pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz Przy 2-1 w końcówce prawie straciliśmy gola po wrzutce na 2-2 i było bardzo blisko śmierdzącej sensacji ze słabiutkim w tym sezonie Napoli. Niemniej pierwsze 30 minut było bardzo pozytywne ale potem znowu coś siadło i graliśmy bardzo niepewnie w środku pola.
Niemniej trzeba się cieszyć ze względu na finanse i świetnie byłoby awansować do 1/2 finału aby był kolejny zastrzyk gotówki. City, Bayern i Inter wydają się poza zasięgiem
2
@Mario96w Uwielbiam jak ktoś mówi że któraś z top5 lig jest słaba gdzie mówimy o najsilniejszych ligach piłkarskich na świecie
14
Real Arsenal. Mam wrażenie że dawno nie było w pucharach takiego meczu. Dla Barcy życzyłbym sobie PSG
1
@Odcinkowy Nie, dlatego napisałem że może to wyglądać;)
3
City, PSG, Real, BvB, Arsenal, Barcelona, Inter, Bayern.
Mocarnie to może wyglądać
0
Snajper sciagnal Yamala. Piękny strzał
2
Paradoksalnie Roberto jak gra w tym sezonie to wygląda bardzo dobrze..
0
@mekston Nie no karny 100%
0
Ale fart choć trzeba pamiętać że Oszimen okradł nas w 1 meczu
1
Też to czujecie?
1
@FCB17 a po polsku?
0
@szymek029 klasowy na ligę:) na światowym top poziomie nie mamy pomocników
0
@szymek029 Jedyny klasowy pomocnik w kadrze. Genialny transfer
3
Uwielbiam tego chlopaka. Nie poddaje się jak nie wychodzi tylko ciągle próbuje
0
@RomanHoffer Ja tam sporo na telefonie oglądam
0
@RomanHoffer Pewnie będzie to lepszy mecz niż Barca.
BTW, czemu nie strumyk?
0
@kanver_ Kontuzja Pedriego to wzmocnienie
0
@FCB_dimiC No to dużo tracisz bo to świetna sprawa.
0
@Cochise Ja mu mocno kibicuje niemniej gdyby ktoś położył 100mln to bym pchał od razu gdyby to odemnie zależało. Co innego gdybyśmy nie byli po uszy w gównie finansowym.
@Maker0 Messi debiutował jak miał 16 lat i robił dużo większe wrażenie niż Yamal. Zbierałem szczękę z podłogi jak zobaczyłem młodego Messiego.
0
@FCB_dimiC Jedna flaszka mniej w miesiącu. Dla mnie spoko cena. Za czasów upc kablowej musiałem płacić 150 za wszystko
0
@Cochise Co roku są wpisy o młodzieńcu jakimś " on ma największy potencjał od lat, nowy Messi"
2
Raphinia zawsze był niewypałem na lewym skrzydle więc Xavi postanowił go tam wystawić na najważniejszy mecz w sezonie.
0
@Faro Nikt go od tak nie sprzedaje tylko była dyskusja o 200 mln za 16 latka który zagrał kilka dobrych meczy
3
@Kgorecki2500 Większy debilizm widziałem w Tesli i kierunkowskazy jako przyciski na kierownicy.
Gorsze jest to że takie lusterko na pewno po jakimś czasie będzie się psuć. Niebawem będą robić auta na 3 lata by kupować kolejne
1
@MESSIah16 Rakitic - powolny, drewniany, ślamazarny i od jego przyjścia nasz środek pola drastycznie malał w porównaniu do innych zespołów a kibice wychwalali go pod niebiosa. Nie zapomnę jak Messi się irytował gdy nie dostawał piłek w tempo
Alba - obrzydliwy gość po prostu
0
@cules100pro Gdzie mówi się więcej? Jakieś statystyki ?
1
@bartekvisca Oj jeszcze jak. Najlepsze aktorki. Praga to światowa stolica porno
0
@DamianBarcaCule Hawajska jedna z lepszych obok peperoni
9
Jutro Barcelona rozjeżdża Napoli tak samo jak dobra pizza hawajska biję neapolitańską w smaku i odbiorze.
0
@QQL5 5/10, zupełnie przeciętna