pt9

3

Dembele świetny gol ale ten mecz mnie tylko utwierdził że całkowicie za nim nie tęsknię ale cały czas nie wiem kto jest lepszy. On czy Raphinia..

pt9

2

@Comentateiro Klasyczna drużyna LE. Rozpierdziel w środku pola i poleganie na 3 atakujących.

pt9

3

@Roobo Roberto zawieszony

pt9

3

Helena mam zawał

pt9

0

Pięknie, jednak mental się polepszył

pt9

3

Fart że nie gwizdnął

pt9

0

@goldmetaxa Właśnie mamy prawdziwą. Frajerzy w Europie

pt9

2

Pamiętacie świetna 1 połowę z Bayernem?

pt9

0

@Rewolucja123 Jak zwykle

pt9

4

@lntrowertyk mówisz masz

pt9

1

Atletico 36% piłki i dwie brameczki

pt9

1

@Comentateiro Przypomina się pamiętny mecz w PK z Realem gdzie załatwiliśmy ich po włosku

pt9

18

Na razie mega jesteśmy ustawieni i nie pozwalamy PSG na wiele. Duży plus dla Xaviego i drużyny

pt9

0

Co może być przyczyną dziwnego działania internetu w domu? Działa sklep na ps5 ale nie idzie grać online, działa YouTube na kompie i telefonie ale strony w przeglądarce się nie ładują.

pt9

0

@Kapitan_SW Oj tak, NBA jest dość mocno skomplikowaną grą porównując do fify. Masa różnych taktyk i opcji w samej grze na bieżąco

pt9

3

@Trojanek23 Ty pisowcu

pt9

0

@Bulbulator To co dopiero powiedzieć o naszym :D

pt9

0

Dzisiaj po 21 w Paryżu


pt9

1

Pięknie Pep zareagował w szatni. Oby rewanż to było zajechanie ich i formalność

pt9

0

Foden najlepszy piłkarz tego sezonu czy Mekambe?

pt9

2

@BulaKG Arsenal gra jak dzieciaki. Co mają piłkę to się podpalają i próbują strzelać a Bayern wyczekuje

pt9

2

Real typowy w LM. Dobra gra w obronie i bardzo szybkie wyprowadzenie piłki na połowę przeciwnika bez zbędnego klepania.

pt9

3

Bayern typowo na podpuścić i skasować

pt9

0

@Tasde jeżeli próbujesz to szansa jest zawsze. Z takim bramakrzem , bez ŚO i napastnika pakują 2 gole

pt9

2

@Carbon Mam PS5 ale kupiłbym Xboxa ze względu na pada lepszego w moim odczuciu i cały interfejs użytkowy konta, menu itp. Dodatkowo PS5 potrafi mi sprawiać czasem dziwne problemy a jak miałem przez lata Xboxa One to zero jakichkolwiek.

Na razie zagrałem w Last of US i Spidermana z tytułów na wyłączność i nie zrobiły na mnie te gry żadnego wrażenia

pt9

0

@Rust_Cohle Ja wolę zwykłe fryty, trochę mi się przejadły bataty

pt9

5

@ranger3120 Aby być ekologicznym to należało by przewrócić ekonomię do góry nogami i zacząć produkować rzeczy które wytrzymają 15-20 lat oraz zapewnić łatwą wymianę części zamiennych. Rzeczywistość jest jednak inna i robimy rzeczy z określoną przydatnością i ciężko dostępnymi zamiennikami. Samochody elektryczne nie mają nic wspólnego z ekologią gdzie w dodatku tylko Europa się najbardziej spuszcza nad tym tematem oraz emisji a wiadomo jak to wygląda w innych częściach świata.

Mówimy o elektrykach ekologii a tworzymy miliony opakowań foliowych w przemyśle spożywczym, produkujemy masę szmelcu który musimy wymieniać i wiele innych

pt9

0

@Bobo25 Jak wiadomo mało się interesuje tymi tematami ale czy partia w tych wyborach nie ma mniejszego znaczenia a najważniejsze by zasiadali kompetentni ludzie?

pt9

0

pt9

5

@clyde Jest przecież, poniedziałek i robota

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?