O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 308
  • Liczba komentarzy 1376
  • Polecenia 2093

Komentarze

0

Czy to znaczy, że jesteśmy na poziomie wicemistrzów świata?

3

Lewy w samej lidze 19/8. Ja rozumiem, że nie jest to wynik żeby go na rękach nosić tym bardziej za fatalną jesień. Ale żeby się modlić o jego odejście to moim zdaniem gruba przesada. Ludzie się zachowują jakbyśmy z nim grali w 10. Oczywiście mówię o Barcelonie.

0

@Arden a wziąłeś pod uwagę, że może to jeden z niewielu sposobów tam by zarobić na takie luksusy jak...jedzenie czy opłaty?

0

Ja pierniczę Urugwajczycy mają chyba jedne z niższych IQ wśród piłkarzy na świecie. Chyba nie jestem w stanie sobie przypomnieć choćby jednego w miarę inteligentnego ich reprezentanta.

Zobacz wszystkie

59

Chłop jak się rodził w szpitalu to Belletti i Eto'o strzelali w finale Arsenalowi. Długo już człowiek kibicuje tej Barcelonie.

55

Kurde Nico Williams czarnoskóry piłkarz i żadnego rasizmu, żadnego udawanie małp przez kibiców (nawet gdy schodził). Prawda jest taka, że Viniciusa ludzie po prostu nienawidzą za to jaki jest. I owszem przekraczają granicę, ale częściowo wraca do niego to co sam daje.

41

Roberto w jeden wieczór zrobił więcej w sprawie Cancelo niż Deco z Alemanym w miesiąc.

39

Ciekawe czy Roberto po stosunku ze swoją kobietą, w którym nie dał jej orgazmu też potem mówi, że w sumie poza tym szło mu nieźle tylko nie miało to odzwierciedlenia w końcowym wyniku. Naprawdę skandaliczny jest taki brak wzięcia odpowiedzialności. Dla mnie to wręcz jest aroganckie. On i Xavi żyją w jakimś innym świecie mam wrażenie.

38

Real Madryt to takie połączenie Rosji, Izraela i USA. Propaganda Rosji, nietykalność Izraela i hipokryzja USA.

Media

Sonda

Kto zostanie mistrzem Europy?