pt9

2

@TR3YWAY Mam ix35 benzynka 2.0, 2014. Jeśli chodzi o usterki to robiłem do tej pory całe 0. Tylko eksploatacja. Mam 120k przejechane. Jedynie muszę wymienić tylna lampę bo żona przpierdoliła w dom parkując

pt9

0

@Nhyz Patrz aby miał hamulce hydrauliczne. Mechaniczne to kupa. Aby kupić coś fajnego to dobrze przeznaczyć te 6k w górę

pt9

2

@Culer9002 Mówili już tak w 2008..

pt9

6

@HighestInTheRoom Nie trzeba jeździć na mecze aby być prawdziwym kibicem. Nie rozumiem jednak kupowania podróbek koszulek, kibicowi nie przystoi. Strimow też nie pochwalam chyba że akurat jest się poza miejscem gdzie jest dostęp

pt9

2

ALL THIS MAYHEM bardzo polecam na Netflixie. Co za tragiczna historiia dwóch barci Pappas - skaterów

pt9

2

@bartekvisca Ja kupiłem dom 230m2 za 780k w 2021. Teraz patrząc na ceny w okolicy to musiałbym wyłożyć z 2mln. Działka 750m

pt9

5

@mekston Boli bo bardzo lubię tego drugiego a Ocon działa mi na nerwy. Jedyny kierowca którego nie trawie

pt9

0

@bartekvisca Czekamy na podatek katastralny aby docisnąć jeszcze bardziej ludzi. Ten obecny to nie są duże koszty. Głupszy jest podatek 5 lat od kupna gdy sprzedajez

pt9

1

@NeroTFP1 Uwielbiałem Naldo. Pamiętam jak widziałem go na żywo na treningu i nie wierzyłem że ŚO ma takie uderzenie

pt9

10

@Xaviball Czemu ktoś miałby być przeciwny? U Xaviego się nie sprawdził po kontuzji, w Anglii się nie sprawdził. Sprzedać i zapomnieć

pt9

1

Te oba karne wczoraj dla Chelsea to takie trochę naciągane patrząc na powtórki

pt9

7

@AFA Ale przecież to auto prezesa

pt9

9

@Luciano99 Powiedz mi lepiej gdzie jesteś bo przyjechałem z reklamacja, fura twoja stoi a ciebie nie ma
https://ibb.co/prbjRGs

pt9

0

@Azi Do tego do wyboru kawa sypana albo rozpuszczalna

pt9

36

Chciałem podziękować @Luciano99 za fachową robotę jaką zrobili twoje chlopaki. Właśnie odebrałem autko i jest to czysta perfekcja no i miałem taniej bo bez fakturki za co mały plusik.
@Kessie @Bocheno1 @Deviler to po prostu artyści i złoci ludzie
https://ibb.co/FH9JMWY

pt9

4

@Albatros Jak hamulec od karuzeli

pt9

4

@MOLESTA stadion Betisu świetnie się zapowiada

pt9

1

@macio_944 tak będzie


pt9

1

@joloskyy Mój tata jest lekarzem i na pewno nie jest to w 90% wypełniania papierologii. Jest to upierdliwe ale przykład 90 do 10 to jakaś skrajność

pt9

1

@koksik2700 U mnie obroże są najskuteczniejsze

pt9

2

@Tollusiek Zabrzmię jak stary dziad ale kiedyś to było. Jak był dobry serial to się czeko na wyjście odcinka, pobieranie torrentow, szukanie napisów, często ich synchronizacja. Każdy odcinek się celebrowalo na swój sposób.

pt9

4

Pierwszy raz Skins (sezon 1 i 2) oglądałem w liceum w 2008 roku i ostatnio powróciłem do tego serialu po kilkunastu latach. Można śmiało stwierdzić że bardzo dobrze się zestarzał. Zapamiętałem go jako serial mocno rozrywkowy a teraz widzę o wiele więcej dramaturgii i smutku. W natłoku tyłu produkcji na pewno już tak nie zaskakuje jednak na tamte czasy była to pozycja wybitna jeśli chodzi o teleiwzję. Do tego charakteryzację, ujęcia kamery i muzyka. Wszystko fajnie zagrało. Pamiętam że strasznie dużo było gimnastyki aby w PL go obejrzeć w dodatku z napisami

pt9

0

@Faro Oczywiście że nie. 8 mln zarabiał Xavi czy Iniesta po wielu latach

pt9

0

@Cule1234 Kontrakt który dostał to była najbardziej idiotyczna decyzja jaką mogliśmy zrobić w jego przypadku. Po raz kolejny zrobiliśmy z młodzika gwiazdę z zarobkami piłkarza z prawdziwego zdarzenia i teraz go nie sprzedamy.

pt9

1

@Rastafarnianin Piękny. Szukam od dłuższego czasu obrazu w tym "stylu" do salonu by zapełnić pustą ścianę

pt9

1

Powinien być przepis że jeżeli ktoś ma na koncie 4 żółte kartki to nigdy już nie powinien otrzymać kolejnej żółtej kartki. Tym prostym sposobem unikamy dyskusji na temat wymuszeń

pt9

0

@Safrani Ja też nie zamierzam. Jest to zakała społeczeństwa

pt9

7

Czy powinni zabierać ludziom domy jak nie będą ogrzewać odpowiednim piecem? Nie byłoby problemu z parkingami jak w przypadku konfiskaty aut.

pt9

1

Xavi robi gorsze rzeczy i dostaje dłuższe zawieszenia. Obraza sędziego>ostry faul

pt9

0

Był ktoś w Nowej Zelandii i może się wypowiedzieć czy warto? Lepiej zorganizowana wycieczkę czy samemu zaplanować jeśli chodzi o nastawienie na przyrodę. Jak lot tyle godzin i przestawienie z czasem potem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?