien otrzymać kolejnej żółtej kartki. Tym prostym sposobem unikamy dyskusji na temat wymuszeń
0
@Safrani Ja też nie zamierzam. Jest to zakała społeczeństwa
7
Czy powinni zabierać ludziom domy jak nie będą ogrzewać odpowiednim piecem? Nie byłoby problemu z parkingami jak w przypadku konfiskaty aut.
1
Xavi robi gorsze rzeczy i dostaje dłuższe zawieszenia. Obraza sędziego>ostry faul
0
Był ktoś w Nowej Zelandii i może się wypowiedzieć czy warto? Lepiej zorganizowana wycieczkę czy samemu zaplanować jeśli chodzi o nastawienie na przyrodę. Jak lot tyle godzin i przestawienie z czasem potem?