pt9
Dołączył/a: luty 2020
12 obserwujących
6 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dembele świetny gol ale ten mecz mnie tylko utwierdził że całkowicie za nim nie tęsknię ale cały czas nie wiem kto jest lepszy. On czy Raphinia..
2
@Comentateiro Klasyczna drużyna LE. Rozpierdziel w środku pola i poleganie na 3 atakujących.
3
@Roobo Roberto zawieszony
3
Helena mam zawał
0
Pięknie, jednak mental się polepszył
3
Fart że nie gwizdnął
0
@goldmetaxa Właśnie mamy prawdziwą. Frajerzy w Europie
2
Pamiętacie świetna 1 połowę z Bayernem?
0
@Rewolucja123 Jak zwykle
4
@lntrowertyk mówisz masz
1
Atletico 36% piłki i dwie brameczki
1
@Comentateiro Przypomina się pamiętny mecz w PK z Realem gdzie załatwiliśmy ich po włosku
18
Na razie mega jesteśmy ustawieni i nie pozwalamy PSG na wiele. Duży plus dla Xaviego i drużyny
0
Co może być przyczyną dziwnego działania internetu w domu? Działa sklep na ps5 ale nie idzie grać online, działa YouTube na kompie i telefonie ale strony w przeglądarce się nie ładują.
0
@Kapitan_SW Oj tak, NBA jest dość mocno skomplikowaną grą porównując do fify. Masa różnych taktyk i opcji w samej grze na bieżąco
3
@Trojanek23 Ty pisowcu
0
@Bulbulator To co dopiero powiedzieć o naszym :D
0
Dzisiaj po 21 w Paryżu
1
Pięknie Pep zareagował w szatni. Oby rewanż to było zajechanie ich i formalność
0
Foden najlepszy piłkarz tego sezonu czy Mekambe?
2
@BulaKG Arsenal gra jak dzieciaki. Co mają piłkę to się podpalają i próbują strzelać a Bayern wyczekuje
2
Real typowy w LM. Dobra gra w obronie i bardzo szybkie wyprowadzenie piłki na połowę przeciwnika bez zbędnego klepania.
3
Bayern typowo na podpuścić i skasować
0
@Tasde jeżeli próbujesz to szansa jest zawsze. Z takim bramakrzem , bez ŚO i napastnika pakują 2 gole
2
@Carbon Mam PS5 ale kupiłbym Xboxa ze względu na pada lepszego w moim odczuciu i cały interfejs użytkowy konta, menu itp. Dodatkowo PS5 potrafi mi sprawiać czasem dziwne problemy a jak miałem przez lata Xboxa One to zero jakichkolwiek.
Na razie zagrałem w Last of US i Spidermana z tytułów na wyłączność i nie zrobiły na mnie te gry żadnego wrażenia
0
@Rust_Cohle Ja wolę zwykłe fryty, trochę mi się przejadły bataty
5
@ranger3120 Aby być ekologicznym to należało by przewrócić ekonomię do góry nogami i zacząć produkować rzeczy które wytrzymają 15-20 lat oraz zapewnić łatwą wymianę części zamiennych. Rzeczywistość jest jednak inna i robimy rzeczy z określoną przydatnością i ciężko dostępnymi zamiennikami. Samochody elektryczne nie mają nic wspólnego z ekologią gdzie w dodatku tylko Europa się najbardziej spuszcza nad tym tematem oraz emisji a wiadomo jak to wygląda w innych częściach świata.
Mówimy o elektrykach ekologii a tworzymy miliony opakowań foliowych w przemyśle spożywczym, produkujemy masę szmelcu który musimy wymieniać i wiele innych
0
@Bobo25 Jak wiadomo mało się interesuje tymi tematami ale czy partia w tych wyborach nie ma mniejszego znaczenia a najważniejsze by zasiadali kompetentni ludzie?
0
@Transu96
https://ibb.co/2SXC4Y0
5
@clyde Jest przecież, poniedziałek i robota