pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rl9k1nG Online w zeszłego wersję to była tragedia. Ogólnie bardzo trudna gra, masa sterowania i zagrywek jednak dużo bardziej dopracowana niż fifa
0
@Emhyr
Coś tam ma być z dachem i nie ma być telebimu 360 podobno
1. Pierwotny projekt
https://ibb.co/02HbkBT
2. Poprawki
https://ibb.co/37wF9VL
0
To prawda że coś się odwala z projektem camp nou i jakieś zmiany z dachem będą?
0
@tristan87 Ja nie posiadam a jechałem
0
@reloaded Miałem s21fe i nie polecam. Przymula a bateria to masakra
0
@Qlimax86 Jesteś pewny? Nie widziałem nigdy umowy z tak dużej korpo by nie było zapisu o przejściu na okres bezterminowy z prawem wypowiedzenia
1
@Qlimax86 Jeśli wszystko jest na papierze jasne zapisane to nie widzę problemu. Gorzej jak są zagmatwane umowy z niejasnymi pakietami i naciągają telefonicznie starsze osoby lub nieświadome.
1
@Qlimax86 Nie wiem jak to jest u dostawców, ja u swojego mam zapis że po zakończeniu na czas określony przechodzi na czas nieokreślony i mam jasne warunki wypowiedzenia. Nie widzę nic w tym złego
0
@marcin62 Nie wiem jakim cudem studio z tak gównianymi grami się utrzymuje
2
@Kessie hybryda czy wolnossący?
1
@Qlimax86 Takie jest chyba prawo że polisa OC przedłuża się automatycznie jeśli nie zmieniałeś pojazdu. Trzeba pamiętać o wypowiedzeniu. Ma to zapobiec jeżdżeniu bez polisy co jest bardzo niebezpieczne dla poszkodowanego jeśli będziesz sprawcą wypadku.
6
@Janas11224 Jak Audi w trasie się sprawował?
1
@MesQueUnClub_87 @escarabajo
Już rozkminiłem, tylko w punktach firmowych IQOS
0
@prokofiew nie ma
0
Gdzie mogę kupic klikane wkłady terea do iqosa?
0
@Matheu12 Sam 2 lata temu myślałem aby się przebranżowić ale ilość materiału to jakieś 1,5 roku nauki na pełny etat. Zostałem w sprzedaży i nie żałuję
0
Czy Fortnite to trudna gra dla początkujących? Spoko jest aby pograć z kumplami po pracy przy konsoli w kilka osób i się zrelaksować?
0
Warto zagrać w finał fantasy vii nie mając nigdy styczności z serią i światem?
0
@Barcasub Pozycje wydaje mi się że ustawil przed wyskokiem atakującego
0
@ranger3120 dobry jest?
6
@MesQueUnClub96 Interstellar
1
@abram3k Bydlaki śmierdziele czy zwykłe?
0
@takisobiektos Ten pierwszy to nie jest faul w ataku?
0
@barcanawieki Nie mogłeś siostry puścić samą tylko musisz ją wszędzie pilnować?
1
@Emhyr W dobrym ogłoszeniu są widełki płacowe. Niemniej jeśli jest to fajne stanowisko i ciekawa perspektywa a nie ma widełek to byłoby mi głupio pytać się na samym początku przed spotkaniem o wynagrodzenie.
Niemniej czytając tę korespondencję to żaden z nich nie jest poważnym człowiekiem patrząc po stylu pisania. Ogr kłóci się z ogrem
1
@barcanawieki Fast foody i inne żarcie
0
@Sinirsey a ty znowu w te głupie gry grasz? poczytaj lepiej książkę
13
@Rl9k1nG Dla mnie nie ma znaczenia czy ktoś odchodzi jako mistrz czy w słabszej formie. Liczy się to ile osiągnął podczas kariery. Jak kocha skakać a mimo to nie wychodzi to niech próbuje, skacze i się cieszy tym. Na pewno dyscyplina umiera w Polsce, ja nie oglądam już od długiego czasu
4
@Linghunter88 Największy klasyk o swojej największej wadzie. " Za bardzo mi zależy, zbyt mocno się staram i nie odpuszczam"
Jak to słyszę to mam banana zawsze na twarzy
1
@Azi Bo wyglądają słabo, są drogie i w trasę nie pojedziesz. Nie rozumiem czemu elektryk nie może mieć tradycyjnego wyglądu tylko jakieś futurystyczne gówno.